Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia RSV 1000 rr factory... cena 4500 eur

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Koliko je presao motor i koliko dugo si ti u njegovom vlasnistvu,mozda bih dosao i da pogledam motor,nisi mi daleko?Poz

 

Presao je oko 18000 km. Ja sam ga kupio pocetkom aprila ove godine sa 13400km. Neku manu mu nisam nasao do danas, osim sto trebaju velika OO ... da iscedis iz njega sve sto moze. Na nekoj stazi ga nazalost nisam probao, a u redovnom saobracaju znas i sam sta se moze sa motorom. Jedan primer snage i obrtnog momenta koji ima: Vozio sam 140-150 kmh asvalt onaj glatki Vojvodjanski , u cetvrtoj brzini i na naglom dodavanju gasa zadnji tocak proklizava do neke tacke ubrzanja :o zamalo da... da sam to uradio na nekoj blazoj krivini kao sto sam radio sa drugim motorima ,bilo bi   " a sad adiiiiiiio" . ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Koliko je presao motor i koliko dugo si ti u njegovom vlasnistvu,mozda bih dosao i da pogledam motor,nisi mi daleko?Poz

 

Presao je oko 18000 km. Ja sam ga kupio pocetkom aprila ove godine sa 13400km. Neku manu mu nisam nasao do danas, osim sto trebaju velika OO ... da iscedis iz njega sve sto moze. Na nekoj stazi ga nazalost nisam probao, a u redovnom saobracaju znas i sam sta se moze sa motorom. Jedan primer snage i obrtnog momenta koji ima: Vozio sam 140-150 kmh asvalt onaj glatki Vojvodjanski , u cetvrtoj brzini i na naglom dodavanju gasa zadnji tocak proklizava do neke tacke ubrzanja :o zamalo da... da sam to uradio na nekoj blazoj krivini kao sto sam radio sa drugim motorima ,bilo bi   " a sad adiiiiiiio" . ;D

 

Ja ipak mislim da je to do vojvodjanskog asfalta, posto sam ja dozivio slicno na bosanskom, a Bosna nije daleko.. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Ma OK. je to za asfalt, nego je razlika u tome da se sve to desava na nekih 4-5000 obrtaja u min. kada u opste ne ocekujes da se tako nesto desi u cetvrtoj brzini. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

e aj jedan predlog ozbiljan ...vidi mog fazera pa da napravimo zamenu ...javi na pp...pozzzz

 

Javljeno... Poz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Jel mašina još na prodaju, ako jeste reci mi koja bi bila neka naj ...  cena. Pa ako valja možda se i ponovim  8)

 

Neznam šta da ti ogovorim na ovo pitanje kada ni sam neznam.....  Vidim da si iz NS, nisi daleko naiđi do mene pa ćemo da popričamo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: NOVISAD

Jel mašina još na prodaju, ako jeste reci mi koja bi bila neka naj ...  cena. Pa ako valja možda se i ponovim  8)

 

Neznam šta da ti ogovorim na ovo pitanje kada ni sam neznam.....  Vidim da si iz NS, nisi daleko naiđi do mene pa ćemo da popričamo.

 

 

OK. Danas necu iz objektivnih razloga, ali posle praznika cu naici do tebe ili ti kazi kad tebi odgovara.

Poz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1222 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Jel mašina još na prodaju, ako jeste reci mi koja bi bila neka naj ...  cena. Pa ako valja možda se i ponovim  8)

 

Mali off ali moram >:(

Kako vas ljudi nije sramota da pitate čoveka za zadnju cenu za motor koji niste ni videli????? >:( >:(>:( >:(

 

Osnovi red je odeš, vidiš, pa tek onda može da počne dijalog oko eventualnog popusta na cenu, ovako na prvu kad me neko pita za zadnju cenu bez i da je video stvar koju prodajem instant dobijem popizdikus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2876 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Izvini za off, ali i da je stavio covek cenu od 1 000 dinara, pitali bi jel moze jeftinije, a da niko ni ne pogleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Jel mašina još na prodaju, ako jeste reci mi koja bi bila neka naj ...  cena. Pa ako valja možda se i ponovim  8)

 

Mali off ali moram >:(

Kako vas ljudi nije sramota da pitate čoveka za zadnju cenu za motor koji niste ni videli????? >:( >:(>:( >:(

 

Osnovi red je odeš, vidiš, pa tek onda može da počne dijalog oko eventualnog popusta na cenu, ovako na prvu kad me neko pita za zadnju cenu bez i da je video stvar koju prodajem instant dobijem popizdikus.

 

Normalno da ce da pitaju za zadnju cenu da vide dali mogu da se uklope pa ce tek onda da idu da vide motor.......nemogu da verujem...... :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

 

 

Normalno da ce da pitaju za zadnju cenu da vide dali mogu da se uklope pa ce tek onda da idu da vide motor.......nemogu da verujem...... :o

 

normalno je da nazovu telefonom pa da pricaju ko ljudi, a ne da se ocekuje od coveka da spusta cenu na sred foruma jer je nekom dosadno, ako imaju par soma za motor, imaju valjda 100 din za telefon?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

pa to je ona fora koliko je sad zadnja preko telefona pa kad odu tamo opet ce da bude koja je sad zadnja...

 

ali sta je tu je onaj ko ima pare svira a onaj kome trebaju uglavnom igra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

pa to je ona fora koliko je sad zadnja preko telefona pa kad odu tamo opet ce da bude koja je sad zadnja...

 

ali sta je tu je onaj ko ima pare svira a onaj kome trebaju uglavnom igra...

 

ma da ali barem nece 9000 ljudi znati koja je bila zadnja ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1222 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Mislim da je za očekivati ako ti se motor svidja i ozbiljan si kupac svako će se spustiti još 100-200e u odnosu na cenu koja je napisana, ali kao što rekoh treba prvo biti kulturan, otići da vidiš motor za koji si zainteresovan, pa ako je sve ok pregovarati o ceni a ne na prvu obarati cenu bez i da si video motor.

 

Nažalost se često dešava da ljudi prodaju krševe za koje tvrde da su "babe vozile do pijace" i "nikad lupani" što je kilometrima daleko od istine. Pa se ozbiljan  i razuman kupac razočaraju kad dodju da vide motor... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Mislim da je za očekivati ako ti se motor svidja i ozbiljan si kupac svako će se spustiti još 100-200e u odnosu na cenu koja je napisana, ali kao što rekoh treba prvo biti kulturan, otići da vidiš motor za koji si zainteresovan, pa ako je sve ok pregovarati o ceni a ne na prvu obarati cenu bez i da si video motor.

 

Nažalost se često dešava da ljudi prodaju krševe za koje tvrde da su "babe vozile do pijace" i "nikad lupani" što je kilometrima daleko od istine. Pa se ozbiljan  i razuman kupac razočaraju kad dodju da vide motor... 

 

Normalno je da mozes doci u situaciju da naletis na "minu" tj da motor nema veze sa onim sto je vlasnik pricao u opisu.....podrazumeva se da ces razgovarati i telefonom......ako si ozbiljan posaljes pp sa pitanjem za zadnju cenu.....konkretno ja sam veoma bio zainteresovan za ovu Apriliju i kontaktirao sam vlasnika i super smo se izdopisivali....nazalost ja nisam mogao da ispunim njegovu cenu a bilo me je sramota da pokusavam jos da je spustim....glupo bi bilo da sam otisao tamo sa recimo nekom cifrom koja nepije vodu nadajuci se da cu toliko spustiti cenu...zato ja generalno volim da pitam koja bi bila zadnja....

Mislim da nije nikakva uvreda pitati....slazem se da netreba to uraditi ni totalno javno ovde preko foruma....nismo se razumeli...:)

 

SRECNA NOVA GODINA SVIMA :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Miiiiir u sudnici old.gif ;D ;D

Evo ovako .... da kojim slučajem ubodem loto ,svake nedelje bih spuštao cenu za 500 eur, pa kad cena dođe do nekih 1500 eur e onda me interesuje dali bi onaj koji dođe da ga kupi pitao jel može to malo jeftinije. ;D ;D ;D ;D ;D.

Zajebavam se.....svestan sam toga da smo matelne svi u nekoj besparici i da presipamo iz šupljeg u prazno ali.... i pored toga voleli bi da vozimo što novije i bolje motore, pa još kad vam se ukaže prilika da ostvarite neki san e onda..... dolazite u situaciju kao ja. Neslušate glas razuma u vama se probudi homobalkanikus, i BUM,pazar padne pa šta bude, bude. I onda (kod mene) kao po nekom običaju bude ono što najmanje očekujete,pola planova se izjalovi,a život mora da ide svojim tokom i onda mora nešto da se proda a to je obično.....

I onda počinje propadanje... ja sam već svestan da sam pukao na ovom motoru i to debelo ali sam sam kriv za to i niko drugi. Neko će se se dobro omastiti na ovoj mašini, ali tako je to... nekom smrkne a drugom svane.

Niko sa ovog foruma mi nije slao uvredljive ponude i nudio piliće i banane za zamenu, pitaju za zadnju cenu i ako znaju da zadnja cena nepostoji, takav odgovor obično i šaljem.

Eto toliko. Bilo bi mi drago da ga uzme neko ko zna šta je to što će imati među nogama i da će ceniti to. Ja ovaj prodajem ali kad tad kupujem isti.

Pozdrav drugari i Sretna vam novajoint.gif

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: rsv 1000 factory,aprilia sportcity 250

uuuu,al se nalupeta o limited seriji!

imam isti motor a to rr je oznaka motora i na

svakom od 2004 pise rr

i na mojoj plocici pise 0093 i rr

motor sam kupio nov 2004 kod markosa i zivim

u ns presao sam 24000 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Ako ti tako kažeš.... :neznam: ..... Eto samo za tvoju informaciju motor je na kraju završio u Nemačkoj. Na insistiranje moga drugara da ga postavim na motoscout24. Odmah sledećeg dana me je kontaktirao neki čovek i tražio ako nije problem da mu uslikam i pošaljem br. rama i saobraćajnu, slaedećeg dana mi je tražio adresu da ukuca u gps, a trećeg dana se pojavio kombijem sa svojim drugarem ispred moje kuće , pogledao,platio, utovario, zahvalio. Za motor sam na motoscoutu tražio 6000eur i tačno toliko mi je on i platio bez cenkanja. Ostali smo u kontaktu do dana današnjeg i letos mi je jednom rekao da ima ponudu za njega od 9500eur ali neće da ga proda...eto. :zdravo:

 

Eto ako imaš baš taj isti, onda kad budeš rešio da ga prodaješ, stavi ga na neki strani oglas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: rsv 1000 factory,aprilia sportcity 250

isto to pise na mojoj plocici!

slikacu i postaviti da vidis a mozez i svratiti kada si u ns-u!

prodacu ga vrlo rado za tu cifru! moj ima i karbonske leo v.topove i p.com.

 

Rotax V990RR

 

2004. s novim modelom RSV-a, koristi se poboljšani Rotaxov agregat oznake V990RR. Koristi se od 2004. do 2009.

ovo sam ti kopirao sa aprilia foruma sta kazu o tom rr!

 

a evo ti i moj br pa navrati 0642926913

ziveo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

PS.Prijatelju da ne budes u zabludi-motor iz te serije sa brojem 00001 se nalazi u Sapcu :takoje: Srecna prodaja ! A taj motor je iz snova i za svaku preporuku

SzxkV_fotografija0089.th.jpg

 

iRkZf_fotografija0088u.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Ako hoćeš mogu pitati tog švabu , ako je zainteresovan ili neko od njegovih drugara, pošto sam skontao da svi voze neki tip rsv-a,i da samo love te neke međuserije ili limitirane, i veruj mi uopšte im nije problem za tako nešto zapucati za SRB.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja