Jump to content

Moto Zajednica

Voznja u subotu 20.01.2007.

Recommended Posts

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
evo ja sad dodjoh kuci pokiso ko mis jutros bese 14 stepeni i ja se vratio sa stanice uzeo motoric i ajd na posao kad eto ti kisa lepo je voziti po kisi samo prskaju ovi autobusi i automobili relacija je bila makis kaludjerica oko 20 km malo sam usavrsavao voznju po kisi voleo bi da vam sutra bude lepo vreme da se vozikate sto se neorganizujete da se malo vozite po kisi neka relacija koja je mala da se malo priviknemo na i te uslove !!!!! ujedno da istestirate vase motorice kako rade na kisi i tako to!!!pozdrav by joxa 8)

 

Po kishi moja honda radi sjajno ... kao i po snegu i ledu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
Ja samo ponekad imam problem kad zadnji deo motora kani da me pretekne :D

 

A da' date=' možda dojdem i ja 8)[/quote']

 

Odosmo u off :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Cope' date=' ovaj put racunamo na tvoj ostri objektiv 8)[/quote']

 

Ako mene ne bude sutra, tu je Hitman, i on je objektivan :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Prezivjesmo :D Kakav dan! Nemam snage sada da pisem nista, raspadam se od umora. Uglavnom, ekipa je bila extra, voznja feeeenomeeeenaaaalnaaaa, druzenje i zajebancija na visokom nivou! :kul: 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Moto skola Koma&Dane, konacno, na insistiranje svih forumasa pocela sa radom... Cena za forumase: kolko god mozemo da popijemo u lokalnoj kafani posle nastave.

Danas je skola gostovala na Miseluku (casove drzao sensei Dane), a sutra juzna Srbija (sensei Koma).

Sta god vas zanima, off road, on road, on piste, sve moze...

 

404.jpg

e4CeM_mg0699resize7wn.jpg

arcbG_mg0708resize7ba.jpg

gQfzv_mg0714resize1wq.jpg

xyHvy_mg0725resize2zb.jpg

 

Za stare drugare, pre nego nam je slava udarila u glavu, ipak odobravamo specijalne popuste i gostujemo kod vas u gradu. Druze Veci javi se :D :D :D

 

 

Salu na stranu: SUPER JE BILO, EKSTRA ZEZA, I VRH VOZNJA, CEPALI SU MOMCI, A I DEVOJKE, STAZU KO POBESNELI. SVAKA CAST!!!

:kul: :kul: :kul: :kul: :kul:

 

 

P.S. Koma, druze, obrati malo paznju na Hitmena sutra na tvom casu, mlad je decko i voli i ima zelju, ali ume malo da rkce pa ne moze da smota krivinu :D, ko zna mozda ima i on onaj senzor kad se malo nagne motor da se gasi, pa zato ne skrece nego samo tera tocak pravo :D :D :D :finger:

 

Nego svi dosli sa nekim celavim i oblim gumama, jedino meni kramponi na gumama celi xxexexe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Nego svi dosli sa nekim celavim i oblim gumama' date=' jedino meni kramponi na gumama celi xxexexe[/quote'] Hvalite me usta da ve ne POCIJEPAM!!! :baeh: Svaka èast dualsport-Danetu!!! Opet su me uslikali kako jedem, :cry: èisto da vas upozorim, da se ne prepadnete kad ISKOÈI slika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Jel se slikao još neko osim Daneta, ili je on dežurna cupi... oæu reæi maneken

:D:D:D

Daj te neku sliku ispravljanja krivine sa belim frižiderom, ovi odlikaši nisu zanimljivi...

 

ps. Lep, lep, a paaametaaaaan :D8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ovaj momak Dane@ i nije bas normalan :rolleyes:

:mrgreen:

Svaka cast za ono ludacko skakanje po brdima, kopanje po blatu i preskakanje cvijetnih povrsina, nije mi bilo dobro od smijeha :kul:

Samo da si Sensei i nisi, ti si sada trenutno samo Sempai :twisted:

Opet se malo salimo, extra performance riding by crazy Dane@! Sto bi Dex rekao: "Vozi Afriku za sve pare!" :kul:

 

Jel se slikao još neko osim Daneta' date=' ili je on dežurna cupi... oæu reæi maneken

:D:D:D

Daj te neku sliku ispravljanja krivine sa belim frižiderom, ovi odlikaši nisu zanimljivi...

 

ps. Lep, lep, a paaametaaaaan :D8)[/quote']

Bice slika da se useres! :D

Mikka je bio aktivan :kul:

 

Sve u svemu, opet ja sa onim mojim: JAKO LIJEP DAN! :D

Nadjosmo se na OMV-u na vrijeme (cak se i Mina dovukla u 15 do 10 :mrgreen: ). Posjetio nas je i Koma i kako ga priupitah idemo li, odmah je poceo da zamuckuje :twisted: Jao, znas, pa ne mogu, satro neko Kraljevo, bla bla, izgovori, izgovori... :twisted: . I tako bez Kome krenusmo laganeze i opet za Dexom preko aerodroma (covjek bas voli svoj posao :lol: ). Malo se dzibrilo na autoputu, pogotovu Hitmen koji ne odustaje iako nema zadnju gumu :mrgreen:. U Sabcu nas docekao Misirac koji nas je smjestio i napoio, svaka cast domacinu! :kul: Tu je zajebancija bila naravno na nivou, u nekom se trenutku pojavljuje DexteRR sa punim rukama i ustima, naravno, to smo i ocekivali :D, scena je bila zastrasujuca :mrgreen:. Krenusmo i preko Rume i Iriga, eto nas na Miseluku. Tu je pocela ozbiljna zabava, bar za mene 8-[ Tu se prikljucuju i vladas i sempai Dane@ :D Voznja, slikanje, ludiranje, ludilo! Dobro se vozilo, vidjecete slike. Opet je Mina bila najbrza :mrgreen:

Poslije iscrpne voznje slijedi kafic u NS-u pa doma. Dok sam ja navukao glupog kengura na ruke svi vec odleprsase pa smo Mina i ja promasili put :oops: Krenuli ka Rumi umjesto na stari put :oops: Sacekao nas je Sale i opet smo stogli DexteRR-a u blokove :lol:

Sve u svemu super druzenje i naravno super voznja, sta nam vise treba, osim jos koji topli dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...Opet su me uslikali kako jedem' date=' :cry: èisto da vas upozorim, da se ne prepadnete kad ISKOÈI slika...[/quote']

Kad smo vec kod toga (UPOZORENJE!: Ne pokazivati osobama mladjim od 18 godina i osobama sa srcanim oboljenjima):

 

404.jpg WbwlD_dsc004349fx.th.jpg Z5ENL_dsc004355tk.th.jpg

 

Fotografu uopste nije bilo lako, scena je ipak zastrasujuca. Prijetila je opasnost od lansiranja ruske salate, pecuraka u pavlaci, urnebesa, pecenica, kackavalja i ostalih cuda, direktno u oko fotografa (tj. hrabre Mine) :sesirko: :ninja:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Evo i ja da se javnem. Pijem kaficu sa Lazarom, gledamo slike [Dexterove ] 0312ig.gif

 

Voznja je bila super, ekipa je bila super...Opet smo se navozali na Misheluku i stvarno uzivali svi...Ovaj put je sve zabelezeno i fotoaparatom..Miko SHALJI te slike :D

 

A dok Mika ne postavi slike, evo josh par komada sa mog telefona...

 

404.jpg 404.jpg qI805_dsc004312zy.th.jpg

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Izgleda da vam je bilo super i drago mi je zbog toga...

Blago vama!

Ali, drustvo, ja imam jedan problem!

Treba da dobijem motor i rado bih da se vozam kao i vi, ali ...POSAO..

Naime, krajem marta me ceka Kuba, pa u aprilu Prag, pa onda obilazak nase dijaspore u Australiji, pa malo Rusija i par trka F1...I ne znam da li cu imati vremena za vozikanje.

Naravno, naknadno cu vas obavestiti koji su hoteli u pitanju, koji sluzbeni automobili...A, dostavicu i marke aviona, ne brinite!

JBG, sta da se radi... :mrgreen

Teska situacija, zar ne? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

Super smo se navozali!!!

Super je bila ekipa, vreme nas je služilo, ruta je bila ok, a na Mišeluku, predstavnici BJB ekipe ubedljivo najbrži..! Što na R-ovima, što na F-ovima, što na Nakedima, a bogami i Afrikanci!! Ovim poslednjima asfalt nije bio dovoljan, a i bili su previše neblatnjavi, pa su malo jurnuli i do blatno/moèvarne kombinacije na brdašcetu pored.

Dok su brzinski rekordi bili besomuèno obarani od strane BJB-ovaca :mrgreen: , Mikka se zavukao u krivinu, i sa onim svojim teleskop objektivom hvatao neustrašive lovce na stotinke :wink:

Mikka, DAJ SLIKE!!! :bouncefire: :bouncefire: :bouncefire: :redflag: :redflag:

... i priznaj gde si Nemca terao danas :lol:

 

Ja sam sa dragom do NS skoknuo i danas. Mišeluk je bio prepun. Evo mojih slièica sa autoputa i Iriškog venca

404.jpg

jKQd5_slike0445wd.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Daj te neku sliku ispravljanja krivine sa belim frižiderom' date=' ovi odlikaši nisu zanimljivi...

 

[/quote']

 

Mislis sanducarom, i to OBODIN :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Izgleda da vam je bilo super i drago mi je zbog toga...

Blago vama!

Ali' date=' drustvo, ja imam jedan problem!

Treba da dobijem motor i rado bih da se vozam kao i vi, ali ...POSAO..

Naime, krajem marta me ceka Kuba, pa u aprilu Prag, pa onda obilazak nase dijaspore u Australiji, pa malo Rusija i par trka F1...I ne znam da li cu imati vremena za vozikanje.

Naravno, naknadno cu vas obavestiti koji su hoteli u pitanju, koji sluzbeni automobili...A, dostavicu i marke aviona, ne brinite!

JBG, sta da se radi... :mrgreen

Teska situacija, zar ne? '](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

 

kako nas opegla`, ka da nece :lol:

 

momci, ne znam sto da vam kazem....

vidim da je "Sensei" Dane opet promasio put pa je isao asvaltom.. pa se onda sjetio da ipak pripada drugim drumovima i vratio se istima :D

Evile, to sto pricas za Komu me uopste ne cudi... cak stovise raduje me ta novost jer sad imam dobar razlog da ga opucam :D

u iscekivanju profi slikica sa Miseluka.... veliki HOLA svima BJBovcima koji nas NE brukaju kao NEKI :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Dane,Dane .. poslednji put kad sam wideo nekoga da tako obara endurachu .. wozio je 200 km jednom rukom do Bgd-a :D .. Shalim se narawno,respect za rolling .. stwarno jedan krajnje zanimljiw dan pun lepog druzenja .. meni posebno interesantan nowi momenat .. staza .. josh jednom respect i za evil-a .. za njegow skill koji je pokazao i dokazao :fcab: fotke iz tehnichkih razloga postawljamo sutra .. zato shto smo i danas bili u fenomenalnoj woznji i malkice smo umorni .. Hwala na razumewanju :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

hehehehe :lol::lol::lol:

Jao druze Dane,zao mi je sto nisi mogao samnom da kopamo po snegu i blatu nego si morao sa tim geometrima sto teraju samo pravo i vole da se vrte u krug ...ali sta da radis mora ljudi da nauce a dao bog moramo da im pomognemo :lol::lol::lol:

i kazes da drze dobro TKC80 na stazi ahahahahah

jao Veci dolazi ovamo da izvadis obraz malo cucavcima ...

ali nece oni da napreduju jer su lepo dobili poziv da dodju u Kg autoputem(iskljucivo i to 90km/h) i da im odrzim malo cas prakticne voznje ali pobegose sa casa,tako se skola ne zavrsava :lol::lol::lol:

 

jao cucavci nemojte vise na stazu u NS da vam se smeju,vec se prica kako afrika odrala neke beogradske kafe-rejsere na stazi :lol::lol:

ima staza i u KG,KV,bolje da predjete tamo dok se ne pojave endurasi da vas rasteraju... hahahah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

dok se ne pojave endurasi da vas rasteraju... hahahah

 

A u koju se ti kategoriju swrstawash sa onom lastom ? ili je to ipak mozda 601

shtajga - surchin ? :finger: znash kako se kaze "psi koji laju,ne ujedaju" :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja