Jump to content

Moto Zajednica

opet ja ...da li sam shebao nesto?

Recommended Posts

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Morao sam da vidim u kakvom stanju su mi bile plocice pa sam skinuo klesta sa diska i skontao da je sve kul i da ima jos ihaaa 'Mesa' na plocicama, i da je problem izgleda ulje u kocnicama pa mi zato propada rucica kocnice do kraja. elem problem nastaje kada jedan klinac koji se vrteo oko mene dok sam skidao klesta uhvatio za rucicu kocnice. plocice su sada spojene i ne mogu nikako da ih odvojim i vratim na disk. posle malo njakanja video sam da je jedna polovina koja drzi plocicu odvojena od glavnog dela i moze da se izvadi skroz..sta da radim da ih odvojim? sta sa onim delom koji se odvoijo od klesta? nemam nikog ovde u ns-u ko se razume u motore i nemam blage veze sta radit sada...help!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

Ja nemogu da ti pomognem al znam ko zna, ako je Novi Sad u pitanju. Meni popravlja motor Steva koji radi u yamahi, predpostavljam da bi ti rado pomogao. Evo ti broj telefona pa vidi snjim sta i kako. 065/210-17-17 STEVA.

 

Eto nadam se da sam ti ipak na kraju pomogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: VAROŠ NOVOSADSKA
  • Motocikl: PAN EUROPEAN

Ne diraj ništa više(nahrani prasići i ne diraj dugmići)ako nisi to nikada radio.Mogu sutra  posle 10,30h svratiti do tebe da to sredimo.Javi mi da li ti u to vreme odgovara,i gde si

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

razvoji slobodno plocice i namontiraj. Normalno je kad ceo klip izadje da se tesko vraca. nisam b ar razumeo sta ti se odvojilo. Ako mislis na to da plocica moze da se izvadi to je mozda jer je izasao klip do kraja pa je spala sa nosaca. samo ti to lepo na silu razdvoji i nista ne brini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pa nije se samo klinac " uhvatio " za rucicu kocnice. Da bi ti spojio plocice morao je da stisne rucicu bar nekoliko puta.  To si morao primetiti. Ovo se moze namestiti, a u buduce drzi balavurdiju na rastojanju !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ovij posudu kocione tecnosti i vratices lako klipove u klesta nazad!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja