Jump to content

Moto Zajednica

Oboren "marsovac'' u 27. Marta

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

Kako sta ce da napisu pa " vidis da je naleteo na Yugo"

 

Pa vidis da nemas pojma ni o cemu, teme su upravo spojene ali do pre par minuta je bila tema koja je otvorena mnogo pre ove i u kojoj pishe da mu je zena presekla put u nameri da napravi polukruzno, i iz desne trake, kroz njega pokusala da preko pune linije skrene levo.

 

Sada nas mnogo bolje shvataju kada se njihove kosti lome.

 

"Marsovci" u Beogradu su svi do jednog EXTRA likovi, vecinu licno poznajemo, neki su bili sa nama na Reliju 2009, svaki dan su na motorima kao i mi i oni JAKO DOBRO znaju problematiku moto-populacije jer se sa problemima koje mi imamo i oni susrecu svakodnevno - s tim sto oni ponekad voze i po ceo dan. Evo ovo danas je primer koji se dsio mnogima od nas. Polukruzno preko pune i BUM - nisam te videla !!!

 

Tvoji komentari bas jesu uzasno nukusni i nebalansirani, prema tome nemoj da se pravis mnogo pametan jer ne znas o cemu se radi. Ovaj covek koji je dans nastradao sigurno zna bolje od tebe sta su problemi motociklista u saobracaju u Beogradu pa i sire - danas je srecom ostao ziv, a ti si se nasao pametan da objasnis "Sada nas mnogo bolje shvataju kada se njihove kosti lome". Covek ima polomljenu nogu u gipsu - jel ti to dovoljno za merak ?

 

Hehumano i nemoralno,

 

 

>:( >:(>:( >:(>:(

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Trunka humora ? Shto da ne , mada ni u navedenoj konstatciji o lomljenju kostiju i samoj nesreci ne vidim nishta smeshno , vishe zvuchi  zlurado, drugim rechima -pogreshno mesto za ispoljavanje duhovitosti ! Ili je to ona neshvacena vrsta duhovitosti kada se u studiju publika smeje na paljenje crvene lampe?

  Toliko o tome, podrzavam plan da se svrati do choveka iz prostog razloga sto nam je "brat" po tochkovima i sto je nastradao tudjom nepaznjom .

Uzgred, sticajem okolnosti , danas sam bio prinudjen da se kolima vozim kroz saobracaj..posmatrao sam i.. ljudi... OTVORITE DOBRO OCHI !! Cuvajte se debilcina koji telefoniraju dok voze ! Nivo svesti kod tih morona je kao kod majmuna kad mu dash ogledalo !  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Policajac Vladica Djuric, povredjen je u 27. Marta kada mu je zena u kolima praveci polukruzno preko pune presekla put. Prevezen je u urgentni centar, za sda prelom leve noge i leve ruke. Dalja dijagnostika u toku.

 

Vishe informacija posle 14 sati.

 

>:( >:(>:( >:(>:(

 

Noge vozaca BMW boksera veoma, veoma retko stradaju. Bas mi cudno.

U svakom slucaju sve najbolje kolegi na 2 tocka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Da li je povredjeni policajac jedan od "marsovaca" koji su pratili Reli kroz Srbiju ?

 

Nije niko sa Relija 2009, ali je kolega jednog naseg sa Relija iz stanice Beograd-Sever.

 

Zelim brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Ne znam kako, ali se cesto u temama u kojima definitivno nije prikladno provlace "niske strasti" i "govor mrznje"!

 

Fakat je da je policajac, bajker oboren tudjom krivicom i da je zadobio teske telesne povrede.

 

Svi smo imali lepa i ruzna iskustva sa policijom, mozemo ih voleti ili ne, ali mrznja pored ne voljenja ukljucuje i destruktivne namere sto je po meni malo poremecaj psihe narocito u situaciji generalizovanja.

 

Moja iskustva sa "marsovcima" su izuzetno pozitivna ako izuzmem diskriminaciju kada redom zaustavljaju sve na dva tocka a mene pustise da prodjem  ??? ::) :o Malo mi je falilo da se okrenem i pripupitam zasto, kada se setih da je verovatno zbog iste firme koju jasemo :)

 

Elem li, policajcu, povredjenom na duznosti zelim brz oporavak bez posledica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Brz oporavak kolegi i po tocku i delimicno po sluzbi....

obidjite coveka, red je, mnogo ce mu znaciti a nama 'vama' je to samo mala stanica u voznji....

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Vladicu Đurića lično poznajem. Sasvim normalan i pozitivan čovek, mlad duhom. Više puta smo se sretali po gradu i uvek se slatko ispričamo kad se sretnemo. I sam vozi privatno motor i deo je civilne moto populacije Beograda. Ne zbog mene i zbog toga što ga poznajem nego zbog svih "marsovaca" u Beogradu, molim poštovane kolege sa ovog sajta da se uzdrže zluradih i neukusnih komentara. Ako neko ume da se bavi govorom mržnje, onda sam to ja i čak često za sebe kažem da sam ministar za govor mržnje. Nemam dlaka na jeziku  i nemam fitilj već samo kapislu. Ali sada, u ovom slučaju smatram da nije ni vreme ni tema ni mesto za likovanje jer je pandur nastradao. Imam mnogo negativnih susreta sa policijom ali nikad sa policajcima na motorima. Gotovo sve ih lično poznajem a ostale znam iz viđenja i tvrdim da se bitno razlikuju od većine policajaca. Naravno, razlika je u pozitivnom smislu. Svi "marsovci" su u stvari isti kao svi mi samo im se razlikuje oprema. Svaki dan su u istom "sosu" (da ipak ne koristim pravi izraz) i imaju iste probleme kao i svi mi i na žalost, isto stradaju kao i mi. Čak je njihova vožnja teži slučaj od naše jer mi uživamo na motorima a njima je po posao koji rade i kad im se ne radi. Zato molim da imamo malo razumevanja za njih kao i za nas same jer nam od njih preti najmanje zla. Svako ima pravo na simpatije ili nesimpatije prema policiji i "marsovcima" i to je lična stvar svakog od nas ali u konkretnom slučaju treba na trenutak zaboraviti da je Vladica imao plavi kombinezon i belu kacigu i da je vozio policijski R80. U ovoj situaciji Vladica je bio, a na sreću će i ostati, naš drug na dva točka i deo moto populacije Beograda i sveta.

 

Želim mu brz i bezbolan oporavak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

da se i ja uključim u temu pošto se dosta često priupitam KAKVI SMO MI TO LJUDI kad se radujemo tudjoj nesreći ??? ???

pa i taj čovek(policajac) ima možda ženu i decu i mora da ih hrani i odeva bez obzira koji posao radi!!išao čovek u školu izškolovao se i radi ono što voli da bi imao ko da pljuje po njemu??? nije u redu :-[ :-[

 

u svakom slučaju mu želim brz i bezbolan oporavak!!

 

                                                                                              safet iz subotice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Kako sta ce da napisu pa " vidis da je naleteo na Yugo"

 

Pa vidis da nemas pojma ni o cemu, teme su upravo spojene ali do pre par minuta je bila tema koja je otvorena mnogo pre ove i u kojoj pishe da mu je zena presekla put u nameri da napravi polukruzno, i iz desne trake, kroz njega pokusala da preko pune linije skrene levo.

 

....

 

 

Rekao bih da je ovdje u pitanju neshvacena ironija kolege Dzigorius-a, koji je vjerovatno na taj nacin htio da izrazi svoje neslaganje sa medijskim pracenjem moto-nesreca.

 

 

Sada nas mnogo bolje shvataju kada se njihove kosti lome.

 

I ovdje moze da se radi o necemu sasvim drugom, naime sistemom koji bi sad kao trebao da shvati, a ne doticni nesretnik licno.

 

Imam dojam da kolega Dzigorius nije neki zao duh, nego da nije bas najvjestiji u prenosu svojih misli....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

Rekao bih da je ovdje u pitanju neshvacena ironija kolege Dzigorius-a, koji je vjerovatno na taj nacin htio da izrazi svoje neslaganje sa medijskim pracenjem moto-nesrece .

I ovdje moze da se radi o necemu sasvim drugom, naime sistemom koji bi sad kao trebao da shvati, a ne doticni nesretnik licno.

Imam dojam da kolega Dzigorius nije neki zao duh, nego da nije bas najvjestiji u prenosu svojih misli....

 

 

 

Otprilike sam i ja dosao do ovog zakljucka .

  Takodje mislim da bi ovu saobracajku , i jos par slicnih gde su ucestvovali obicni motorciklisti trebalo uzeti za primer na taj nacin sto bi se za njih izvukli komentari iz dnevne stampe, a onda nekom zgodnom prilikom (  Ucesce BJB predstavnika u nekoj TV emisiji o saobracaju ) - to prezentirati javnosti i ukazati na to kako smo mi pogodni ucesnici saobracaja koje stampa obicno ocrni ( divljali na putu, trkali se i slicno ) , jer sam siguran da takvih komentara nece biti u ovom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Da je neko od nas oboren , najverovatnije bi natpis u novinama bio "motorista kamikaza u centru grada udario u Yuga" ... uostalom kakav mi je to marsovac kad nije procenio shta ce uchesnik u saobracaju da uradi , moj komentar je isti kakav bi meni panduri dali , neprimerena brzina za uslove u saobracaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja