Jump to content

Moto Zajednica

Voznja u nedelju

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Hello svima!

 

Lazar [Evil Zo] i ja se dogovaramo vetj par dana da se provozamo malo...I na kraju smo smislili...Ako josh neko zeli da nam se pridruzi dobrodoshao je...

U sluchaju da ima sporijih motora, molimo vas da organizujete sporiju grupu...

 

Tura je BG-Ruma-Frushka gora-Novi Sad-Misheluk [zaustavljanje od pola sata-sat da Evil vezba :D ] - BG

 

Okupljanje na parkingu kod Beogradske arene od 10 do 10:30 . Polazak TACHNO u 10:30 i ni minut kasnije :D

 

Neki su se vetj prijavili, Dexter, Yoman, Najzli ili Glista...

 

Ako nekom treba josh neka inf moj tel je 064/8236-236

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
kako vas mrzim.... spustite se malo juznijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry:

 

Dogovarala sam se ja s Lazarom i oko toga juznije :D a i sa sparcom ... [prichao mi je kako vozish i rekla sam da moram dotji dole da bi me ti provozao 8) ]...chek samo da otopli josh malo i da sednem na moju makinu :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
kako vas mrzim.... spustite se malo juznijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry:

 

Dogovarala sam se ja s Lazarom i oko toga juznije :D a i sa sparcom ... [prichao mi je kako vozish i rekla sam da moram dotji dole da bi me ti provozao 8) ]...chek samo da otopli josh malo i da sednem na moju makinu :wink:

 

ko zna sto ti je Sparco napricao... aveta previse :D sad se skoncentrisite na tu voznju u nedjelju, a za dolazak ovdje cemo tek pricat nekom prilikom.... a to tek jedva cekam ;)

uglavnom, slike cekam sa te voznje!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Dolazim i ja. Jos da odlucim ocu li vtr-om ili vfr-om... :rolleyes:

VTR-om definitivno, vozimo Miseluk! :bouncefire:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jel to znaci da PABLO I EVIL ZO ne dolazite na Counter u nedelju?

 

Aj ako mozete javite mi hitno na pp il mob da mogu da regulisem rezervacije i kazem tacan broj, da li ste tu ili niste.

 

Pozz :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Pih, bash dobra ruta...

Na zalost meni je maximum 90-100 km/h dok ne razradim makinu, pa se bojim da bi samo usporavao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Pih' date=' bash dobra ruta...

Na zalost meni je maximum 90-100 km/h dok ne razradim makinu, pa se bojim da bi samo usporavao...[/quote'] Ko hoæe nadje naèin, ko NEÆE nadje izgovor!!! :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Kakav dan... Sve me zivo boli... Nije ni cudo, presao sam preko 50 km samo na stazi da ne racunamo put. Ali osjecam se fenoooomeeenaaalno! Jako dobra voznja, jako dobra atmosfera i jako lijep dan...

Krenusmo mi tako u cik zore (oko 11h :oops:), sakupismo se i laganeze autoputem put Rume. Do izlaska na autoput, DexteRR nas je vozao svakakvim puticima oko aerodroma (to ti je kada covjek voli svoj posao :mrgreen:). Prodjosmo neke naplatne rampe i tu nedje zamalo da se iskljucimo na pogresnom mjestu. Ispade sve dobro, nastavismo dalje do pravog isljucenja, medjutim tu izgubismo covjeka :D Versys je toliko brzo isao da nije mogao da uspori pred iskljucenje pa je silom prilika produzio zajedno sa gazdom dalje :D Javi nam se Perune da znamo jel si ziv!

Ruma-->kafana i put NS-a. Stigosmo mi na Miseluk za cas, ali bukvalno za cas 8):lol: A na Miseluku... UH! Navozasmo se bas i to jako dobro. Bilo je desetak kvalitetnih krugova, jaaaako sam zadovoljan. Motor i ja smo danas bas funkcionisali kao jedno.

Samnom se na Miseluku najvise druzila Mina dok su Sale, Dex i Vladas navijali sa strane :lol: A Mina :shock: Slusa Mina sve sto joj se kaze, bukvalno je razbila stazu! Way to go sister! :kul:

Poslije nekih pola sata-sat, Dex nas je bukvalno skinuo sa motora uz kukanje kako je gladan i prijetnju da ce nas sve pojesti ako odmah ne odemo nedje na neki obrok. Tako i bi, poveo nas Vlado na objed, nahranismo Dexa, poslasmo ga po palacinke, a mi nazad na Miseluk. Kada smo se vratili tamo, sve je bilo puno nekakvih ljudi. Bilo je par za*ebanih trkaca, ali Mina ih je sve pokidala! :mrgreen:

Stize i DexteRR sa palacinkama ali bez plasticnog pribora tako da smo se umazali za medalju, a ponajvise donosioc (pogledati Vladove slike :lol:).

Stigose u medjuvremenu Igor i Pablo. Ovjerismo i sa Pablom jos koji krug i laganeze put BG-a... Rece Pablo poslije u garazi da je moj kolega masinac stao ali da su uz brzu intervenciju nastavili dalje.

 

Raspisah se ja previse, ne znam kako bih vam opisao, ali meni je ovo bio jako lijep dan. Sve mi je islo od ruke, a ponajvise krivine... :mrgreen:

 

Vlado, ajde ako ikako mognes posalji mi te slike na mail u vecoj rezoluciji.

E da, ja imam samo jednu sliku. Pogledajte i recite mi vidite li neku slicnost izmedju fotografije i ovog smajlica:

 

:DjwEC7_minakezxc9.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

E da, ja imam samo jednu sliku. Pogledajte i recite mi vidite li neku slicnost izmedju fotografije i ovog smajlica:

 

:DZGNm6_minakezxc9.th.jpg

 

Osmeh andjela!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

otpao mi sraf sa - pola sa akumulatora, spala klema pa se motor odjednom ugasio. (i to 100 m nakon naplatne rampe, gde smo svo 6oro iskulirali putarinu :mrgreen:) yamahi izgleda ne prija zlocin

jedino me pablo video da sam stao, ostali odleteli..

sva sreca da je bilo bas ono na sta sam sumnjao, pablo dao ideju da probamo da nabudzimo sraf koji pricvrscuje rezervoar, i uspelo je... raspalio sam masinu i odmah smo nastavili dalje,

sve u svemu lep dan, lepa voznjica sa super ekipom (koja je malo brza od mene jer imaju oklope :wink: )

nadam se da cemo uskoro opet da ponovimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Evo da se i ja javim. Jebiga, smara ovo razradjivanje masine, ali bolje mi je da ispostujem tih par stotina km...Svaka cast za cekanje, ali kada sam promasio ono skretanje bas mi je bilo glupo da vas zadrzavam jos i zbog toga. Anyway odoh ja skroz do SM, pa sam se onda vozikao nekim puteljcima tamo, malo Fruska Gora, Petrovaradin, pa nazad starim putem. Jos 350 km, pa gassss.

Drago mi je sto smo se upoznali. Vidimo se uskoro. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

1.Definitivno æu morati poèeti sa BANOVANJEM slika ne kojima DEX jede, ujeda, ždere, preti, umazan i sl... :evil:

2.Ekipica extra, opuštena atmosfera, SVAKO je probao svaèiji motor, ko je hteo... 8) i pohvaliæu Minu za kormanom Fazera a bogami i :P ZZR-a...

3.Samo nek je 'vako svaki dan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Evo i ja da se javim , a i kod mene je ovo malo slika shto imamo :D

 

Hvala Evil-u i Dex-u na pohvalama evo crvenim :oops: :oops: :oops:

 

Meni je naravno bilo extra, fenomenalno, savrsheno, ludo itd...i sve me boli naravno, ali vredi :D Jedan prelep dan stvarno!

 

E sad evo vam ovo malo fotkica sa mobilnog telefona...

 

OMV pumpa

 

404.jpg 404.jpg 3aKPo_dsc00351pw9.th.jpg Dd67n_dsc00352dj5.th.jpg

 

Kafitj u Rumi

 

24RJN_dsc00353pb6.th.jpg 404.jpg yoa9J_dsc00355pu3.th.jpg

 

Vetj smo se vratili u BG

 

jaiYq_dsc00361fn9.th.jpg QCmnN_dsc00362yu6.th.jpg rLvvH_dsc00363yt4.th.jpg Brckz_dsc00365mx2.th.jpg

 

i na kraju gume :lol:

 

Evil Zo KYDuW_dsc00357yu4.th.jpg MqtUq_dsc00358tj4.th.jpg

 

SNAKESBIKER [sale] i Ja :DldrT3_dsc00359ym3.th.jpg N4Hzf_dsc00360ac9.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

1. Perune, pa sto ne svrati do mene da vidim kawu. U buduce ne prastam prolaze kroz mitrovicu a da se nesto ne popije.

 

2. Dextere hobitu jedan (mada i novi beograd je srem)

 

3. Lazare junace, napravi ti kilometara i kilometara. Kad se sve sabere 200 :lol: . Nemoj preterujes u buduce, nije zdravo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest SNAKESBIKER

....e,ljudi....lepo beshe!

nije loshe!

nego,kladim se da naked razvija barem 220km/h,a i kawa bi mogla tu brzinu da razvije........bez problema!stoga,ljudi ako ste za razradu,javite mi....pomocicu vam!!!!!drage volje!

ja da pohvalim organizatore puta,vodju dexterra,lazara i minu!!!!

da pohvalim vladu(koji je poneo foto aparat)

a posebno "ricarda lavlje srce" :twisted: ....jen' dva i tri!!!!!!

idemo dalje.................

DO JAJA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja