Jump to content

Moto Zajednica

Kalendar motoskupova za 2007?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Litija, Slovenija
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 ( Crn k'o midnajt)
ja cu u indjiju prosle godine proglasen za najbolji moto scup 8)
To je zato sto je tad bila mom kumu svadba, mozda se neko seca mladenaca u BMW-u sa prikolicom ( ja sam bio onaj pijani u odelu sto je ispadao iz golfa u svadbenoj koloni)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Juèe je u Panèevu bila skupština MAS-a.Ima nekoliko izmjena u kalendaru moto - skupova,koji bi sada trebalo da bude konaèan.Malo strpljenja stiže ... pravi kalendar. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Raska-Bg-Banja Luka
  • Motocikl: BMW R25/2 (1951) ; BMW R60/7 (1978)

Ciao Daco!!

Uvek si k'o zapeta puska :lol: .Mislim da je Trebinje polovinom juna, i ja ga merkam za leto :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
Ciao Daco!!

Uvek si k'o zapeta puska :lol: .Mislim da je Trebinje polovinom juna' date=' i ja ga merkam za leto :kul:[/quote']neno ima nas koji ne mozemo cekati juni,nekoliko motorista iz beograda idu sredinom aprila do trebinja i ja sam se prijavio,ako si za naci ces info na "izleti"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
Juèe je u Panèevu bila skupština MAS-a.Ima nekoliko izmjena u kalendaru moto - skupova,koji bi sada trebalo da bude konaèan.Malo strpljenja stiže ... pravi kalendar.

 

Kad ce taj pravi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
indjija je dobra ali je mali prostor i puno zelenila' date='nedostaje prasina i grad[/quote']

Ne razumem kome to jos smeta zelenilo na moto skupu? Moja jedina zamerka Indjiji je sto je to ustvari zoo-vrt, ustvari meni ni to ne smeta ali bi trebalo pitati one zivotinje koje tamo zive!

Izbor je zaista tezak medjutim mi cemo ici u Trebinje posto do sad tamo nismo bili a kazu da je mnoooogo lepo voziti na tu stranu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
indjija je dobra ali je mali prostor i puno zelenila' date='nedostaje prasina i grad[/quote']

Ne razumem kome to jos smeta zelenilo na moto skupu? Moja jedina zamerka Indjiji je sto je to ustvari zoo-vrt, ustvari meni ni to ne smeta ali bi trebalo pitati one zivotinje koje tamo zive!

Izbor je zaista tezak medjutim mi cemo ici u Trebinje posto do sad tamo nismo bili a kazu da je mnoooogo lepo voziti na tu stranu!

kad se uvucem u kozunu uniformu i cetiri auspuha bez prigusivaca ili ja kvarim zelenilo ili zelenilo kvari mene,takav radie volim vreo asvalt i prasinu,a zoo i zelenilo posecujem sa auto i pristojno obucen,to je samo moje misljenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
Super! :kul:

hmm..ne bi da sekticharim' date='ali...mogao si da stavish i sliku Stroma.. :oops:

 

a060va5.gif

 

A i da umesto te ribe bude npr neshto shto bi i nama zenskim chlanovima foruma bilo zanimljivo ... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Super! :kul:

hmm..ne bi da sekticharim' date='ali...mogao si da stavish i sliku Stroma.. :oops:

 

a060va5.gif

 

Potpuno se slazem!

Slika ribe za muski deo foruma a, za zenski deo slika pravog zenskog motorica :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja