Jump to content

Moto Zajednica

Airbrush, farbanje - Braco Bjeljina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

10111

Vec sam par puta hteo da uputim dobronamernu kritiku i suzdržah se, a sad mi bas bode oci.

Naime , natpisi na oklopima i rezervoaru (u ovom slucaju), moraju da prate liniju repa, ovako se gubi na dinamici. Slažes li se

 

 

ne slažem -zašto mora-možda kod tebe....o ukusima ne vredi raspravljati-JEDNO JE BITNO-DA MUŠTERIJA BUDE ZADOVOLJNA....jer ona plaća....motor je prelep-i to moraš priznati-  a mane uvek možeš da nadješ -i najvećem umetniku-zar ne?? ;)

Slazem se da se ne slazes. ;):D

Ali mislim da su to osnove dizajna, sto opet tebe ne obavezuje da se slazes. Intersejue me misljenje fotografa sa foruma, oni imaju oko ali i znanje.

Npr.i krilo i sponzorski natpisi;

http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery/Honda%20CBR1000RR%2005%20%20Repsol%20%201.jpg

 

pozivam vlasnika motora da kaže nešto o linijama koje je naručio

pogledajte slike 4i 6-tu nema linije-rezervar je bio gotov-onda je mušterija došla i tražio je da mu uradim baš tu "liniju"takvu uz doplatu od ohoho evra) dakle čovek je teo i PLATIO TO ŠTO SE VAMA NE SVIDJA--toliko o ukusima..Vidim da se bavite farbanjem-brushom??gde mogu da vidim vaše radove???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5276 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Meni je jos gora ova tuzna linija sto visi na rezervoaru ali mozda musterija tako trazi.

ja na tvom motoru ne vidim ni jednu liniju-možda ne voliš linije

 

Linije nevolim  po meni one su dopuna za neki oblik.Kao kad celav covjek pusti brkove da ga zovu brko a ne celo sto neznaci da je covjek ruzan nego da se dopuni..

Za liniju sam mislio na plavoj hondi al me mrzi da precrtavam.

A na ovoj street varijanti linije koje je trazila musterija  su one plave  na rezervoaru i one su Ok(to su ti brkovi).Menii je viska tu ono HRC

Ako te nerviraju kritike slobodno reci ,ja licno volim i jos ako je neka od njih na mjestu onda je to pun pogodak.

post-2592-12879054911087_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Tačno je -imenjače-moglo se uraditi i ovako i onako-medjutim radim onako kako mušterija traži---slobodno kritikujte-forum je za to--nema nikakve ljutnje -uostalom ,volim na tu temu pričati...pozzzzzzzzz

post-8315-12879054916004_thumb.jpg

post-8315-12879054916512_thumb.jpg

post-8315-12879054916799_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

braco jesi li ti farbao deklu i ceo blok na ovom fajteru? ...fantasticno izgleda,nemam reci

hvala-nisam farbao dekl i agregat -takav je bio...inače ovaj motor košta brdo dinara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Au, Braco, od ovih slemova mozes biznis da napravis!!!  :o Sto cutis do sad da to moze kod tebe da se nabavi?  ;D Farbaj ihi bacaj na oglase pod hitno!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Au, Braco, od ovih slemova mozes biznis da napravis!!!  :o Sto cutis do sad da to moze kod tebe da se nabavi?  ;D Farbaj ihi bacaj na oglase pod hitno!  ;)

ne mogu da stignem ;)moj sin je nešto farbao pa ću postaviti kad bude...ja sam prebukiran...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja