Jump to content

Moto Zajednica

Oborena skuterasica u Njegosevoj..

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Jbg ja kao ptica zloslutnica, prvo nalecem na udes u kojem je ucestovala Nj. Klinceza onda ovo, elem evo infa.

Sorry slike sa moba.

 

 

 

Oko 17h - 17.15 doslo je do saobracajne nezgode u kojoj su ucestvovali putnicko vozilo marke skoda praktik (BG 926-566)-mali kombi pick up, i srebrni skuter, kojim je upravljala zenska osoba. Upravljala je skuterom krecuci se iza skode, u istom pravcu i smeru, Njegosevom ulicom od Slavije ka Zvezdari. Skoda se u jednom trenutku skoro zaustavila, kada je skuter krenuo u preticanje sa leve strane vozila, vozac Skode je skrenuo u levo kako bi manevrisao uparkiravanje na parking sa svoje desne strane u rikverc. Doslo do kontakta prednje strane skutera i prednjeg levog veznog lima i tocka skode.

 

Mislim da je devojka odvezena u UC.

 

Na licu mesta pauk, policijski motor i 2 policijska vozila, mladic od devojke, vozac Skode. Zaustavljen saobracaj do 18h.

 

U razgovoru sa mladicem deviojke prosla je bez ogrebotina osim na desnoj ruci i laktu, vozac skode korektan, ostao na licu mesta, prema recima mladica.

 

Endurac

post-100-12879048417754_thumb.jpg

post-100-1287904841884_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

ovaj drljavi pandur sa prslukom je inace lik koji me "savetovao" da ne podnosim prijavu protiv taksiste koji me udario i pobegao..

 

dao sam mu broj taksi table, broj tablica, samo sto mu i broj sasije nisam izdiktirao i nisu ga nasli.. jedina satisfakcija mi je to da sam ga stigao peske i udario ga kroz zatvoreno bocno staklo automobila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

jedina satisfakcija mi je to da sam ga stigao peske i udario ga kroz zatvoreno bocno staklo automobila

?? razbio si mu pesnicom staklo od auta i zabo ga u vugla kao u filmovima?  :D

 

a sto ne pozoves njegovo taxi udruzenje i trazis dalju voznju ali iskljucivo taj br taxia da doje po tebe jer te je vec vozio i bio si prezadovoljan uslugom?  ;D

das adresu neke jednosmerne slepe ulice pa kad dodje do kraja poprecis se iza njega sa nekim autom pa izadjes da se "dogovorite" oko stete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2840 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Hm.... Ovde mi mirishe da ce ona biti kriva... Puna linija :-\

Na punoj liniji nije zabranjeno obilazenje nego samo preticanje ,a on je stajao znaci obilazila ga je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

jedina satisfakcija mi je to da sam ga stigao peske i udario ga kroz zatvoreno bocno staklo automobila

?? razbio si mu pesnicom staklo od auta i zabo ga u vugla kao u filmovima?  :D

 

a sto ne pozoves njegovo taxi udruzenje i trazis dalju voznju ali iskljucivo taj br taxia da doje po tebe jer te je vec vozio i bio si prezadovoljan uslugom?  ;D

das adresu neke jednosmerne slepe ulice pa kad dodje do kraja poprecis se iza njega sa nekim autom pa izadjes da se "dogovorite" oko stete?

 

zvao sam udruzenje, taksista sa tim brojem ne postoji, vozilo se vodi na bivseg kolegu koji auto prodao pre godinu dana a to sam i proverio preko drugih taksista i spiska svih registrovanih koji se moze naci na internetu slobodno..  sto se tice automobila, sive je boje a vodi se kao crveni, u pitanju je audi 80 stari a moja steta nije bila velika tako da me mrzi da se cimam da ga trazim, doci ce maca na vratanca jer sam cesto kroz grad i danju i nocu a zapamtio sam ga..

 

a da, poznat sam po tim terminator akcijama kad me neko udari/obori/isece da reagujem destruktivno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Ako je dao do znanja da zeli da se parkira u rikverc, onda je duzna da saceka da to uradi pa tek onda da prodje. U slucaju da se zaustavio sa sva cetiri upaljena migavca(sto znaci da je neispravan auto) tada se moze obici vozilo.    Ovako je po propisima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2840 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Dovoljno je da je stao sa desnim zmigavcem sva cetiri ili bez zmigavca.ona moze da ga obidje,a on o rikverc tek kada se uveri da je to bezbedno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500
Dovoljno je da je stao sa desnim zmigavcem sva cetiri ili bez zmigavca.ona moze da ga obidje,a on o rikverc tek kada se uveri da je to bezbedno

 

Logicno, jer bi inace i na parkiranim kolima uz desnu ivicu kolovoza morali stalno da svetle migavci...

A i bas tako je definisano starim  zobsom, tj da uvek mozes da obidjes zustavljeno vozilo, jer bi inace svi stajali gde god je puna linija a neko se zaustavio... :(

 

A, doticni posle zaustavljanja, ne sme ni da prdne, dok nije bezbedno... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Ne moze da se stane bez migavca! Ako je,kao sto je receno, u pitanju ulica gde su parkinzi a pritom puna linija, onda se tu ne moze zaustaviti vozilo izuzev kvara(sto sam i rekao pomenuvsi sva cetiri migavca). Vozac automobila je duzan da se zaustavim desnim zmigavcem i kad proveri da nema nikog iza sebe, tada krece u parkiranje unazad. Po propisu ako se parkiranje vrsi, vozac iza MORA da saceka da se vozilo ispred uparkira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ona je verovatno u daljini videla da je stao i da je upalio zmigavac i verovatno je pomislila da se nepropisno zaustavlja. I dok je on ubacio u rikverc ona mu se vec nashla u mrtvom uglu a on vec namotao i krenuo... jbg deshava se....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2894 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

I to je vrlo realna mogucnost, posto je takvo parkiranje postalo normalna pojava u Beogradu. A patrole prolaze i niko se od ovlascene gospode ne seti da naplati kaznu moroncini koja sedi pored u kaficu, pije kafu, a autobusi se provlace kroz ulice i prave se jos vece guzve radi komoditeta nevaspitanih, bahatih i bezobraznih dripaca koji se usudjuju da tak stanu jer znaju da nece da bude sankcija.

 

Zato volim da takvima laktom malo zakacim retrovizor, pa ako ga i ne otkinem, bar ce morati da ga namesta i da misli da je mogao da ostane bez njega. A na auto bih, ispred svojih retrovizora stavio neku vrstu zastitne korpe, da mu njom pokupim retrovizor.

 

Nadam se da je devojka stvarno dobro, a ko je kriv i kakva je zapravo bila situacija... Nemamo dovoljno informacija da budemo sigurni, nego mozemo samo da nagadjamo i da smisljamo razlicite moguce scenarije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2840 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Prema polozaju auta i tockova se vidi da je stajao pa krenuo napred ,a ne nazad na parking tako da je ona obilazila zaustavljeno (iz ko zna kog razloga) vozilo i po meni nije kriva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: nbgd

Kao sto je i rekao Misa-Pei  mozemo da nagadjamo do sutra sta se desilo. Propisi su jedno a saobracaj nesto sasvim drugo, nazalost. Glavno je da je cura dobro(koliko sam shvatio ).

A za sve nas nauk da kada smo na motoru moramo voziti kao psihijatrijski slucajevi, kao da smo paranoicni jer jedino tako imamo velike sanse da prezivimo. Da me neko ne shvati pogresno navescu primer.

 

Kada idem tako motorom pored parkinga koji je sa desne strane obavezno idem sto dalje od njega pa makar i presao u suprotan smer(pod uslovom da nema vozila u suprotnom smeru). Kada idem ulicom gde stoji dosta "parkiranih" automobila (primer V. Stepe) obavezno prolazim sto dalje od kola jer ZNAM da ce neki magarac da otvori vrata i da posle bude "izvini, nisam te video" a tada je kasno.  Kad vozim na autoputu, ne gledam ovog ispred pa ni onog ispred njega vec nekoliko vozila ispred svih njih pa se prema njima vladam. O crvenom svetlu i prolasku na rano zeleno i da ne pricam.....

 

Samo mozemo ovim ponasenjem da smanjimo nas rizik jer fakticki za druga vozila u tom slucaju i ne postoji.  Prosto nemamo kulturu za dvotockase kakva je na zapadu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

@ Misa

 

Juce sam se iznervirao kada me je (ja sam bio kolima), u Kralja Petra, covek zagradio sa kolima dok sam ja bio uredno parkiran i nije se pojavljivao 15ak minuta. Uspeo sam da izadjem preko trotoara!!! a gdinu sam ostavio podsetnik u vidu okupane rucice za otvaranje vrata (i to svih) u sredstvu za podmazivanje lanaca...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja