Jump to content

Moto Zajednica

prvi veliki problem sa kinezom

Recommended Posts

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L
:D verujem da su pesak i sljunak odigrali ulogu klikera, pa kad pusti kvachilo tochak nastavi, ono shto se u mom rodnom kraju kaze, sulja. Inache stvarno bi 125-ica lako trebala da pali na gurku, vece kubikaze jok :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

ja palim 250 i uzbrdo ako treba

 

samo sidjes sa motora, ubacis ga u drugu i zaletis, naglo pustis kvacilo a nastavis da giras pa malo stisnes kvacilo i dodas gas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

ja palim 250 i uzbrdo ako treba

 

samo sidjes sa motora, ubacis ga u drugu i zaletis, naglo pustis kvacilo a nastavis da giras pa malo stisnes kvacilo i dodas gas

Bolje da cim se upali dodas gasa malo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

znam ja kako se pali motor na gurku.samo kao sto rekoh,godine,kondicija,stomak i nezgodan teren i nisam se bas nesto ni trudio.trebalo mi je i malo snage da lutam po BG i da trazim deo za koji mislim da mi uopste ne treba.da sam odmah znao da je akumulator u pitanju ne bih ga ja ni palio na gurku. ali sta da se radi.sada znam za sledeci put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Pa ako je crko akomulator skines neki sa auta i spojis kablovima da probas i odma znas da li je crko ili nije ako nije ides dalje sa potragoma....ja mislim da je to nesto ocigledno ali ti to na zalost ne vidis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

na Pancevackoj strani BG bas nesto i nisam nasao nizbrdica.e sada kada odem u nedelju moracu da organizujem neki komsiluk za guranje.a recimo da je Zoltan tu najblizi,kada dodje u posetu.a posle razgovora sa ovdasnjim majstorima definitivno smo utvrdili da je u pitanju akumulator i na srecu ako je to guranje nece biti potrebno.e sada ako ne bude to onda cu da prodam motor i da se vozim autobusom pa na prolece da trazim PUCHa ako pretekne nesto novaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Au bre Antone al ti brzo odustajes.Sta bi da je stvarno neki problem?Kad ga upalis posle pet minuta ces zaboraviti celu muku kad ga poteras za Palanku i uzput izores par njiva.Ne daj se bre.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Ma ako osetis da ti vise ne prija ili da bi ti dobro dosla promena,ili nesto trece,prodaj.

Vidis i sam da smo izmesali motore a ostali u kontaktu.

Ti imas jednu prednost u odnosu na nas,tvoj je enduro,a oni se najbolje prodaju i imaju stabilnije cene.

Mada i ja mislim da kad se opet provozas sa novim akumulatorom,zaboravices na ovu epizodu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

 

Ma ako osetis da ti vise ne prija ili da bi ti dobro dosla promena,ili nesto trece,prodaj.

Vidis i sam da smo izmesali motore a ostali u kontaktu.

Ti imas jednu prednost u odnosu na nas,tvoj je enduro,a oni se najbolje prodaju i imaju stabilnije cene.

Mada i ja mislim da kad se opet provozas sa novim akumulatorom,zaboravices na ovu epizodu.

 

Ivane ivane ivane, vidi se da se ne druzis sa nama to nije enduro nego neki "bemli ga" model (naked)  ;)

http://www.qingqi.co.rs/sr/qingqi_qm125-2d.html

 

pod hitno na jedno okupljanje... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

 

Ma ako osetis da ti vise ne prija ili da bi ti dobro dosla promena,ili nesto trece,prodaj.

Vidis i sam da smo izmesali motore a ostali u kontaktu.

Ti imas jednu prednost u odnosu na nas,tvoj je enduro,a oni se najbolje prodaju i imaju stabilnije cene.

Mada i ja mislim da kad se opet provozas sa novim akumulatorom,zaboravices na ovu epizodu.

 

 

Enduro se lakse prodaju i imaju stabilne cene? Pa niko me ne zove vec 2 nedelje za oglas  >:( ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

problem je resen.100% je utvrdjeno da je u pitanju akumulator.a to da cu da predjem na pucha je izreceno u afektu.u nedelju menjam akumulator i onda na jednu laganu voznjicu do kuce.posto cu najverovatnije imati saputnicu,jos samo ostaje da resim kojim cu putem.da li sremskom ili banatskom stranom.a i resio sam problem guranja za nedelju.ipak je u dvoje lakse.ako neko planira biti negde na tim putevima u nedlju popodne neka se javi pa mozemo i da se vidimo negde na Vencu,ako budem isao sremskom stranom,ili ispod titelskog brega ako pak budem isao tom stranom.inace ja sam na tim putevima svake nedelje i do sada jos nikoga nisam sreo iz ekipe.a sto se tice prodaje motora to ce da ceka neka sretnija vremena,posto ne bih imao kesa da doplatim a ono para sto bih dobio za njega bi se brzo istopilo pa bih na prolece opet bio na pocetku.ipak i moj kinez sluzi svrsi da se stigne od tacke A do tacke B i da se usput uziva u voznji.i naravno da se zahvalim svima na pruzenoj pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

problem je resen.100% je utvrdjeno da je u pitanju akumulator.a to da cu da predjem na pucha je izreceno u afektu.u nedelju menjam akumulator i onda na jednu laganu voznjicu do kuce.posto cu najverovatnije imati saputnicu,jos samo ostaje da resim kojim cu putem.da li sremskom ili banatskom stranom.a i resio sam problem guranja za nedelju.ipak je u dvoje lakse.ako neko planira biti negde na tim putevima u nedlju popodne neka se javi pa mozemo i da se vidimo negde na Vencu,ako budem isao sremskom stranom,ili ispod titelskog brega ako pak budem isao tom stranom.inace ja sam na tim putevima svake nedelje i do sada jos nikoga nisam sreo iz ekipe.a sto se tice prodaje motora to ce da ceka neka sretnija vremena,posto ne bih imao kesa da doplatim a ono para sto bih dobio za njega bi se brzo istopilo pa bih na prolece opet bio na pocetku.ipak i moj kinez sluzi svrsi da se stigne od tacke A do tacke B i da se usput uziva u voznji.i naravno da se zahvalim svima na pruzenoj pomoci.

VAO.....Dzax je planirao da dodje do mene u nedelju po lanac pa vidi sa njim , mozes i ti da se dovezes....onako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja