Jump to content

Moto Zajednica

POZDRAV SVIM BAJKERIMA SVETA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

POZ JOS JEDNOM SVIM BAJKERIMA..............IMAM 17 GODINA............VOLIM MOTORE I VOLIM PUTOVANJA NA NJIMA........PROBLEM SU MALO CALE I KEVA JER MISLE DA JE MOTOR SMRT NA DVA TOCKA......JA NE MISLIM TAKO AKO SE VOZI PO PROPISIMA ONDA MISLIM DA NEMA PROBLEMA I NEMA SAOBRACAJKI........OD MOTORA VOLIM ENDURO KAO NAPRIMER GS,AFRIKU,TRANSALP,VARADERO,KLE I PUNO DRUGIH.......POSTOJI  LJUBAV PREMA R MOTORIMA........POSTO SAM JA JOS UVEK MLAD I NEISKUSAN BAJKER AKO MOGU TAKO DA SE NAZOVEM...........JA BIH UZEO MOTOR OD 125cc.........TO BI BILA ILI YAMAHA TDR ILI HONDA NSR..........ZELEO BIH DA CUJEM MISLJENJE BAJKERA KOJI OD OVA DVA MODELA DA IZABEREM............A ZABORAVIO SAM DA KAZEM DA SAM IZ JAGODINE......... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: KN13DN

Pozdrav za tebe,dobrodosao,ne zuri sa time...Uci voznju motocikla natenane,nikako odmah 600-700 ccm ispod dupeta...Zna da zaboli... ;)"Peglanje" je dozivljaj,ali ... :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

pozdrav za tebe! prvo iskljuci caps lock, pa onda procesljaj malo forum. sigurno ces naci gomilu kosrisnih saveta za pocetnike  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

pozdrav Boko ,u moje vreme nije bilo mnogo motora od 125 kub,ali sad hvala bogu ima toliko da evo nezna covek sta da uzme za pocetak.Ja ti zelim sve najbolje u odabiru  i sigurno neces pogresiti sta god budes kupio.pozz ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: BEOGRAD

Pa ja sam ucio da vozim na mz i elektroniku,stim sto je to davno bilo.. :) a mogu da ti kazem da se neces pokajati bilo koji da uzmes sobzirom da su oba motora dobra...naravno i aprilia 125..pozdrav..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja