Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Solo Rider, 2914 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Da nemaš onaj valjak sa dva pipka u pužu brzinometra na prednjem točku , ne radi brzinomer i kilometraža. Javi mi na pp . TDM '99. Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4829 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Valjalo bi puz podmazati ponekad,narocito kada je kisna godina kao ova pa voda ispere mast,jest da je posao malo veci ali kada zariba problem je jos veci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Samo da se pohvalim da sam zahvaljujuci kolegi veceras ponovo kupio GIVI-eve e41 kofere sa sivim poklopcima, iste kao na mom avataru, pa ce sada kad uspem da sednem na motor, na putovanjima biti prostora za stvari moje gospodje (meni je dosta i tank torba, zar ne?) :lol:

Uz e52 pozadi, i veliku tank torbu, komplet za putovanja je spreman :jee1:Orijentaciona ukupna litraza je 180 mislim da ima i automobila sa manjim gepekom :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

:lol: :lol: :lol:

Hehe, jel npr Dainese-ovih? :nanana: Jbg, jedan dobar drugar obecao da donese jedne kad je dolazio kod mene, pa slagao, nije doneo... :nanana: :nanana: :nanana::lol:

Kad budes dolazio opet, pokupi Okywende-a, sad sam se cuo sa njim. U izgnanstvu je, ima nazeb :lol:

Posto ce mi oporavak jos potrajati, od nekih vecih voznji ove godine nema nista. Mozda poneki brzi krug po gradu dok sija sunce i to je to. Do iduce sezone ce za moju dragu da padne neki Schubert C3, i moooozda Rev`it Send ili nesto slicno. Mada, za odecu nije sigurno, ni ona nije bas u fazonu najnovijeg i najskupljeg, to sam vise ja za to (da bi se sto lepse osecala na motoru) :aha: Sto se kacige tice, trenutno bolja varijanta od toga ne postoji, i tu nema razloga da se odugovlaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Mojoj gospodji je i nas Volvo karavan mali kad krene da pakuje stvari... Tako da ja pored bocnih torbi za koju godinu bolje da pocnem da projektujem neku prikolicu za tdm... I ti samo za kraca putovanja...

Na srecu pa za duzi put postoji mogucnost da posaljes stvari postom... I tada je nas ceo postanski vagon :P

Best, hocemo da se vozimo po vracaru kad nam drugu bude bolje... Cisto da provoza nove kofere?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Neznaju ljudi sta je dobra kaciga pa ih bacaju... Sve sto treba je da pravilno namestis glavu da je lepo docekas kad vidis neku da leti... Ti je verujem tezi deo, jer je treba lepo docekati ;) Laksi deo je da istreses hedno 300-400-500-700€ za novu :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

P.S. Nemojte mi zameriti na slovnim/pravopisnim greskama, sitna mi ova slova na telefonu a u ovoj "mobilnoj" verziji, ne znam gde je opcija za islravku posta...

 

Nisam ja puno nepismen :D To samo takl izgleda, ako neko pazljivo cita ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4829 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Radio sam ja,kada rastavis sat imas unutra belu plastiku sto ide po ivici za bolji odsjaj,nju izvadis (dignes ka gore) i zalepis traku sa diodama u gornji deo blize satu ali posle vratis tu plastiku posto bez nje previse bljesti.

Stavi traku oznake 3528 sa 60 dioda po metru,ne treba jaca cak i ove bljeste dosta,to ako hoces traku unutra da lepis,probao i sa sijalicama ali mi se nije svidelo posto neravnomerno sija,pola bljesti a pola u senci.

I da,ako ti nije sat nikada rastavljan onda ce biti malo teze skinuti tockic za resetovanje dnevne km (zalepljen je),moj je diran jer je imao u Srbiji cuvenih 38000,cuvali ga za mene!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Zar se ne mogu umjesto klasicnih sijalica staviti led sijalice. :zbunjen: To mi kako si napisao malo komplikovano, posto nebi ja to bas toliko da rastavljam i jos uzput da nesto shebem . :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Ako ces samo umesto tih sijalica sto vec imas da stavis LED, nemoj ni da se trudis, nema poente bez otvaranja... LED sijalice(govorim o onima koje nisu na traci) imaju usmereno svetlo, cak i da skines vrh koji usmerava svetlo, opet moras da otvoris tablu i postavis ledove po njoj i da ih opet usmeris da biju po km satu... ili da uradis kao sto ti je covek rekao sa LED trakom... drugacije nece ici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Elemir
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pozdrav. Treba mi jedan savet. Hteo bih da prepravim auspuh i da skinem katalizator. Da li moze da bude stetno po motor i da li je potrebno neko prestelavanje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja