Jump to content

Moto Zajednica

AGV-kako skinuti vizir

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Iznutra nema nikakvih matica za šrafove, spolja gladac a jedino po meni je fora u nekakvim žabicama!

Ako neko zna neka mi objasni kako....jer  bih pokušao ispolirati vizir ili ga promeniti i ako neko zna gde mogu pronaci vizir za tu kacigu!?

 

18082009_002Small.jpg

 

18082009_003Small.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Imao sam AVG ne takvog ali patent je slican...vidi ovako povuces taj crni deo gde je sipc u siprotnu stranu od kacige ( odvojis ga jedno 1,5cm ) i kada ga odvojis zakrenes ceo taj crni deo u smeru kazaljke na satu za jedno 90 stepeni i on ce se ceo odvojiti i onda ce ti sve biti jasno....

 

Aj javi da vidim dal si skinuo......nije nikakva frka i neces nista polomiti samo polako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Slicno je meni na GP-1 kao sto je Dzigorius rekao, uhvatis tu plastiku za taj spic, okrenes na gorei izaci ce sama plastika kad dodjes do odredjenog dela. Ako ti je ceo mehanizam kao kod mene, onda ces imati dve plastikice oko kruga koji pridrzavaju taj vizir, one se nalaze sa gornje strane, pa moras pazljivo da podignes donji deo vizira i na gore izvuces iz tih plastika. Nije strasno i ako ih slucajno slomis, meni su polomljene sa desne strane, i normalno se podize vizir...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Upravo tako, ima na špicu malecku žabicu i kada sam odvojio špic zaokrenuo je sa viziro a kada je on stao onda još malkice samu crnu plastiku...prosto ali nisam smeo rizikovati pogotovo što sam navratio do servisera motora, pitao ga a on se nasmejao i kaže da i njega mući isti problem ali da se nije preterano bakćao sa njom pa da navratim za koji dan pa ce mi reci!

Zaboravio sam da ga pitam a gde ima vizirki za AGV jer od poliranja, čuo sam, nema ništa!!

 

Hvala vam...nadam se da ce i drugima koristiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Drago mi je da si skinuo...ta moja stara je bila ko i Driverova GP 1 i kupio sam je u Markosu u NS u temerinskoj ulici imali su i vizire u boji i druge mozda imaju i za tu tvoju....treba proveriti sigurno negde ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Baš cu zamoliti druga u NSu da pogleda ali ne znam koje podatke da mu dam. Da li se gledaju unutrašnja dva višecifrena niza brojeva ili spoljna oznaka  C5 XXS-53/1570gr. 1570 ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Pa ja mislim da imas i u BG-u Markosovu prodavnicu... Prema toj oznaci, kaciga ti je model C5, model XXS obim kacige 53cm, tezina 1570gr, dovoljno ti je to C5 da bi video koliko kosta vizir...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Zvao, imaju samo od novijih ali najverovatnije da neke odgovaraju a cena od 2000d pa nadalje!

Ne znam koliko mim se isplati, mada kaciga jeste stariji model ali kada bih barem vizir imao ko da ispolira!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja