Jump to content

Moto Zajednica

keewey cruiser sa sređenom kočnicom

Recommended Posts

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Pročitah negdje na forumu da ce kočnica biti mekša kad se skine tzv. piston sa nje,i ne lezi vraze

pošto mi đavo ne dade mira skinuh tu glupost i doživih blago prosvjetljenje!!!!

Sad je koč. fino mekana i napokon je mogu dozirati i ne strahujem za život kad moram

naglo zakočiti!!! Hvala forumaši!!!

Pozdrav iz B.luke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

@Lord

 

To je neki dodatak koji treba da simulira ABS, ali u praksi bas i ne radi to bas najbolje. Ono sto radi je da na prednjoj kocnici nemas osecaj doziranja, i nekad kocnica radi bolje nekad losije, a ume i da zaglavi pa da stiskas iz sve snage da bi tek usporavao. Na normalnoj kocnici kociono crevo ide na kndzu, a ovo je ubaceno izmedju.

 

Pozdrav Zmaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Pitam zbog Ruzicine ponike i onog njenog pada u subotu. Ako to go***ce ima i tamo kod nje, bolje da ga skine. Ja sam par puta probao kocnicu i nemam nikakav osecaj a tocak blokirao  :( (ili sam navikao na sajlu pa nemam osecaj u ruci koliko stezem  ;D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Pitam zbog Ruzicine ponike i onog njenog pada u subotu. Ako to go***ce ima i tamo kod nje, bolje da ga skine. Ja sam par puta probao kocnicu i nemam nikakav osecaj a tocak blokirao  :( (ili sam navikao na sajlu pa nemam osecaj u ruci koliko stezem  ;D )

 

Ma navikao si ti da kocis sa 4, a tamo je dovoljno 2 ;)

 

Mislim da Ruzicin motor nema to, ali pogledajte u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Banjaluka

Mjenjali smo kocionu tecnost prvo i fabricke podloske zamjenili bakarnim, pa je kocnica bila ok, zmaj se nije zalio do neki dan, provozao moj motorce, a kod mene toga nije ni bilo.

Pa fino skinemo i kod njega, ozracimo i za sada je sretan sa kocnicom.

 

Kocnica.jpg?t=1250963089

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

evo ljudi doco vam je stavio fotku sta smo skinuli,on vozi super shadow-a

pa tako da ga zna u dusu a samim tim zna i cruisera,sad je napravio i auspuh za svoje motorce

pa je zvuk cudo!! kao harley,ma i bolje,reci cu mu da prikaci fotku prerade!! ;D pozdrav iz b.luke svim vlasnicima kineza

usput ja i dalje prodjem svoju makinu,javljajte se ljudi!!!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

usput ja i dalje prodjem svoju makinu,javljajte se ljudi!!!  ;D

misli da i ti i mi imamo veliki problem sto se toga tice jer ako neko iz Srbije zeli da ga kupi morao bi standardno da ga uvozi kao i svakog stranca a to bitno menja celu finansijsku konstrukciju.Inace mislim da je ok cena, i nadam se da ce ti onaj KLE veoma brzo zagrmeti u dvoristu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Rolle sta ti prodajes?

Mali zmaju jel ti kupujes neki kle iz Banjaluke? Ja sam u gradu vidio samo 2 komada, i to crveni i narandzasti, oba u super stanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Rolle sta ti prodajes?

Mali zmaju jel ti kupujes neki kle iz Banjaluke? Ja sam u gradu vidio samo 2 komada, i to crveni i narandzasti, oba u super stanju!

Nisi me razumeo,ja ne prodajem nista.Kad sam rekao mi mislio sam na nas potencijalne kupce iz Srbije kojima se Zmaj obracao.

Sto se tice KLE-a cini mi se da je u oglasu,a i na par drugih mesta na forumu spomenuo da zeli da kupi jednog, pa rekoh nadam se da ce mu se te zelje i ostvariti.Inace nemam jos motor(student sam,nemam bas neka primanja a u porodici na svaki spomen motora lete tupi predmeti u mom pravcu) i bas ne bih bunio da dodjem i ja do jednog primerka spomenutog KLE-a  ;D mada nisam uopste gadljiv ni na TA,Pegasa itd.(da sad ne budem mnogo alav i spominjem kakve Africe,KTM Adv i ostalo).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Evo jos jednog Keewaya bez nazovi ABS-a.Skinuh ga veceras a razlika drasticna,sad bar mogu normalno da doziram kocnicu.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

izvinite ljudi bio sam na godisnjem pa se ne javih,ma znam za to da bi se trebao cariniti motor za srbiju,ali sam racunao na ove nase bj bikerse iz BL da ce ga kupiti, i okolice.A znam koji se kle-ovi prodaju,ali dok ne prodam svog kruzera nema od kle-a nista ljudi,a ako ste iz b.luke i hocete da odemo na kavu i sa docom da cujete zvuk sa njegove makine,javnite,a moze neka i voznja,a naravno pozvani su i i svi bj bikersi koji navrate u BL

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

a pero druze,pegaso je odlican a o africama da ne pricam,ali ja se drzim klea,mislim da je to najbolje sto mogu da dobijem za onoliko para koliko cu da sakupim.a i kubikaza mi je ok,zbog registracije i snage posto nisam ja bas stari motorista i nemam bas puno km u dup..u!!A Role hvala ti na lijepim zeljama za klea i  ja se nadam da ce zagrmjeti ako ne ove onda slijedece godine,a evo spremam se da na kruzeru malko popravim one njihove lose bisage koje pucaju,posto nove necu da kupujem posto prodajem cruisera,garant su pukle i vama,to im je bas lose za razliku od ostalog!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja