Jump to content

Moto Zajednica

Honda Blackbird

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
auuu Veci' date='samo te gledam i pitam se da li ti uopste pitas Sektu da li smes da uzmes nesto drugo? 8):lol:[/quote']

Pomeshao si,Koma...nije on sektash... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Najzli ja znam da bi najbolje bilo da ide na vazduh :D

 

Ali i pri toj brzini sigurno ne prelazi 14 litara na 100 km odnosno na 20 minuta :)

 

E da glavna mana mu je sto se ne cuje znaci ja kad bih ga uzeo prvo bih uradio auspuhe (ne bih kupovao drugi samo povadio sve iz njih, mislim staklena vuna i sta jos ima) i stavio neki filter.

 

E onda bi isao ovako :)

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-1131683016683181768&q=Honda+CBR+1100

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

koma, nisam ja u sektase jos uletio.. samo sam naglas razmisljao :P

 

nego, nesto gledam ovaj snimak sa Nirburgringa... sto se desava ovim R-ovima? mora da su im dizne zacepljene nesto..... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
auuu Veci' date='samo te gledam i pitam se da li ti uopste pitas Sektu da li smes da uzmes nesto drugo? 8):lol:[/quote']

Pomeshao si,Koma...nije on sektash... :lol:

 

ma znam ,i kada je kupovao prosli motor da nije slusao mene i daneta pogresio bi,zato je sekta tu i ovaj put da decku otvori oci :lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
koma' date=' nisam ja u sektase jos uletio.. samo sam naglas razmisljao :P

 

nego, nesto gledam ovaj snimak sa Nirburgringa... sto se desava ovim R-ovima? mora da su im dizne zacepljene nesto..... 8)[/quote']

 

ali mozda si upravu kada bolje razmislim..posto vozis samo leti 2 meseca i to od kafica do kafica mozda i nije za tebe nesto tipa Stroma,GS-a...a jesi razmiljao o skuteru,100cc,malo trosi ,lagan ti je za voznju a i ne treba ti motor za put,jel tako?? :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
i shtavishe moze sto da razvije hehhe do budve za tili cas ;)))))))))

ma sta pricas,znas li ti koji je to put za njega od Podgorice do Budve :shock: :shock:

najbolje je da kupi jos jedan da ima u Budvi ,tamo je leti guzva,moze i od 50cc a i jeftiniji je nego ovaj od 100cc. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

e vala kad mi neko pocne prosipat sive celije odje a on se sam prosipa 2 put u jednom danu... prosto nemam komentara :lol:

koma, ocu da uzmem brzi, jaci i udobniji motor da se ne umorim dok se spustim do Budve covjece.. zamisli umoran dodjem, nisam nizasta! a treba da se kupam, da gledam zene....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
e vala kad mi neko pocne prosipat sive celije odje a on se sam prosipa 2 put u jednom danu... prosto nemam komentara :lol:

koma' date=' ocu da uzmem brzi, jaci i udobniji motor da se ne umorim dok se spustim do Budve covjece.. zamisli umoran dodjem, nisam nizasta! a treba da se kupam, da gledam zene....[/quote']

 

pa ko vozi mora i da padne,ti mozes samo da padnes sa stolice,iz auta jos niko nije ispao koliko znam :lol::lol:

ma salim se,dobar motorcic gledas!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hm onda imash chak cijelih 500 beverly sa tri koera velikim vizirom , injection electronic bla bla prava stvar za tebe ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

Suzuki stole the crown in 1999 with the Suzuki GSX1300R Hayabusa, which boasted an extra 5mph or so at the top end. Perhaps not entirely coincidentally, "Hayabusa" is the Japanese name for the peregrine falcon, which preys on smaller birds such as blackbirds.

 

 

 

hahahahahahah vrh vidjite ovaj dio iz wikipedie,a btw na drugom liku covjek je vishe ne vozi nego je uzeo 1200gs-a hehehhe eto tolko o motoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

A jel istina da se XX vise ne proizvodi? Znam da se u Americi ne prodaje vise...

 

Da Honda ne planira novi model uskoro?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

,,Nezvanicne informacije, ali iz pouzdanih izvora iz vrha fabrike'' bi otprilike ovako glasile. Bila je planirana zamjena postojeceg modela za 2007 godinu, ali odlozeno je za dvije godine jer naslijednik mora biti NAJBOLJI MEDJU NAJBOLJIMA. Otprilike mora daleko da nadmasi K1200 i ZZR1400 po svim kriterijumima i zato je inzinjerima ostavljeno jos malo vremena za razvoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
' date=',Nezvanicne informacije, ali iz pouzdanih izvora iz vrha fabrike'' bi otprilike ovako glasile. Bila je planirana zamjena postojeceg modela za 2007 godinu, ali odlozeno je za dvije godine jer naslijednik mora biti NAJBOLJI MEDJU NAJBOLJIMA. Otprilike mora daleko da nadmasi K1200 i ZZR1400 po svim kriterijumima i zato je inzinjerima ostavljeno jos malo vremena za razvoj.[/quote']

 

Daj javi tom 'pouzdanom izvoru iz vrha' da u XX-a ubace RC211V... I tako im sad skuplja prasinu u nekoj laboratoriji... :D:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
E neko je na ovom forumu (ili na motori.hr) pomenuo test 100.000 km ove zvjerke u nekom casopisu (mislim da je motopuls) al ubih se od searcha i ne mogu da nadjem

 

Motopuls zadnji broj koji se pojavio kod nas ima test XX-a na 150.000km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja