Jump to content

Moto Zajednica

Yamasaki Lark 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova

Ovako stoje stvari. Imam kineski skuter sprint exactly vec godinu dana, presao sam sa njim 7500km i sad planiram da uzmem nesto jace. U planu mi je Yamasaki Lark 125 pa bih molio one koji ga imaju ili koji su ga vozili neko vreme da napisu svoje utiske o njemu, znaci kako ubrzava, koja je max brzina, koliko trosi i ostalo. Sve me zanima jer sam se bas zagrejao da ga uzmem, naravno, ako prodam moj skuter. Hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

axaxax

 

Yamasaki

 

da li je to Yamaha, da li je to Kawasaki...

 

Bas me interesuje kako im izgleda znak...

 

A jel znas ti da prepoznas original Panafonics i Sorny kad ih vidis ?

 

:) :) :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Mislim da je Yamaha.MUSKA YAMAHA ;D ;D ;D

 

Jos je moj ZXMCO logican po pitanju imena.

Yamasaki je cist primer kako Kinezi ne postuju sami sebe,od toliko varijanti za ime firme,oni udarise Yamasaki.

 

Da ne ofujem,nisam ga vozio ali pretpostavljam da mu je agregat dobar,kao sto su u sustini dobri skoro svi Kineski agregati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Gledao sam taj sprintov model i bas lepo izgleda. Kome se svidja takav skuter bez ravnog nogostupa odlican je izbor. Tog sprinta od 50ccm proizvodi firma Yiying tj ista firma koja proizvodi i Max-a koji se je odlicno pokaza mozda i naj bolje od 50ccm 4T. Pitao sam kolegu grdoja sta misli o firmi yamasaki jer sam planirao da uzmem njihov kruzer i rekao je "kakav naziv, takva firma" i zato sam odabrao Princa tj Jinluna. Nisam video tog Lark-a uzivi ali mislim da je ok masina ali mislim i da je tvoj exalty lvalitetniji od ovog samo sto je 50 ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Novi Sad

kolko sam ja shvatio od majstora,max i jeste najbolji! :)

umesto tog yamasakija,bolje uzmi SPRINTA F-VISION isto ima 125cc i siguran sam da je bolji,a i cena im je priblizna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

kolko sam ja shvatio od majstora,max i jeste najbolji! :)

umesto tog yamasakija,bolje uzmi SPRINTA F-VISION isto ima 125cc i siguran sam da je bolji,a i cena im je priblizna...

F-Vision je isto Yamasaki, samo ga je Sprint tako nazvao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova

Uzeo bih ja sprinta, mislim da su isti po snazi, ali mislim da je sprint mnogo tezi a i ovaj lark mi se vise svidja zbog polozaja sedenja. A ukoliko je ovaj lark ,,kvalitetan,, kao ovaj moj exactly onda je to super, nego cini mi se da je losiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Novi Sad

kolko sam ja shvatio od majstora,max i jeste najbolji! :)

umesto tog yamasakija,bolje uzmi SPRINTA F-VISION isto ima 125cc i siguran sam da je bolji,a i cena im je priblizna...

F-Vision je isto Yamasaki, samo ga je Sprint tako nazvao.

e to nisam znao ;D ;D ;D

al dobar je sve u svemu i pre bi njega uzeo nego lark-a!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Novi Sad

jesi ga uzivo video? dobra je stvar sto msm da ima rezervoar medju nogama msm dobro to izgleda kao i rep motora al je mnogo lepsi kad mu se skine ta plastika za tablicu(moj drug je sa maxx-a skinuo i mnogo je mocnije),al po mom licnom misljenju od napred je gadan...

a i trebali bi da ga imaju osim ako ih mozda vise neprave pa dok zalihe ne isteknu il ko zna to moras proveriti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova

Video sam ga bas juce, izgleda lepse uzivo nego na slikama, i da, ima rezervoar izmedju nogu, bas mi se zbog toga i svidja. Ima jedna stvar koja mi je nejasna. Pise da ima vazdusno hladjenje, a na tabli ima onaj pokazivac temperature, kako sad to? Sledeci put kad budem isao za KS, pogledacu i fvision, pa cu da provozam oba ako moze i da vidim koji bolje ide

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Prvi modeli Fvisiona su bili Benzhoy koji se nisu nesto posebno pokazali i koliko sam upoznat od te firme vise nista ne uvoze. Sad se uvozi model grizli koji je slican ali je po meni ruzniji. Njega proizvodi Jonway i pretpostawljam da je kvalitetniji od Fvisiona. Ma slobodno uzmi sta ti se vise svidja i odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ne znam kakav ti je budzet ali jaci skiter je Jonway Ranger 250 koji je oko 1700e, probao sam ga i pisao sam o njemu u temi http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34107.20 . Ovaj koji sam probao je bio Orion i jedino mi se plastike nisu svidjale. Kod Jonwaya pogotovu 250-ice vrlo je kvalitetno odradjeno. Postoji i verzija sa 150 ccm, vazdusno hladjenje ali je i malo losija zavrsna obrada iako je isti proizvodjac. Na znam da li te interesuje kruzer ali jedna od jeftinjih 250-ica je Sprint Chalenger tj Jinlun JL250v, supermoto 250ccm Sprint Apolo i sad sto se pojavio enduro od 400ccm 2200e koji je i naj jaci kinez na nasem trzistu ako se ne varam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

E jbga ako je 1000 evrica plafon.... Onda ne znam.... Mislim da je Bogda najbolje opisao kretanje cena, tako da nem pojma...vidi sam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova

Ja bih trazio 700, 800e :), jer je stvarno odlican, e sad, znam da po toj ceni nece niko da kupi, a dao bih ga i za 600, jer mi je stvarno hitno da uzmem neki veci. Sta mislis, jel mogu bar 600 da uzmem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja