Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDR '98-prodato

Recommended Posts

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Prodajem moj prvi motor yamahu TDR 125 (124cc), 98 god, 6 brzina. Gume,lanac,lancanici odlicni. Kocione plocice sam zamenio i napred i nazad pre deset dana. Uz motor dajem i kofer (na slici). Ne znam koliko ima litara ali staje integralna kaciga plus rukavice,pojas i sitnice. Presao je 18000km. Apsolutno nikakvih ulaganja nema.Vodi se na moje ime. Registrovan je do kraja jula 2010. Registracija za njega je 4500din :)  plus tehnicki. Ide stvarno odlicno za 125cc. 

Presao bi na nesto jace tako da me interesuju i zamene uz moju malu doplatu (oko 300evra,a moze i vise ako mi dajete na rate :) ). Menjao bi za pegasa 650 ili neki slican motor. Cena je 1750e

Br.tel.  063 1200-450

post-5534-12879044867166_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

svaka cast na stanju motocikla,sve uredno i lepo ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

svaka cast na stanju motocikla,sve uredno i lepo ;D

Hvala Rade na lepim recima.

 

Cena nije fiksna!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6 Fazer

Danas sam motor video uživo i upoznao se sa vlasnikom. Motor zaista izgleda kao na slikama, extra je održavan i u super stanju za to godište. Motor radi odlično. ;) Zaista vredi kupiti od čoveka koji je motor održavao za sebe i svoju dušu.

Imenjače, drago mi je što smo se upoznali i popili piće.

Srećno sa prodajom a ukoliko ja "sklopim slagalicu" i neko me ne pretekne javljam ti se! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Oglas nije aktivan do ponedeljka. Javicu tada da li je motor jos uvek u prodaji. A da ne bi neki izgoreli :) evo da im ostavim  jednu danasnju sliku.

PS Ovo na felnama su one Zlayine reflektujuce trakice koje svetle nocu :)

post-5534-12879045402002_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

jako lep motor, ova kombinacija boja mu bas chuchi  :)

Srecno sa prodajom

 

Hvala T-Zex.

Oglas je ponovo aktuelan. Kupac dobija uz motor i jamahino ulje 1l (cena mu je 1000din), motulov sprej za ciscenje lanca i motulov sprej za podmazivanje lanca, ulje za kocnice i ako ima gde da nosi i antifriz :) . Znaci sve sto mu je potrebno za odrzavannje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6 Fazer

Evo i kolega(novi vlasnik) da se čekira i kaže par reči...

Ljudi, nemojte puno hvaliti tuđe motore jer ako kažete sve istinito kao što ste videli, na kraju ćete morati da kupite taj motor! (MORATI = ŽELETI).

Ja tako sam sebi ishvalio motor i upecao se! ;D A šta sam drugo mogao kad je stvarno super motor, održavan extra, odličan za moje potrebe i iskustvo koje imam a pored svega sam stekao još jednog prijatelja, člana foruma "bopk"(sada bivši vlasnik ;D). Srećnim okolnostima "slagalicu" smo zajedno "složili" i eto...svi zadovoljni. ;)

Ja imam samo reči hvale i voleo bih kad se slatko navozam i "sazrim" da neki sadašnji/budući član foruma postane novi vlasnik motora jer nameravam da ga održavam u istom stanju kao što je bio i do sada.  ;)

Šta reći....svima puno lepih kilometara i trenute uživanja, pa i meni! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Evo i kolega(novi vlasnik) da se čekira i kaže par reči...

Ljudi, nemojte puno hvaliti tuđe motore jer ako kažete sve istinito kao što ste videli, na kraju ćete morati da kupite taj motor! (MORATI = ŽELETI).

Ja tako sam sebi ishvalio motor i upecao se! ;D A šta sam drugo mogao kad je stvarno super motor, održavan extra, odličan za moje potrebe i iskustvo koje imam a pored svega sam stekao još jednog prijatelja, člana foruma "bopk"(sada bivši vlasnik ;D). Srećnim okolnostima "slagalicu" smo zajedno "složili" i eto...svi zadovoljni. ;)

Ja imam samo reči hvale i voleo bih kad se slatko navozam i "sazrim" da neki sadašnji/budući član foruma postane novi vlasnik motora jer nameravam da ga održavam u istom stanju kao što je bio i do sada.  ;)

Šta reći....svima puno lepih kilometara i trenute uživanja, pa i meni! 8)

 

Poslato u 1h 42min. Rekoh ti ja da neces moci da se uspavas nocas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Otkljucao sam oglas da novi vlasnik napise svoje utiske i sada cu zakljucati ponovo da ne bi smetali kolegama ciji su oglasi jos aktuelni. Svima zelim lepu prodaju a i kupovinu. Sto bi reko jedan- Ziveli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja