Jump to content

Moto Zajednica

..........daje se na znanje prodajem HONDU CM 400

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

došao je i taj dan, vreme je da se rastajemo ....

CM 400 iz 1984, predjenih kilometara ima sigurno dosta ja ih nažalost ne znam pouzdano jel je zamenjen kilometar sat pre nego što sam ga kupio ali prema rečima prodavca oko 70 000. Ja sam sa njim prešao prelepih 6000 i nikada me nije ostavila. Na samom motoru su pre 200 km zamenjene karike a pre neki dan sam zamenio i ulje kao i filter istog. Pri otvaranju agregata pregledali smo ga detaljno i u odličnom je stanju. Ima fabrički 43 KS  i ide kao zoljica. Ostalo je pitanje nabavke španera lanca koji je dotrajao. Registrovan je do 10.07.2010   Evo to je sve crno na belo nema skrivenih mana a sve što vas ostalo zanima pozovite.  I da motor je na moje ime, zamena mi nepasuje u ovom trenutku a cena je

[move]1100[/move]

 

 

 

065/279-47-19  Igor

011/2920-431

011/2183-488

post-4946-12879044401291_thumb.jpg

post-4946-12879044401878_thumb.jpg

post-4946-12879044402386_thumb.jpg

post-4946-12879044402958_thumb.jpg

post-4946-12879044403251_thumb.jpg

post-4946-12879044403825_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

a poklopac koji pokriva akumulator i njegov par sa druge strane,nema ih?dobro ocuvan motor ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

  nazalost nema, bio sam u fazi varenja i prepravljanja plastika sa nekog sličnog motora  ali rado ću te radove prepustiti  novom vlasniku    ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Poklopaca ima na E-Bayu

Jeste da ima na Ebayu ali 99% nasih ljudi ne moze da poruci ...a zna se i zasto....drzava itd,,,, al koliko vidim na motoru nije originalan trokut satovi i far? Jesi li ti menjao il  si tako kupio?m Inace je to legendarni model Hondin i stvarno sam jedno vreme bio zainteresovan da ga kupim al u originalnom stanju jer je makina koja daje mnogo a malo trazi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

    ma hteo sam da naručim preko neta ali nemam uslova  :(   

a šta je sa trouglovima  ?    za far znam onaj original je kao kineska glasačka i po meni je ružan a i satovi takodje ( izgledaju prekrupno na tako malom motoru ). Sve sam to kupio tako ali nisam primetio za trouglove....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

Poklopaca ima na E-Bayu

Jeste da ima na Ebayu ali 99% nasih ljudi ne moze da poruci ...a zna se i zasto....drzava itd,,,, al koliko vidim na motoru nije originalan trokut satovi i far? Jesi li ti menjao il  si tako kupio?m Inace je to legendarni model Hondin i stvarno sam jedno vreme bio zainteresovan da ga kupim al u originalnom stanju jer je makina koja daje mnogo a malo trazi ;)

sto mislis da trokutovi nisu njegovi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Poklopaca ima na E-Bayu

Jeste da ima na Ebayu ali 99% nasih ljudi ne moze da poruci ...a zna se i zasto....drzava itd,,,, al koliko vidim na motoru nije originalan trokut satovi i far? Jesi li ti menjao il  si tako kupio?m Inace je to legendarni model Hondin i stvarno sam jedno vreme bio zainteresovan da ga kupim al u originalnom stanju jer je makina koja daje mnogo a malo trazi ;)

sto mislis da trokutovi nisu njegovi?

Pa vidim da je ceo nosac promenjen  !  Samim time je i gornji trokut morao biti promenjen ako se ne varam ......mada se veoma malo vidi na slikama koje si postavio.Kazem opet....taj motor spada u klasiku ! i greota je bilo sta oduzimati na njemu ili menjati jer on ima vecu vrednost ako je u full ORIGINALU samim time sto odavno spadda u kategoriju Oldtajmera .........No sve je stvar ukusa i potreba  a o ukusima se ne raspravlja (al zato original ima vecu cenu !) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

potpuno se slazem sa tobom, meni su samo orginali najlepsi u smislu klasike i naravno da tako i imaju najvecu vradnost,a trokuti na CM-u mislim da su org.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

..... samo da dodam da je sad i zamena postala aktuelna, po mogućstvu neka africa ili tenere naravno uz moju dooplatu  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Video sam ovaj motor na skupu u S.Pazovi kod Gromova, odlican primerak Hondine klasike.

Srecno sa prodajom Soony

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja