Jump to content

Moto Zajednica

Extreme, Zemun?

Recommended Posts

  • U prolazu, 90 postova

Bio danas.."Nista novo na zapadu" imaju povoljne metzeler gume :!:

19/50-17 oko 13500 din.

ima i pirelli ali nisam pitao za cenu....

UF TO NAJVISE MRZIM...nigde cena sta god pitas a oni kao gledaju cenovik..onda igubim volju i da gledam i da pitam :roll: :roll: :roll:

Sve u fazonu ko debil pitas: "izvini posto ti je ovo?, a ovo? e jos samo da te pitam i za ovo!" :evil:

I da sam mislio nesto da kupim - odustao sam :!: :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

UF TO NAJVISE MRZIM...nigde cena sta god pitas a oni kao gledaju cenovik..onda igubim volju i da gledam i da pitam :roll: :roll: :roll:

Sve u fazonu ko debil pitas: "izvini posto ti je ovo?' date=' a ovo? e jos samo da te pitam i za ovo!" :evil:

I da sam mislio nesto da kupim - odustao sam :!: :([/quote']

 

Tacno znam na sta mislis! Uradio bih isto sto i ti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

Bio sam pre par dana....Imaju solidan izbor opreme,10tak motora......

Drugar je kaparisao onu sivu R1 (Iskreno mojh favorit je bila Honda 954 koja je do zla Boga namunjena,ali majstor Joca kaze 2 put otvarana.....Ali na Horgosu je bio 2gi sa njom....)....16og je podizemo(R1).......

Sve u svemu meni se svidja radnja a lik sa kojim smo pricali je totalno ok........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Bio sam danas' date=' dosta stvari je na snizenju, neke cak i 30%, pa kome to znaci nek ode i pogleda...[/quote']

Dane, sokole, da ne znas mozda jesu li im Alpine Stars cizme na snizenju? Posto planiram kupovinu istih :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Kakva je situacija sto se tice kupovine polovnih motora kod njih, pretpostavljam da po pitanju legalnosti motora ne bi trebalo da ima problema zar ne, i da li mogu da im verujem da je ono sto kazu zaista i tako (kilometraza, da nije padano, da nije otvaran motor i sl)?

Da li su cene polovnih motora kod njih ok ili mozda treba juriri nesto preko oglasa i sl.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

pazi ovako.ti motori sto oni prodaju su ustvari iz oglasa.oni su samoi posrednici tako da ustvari kupujes od nptr mene a ja im samo od te cene koju prodam dam proviziju....kapiras?? Legalnost kao i sve ostalo njih bne zanima ne garantuju nista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: ???
  • Motocikl: KTM 2013 ohne zylinder

Ima i toga (preprodaje ovdasnjih polovnjaka) ali uglavnom su u pitanju uvezeni motori, servisirani, sredjeni sa serv. knjizicama i sl. Deluju korektno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Hvala na odgovorima, konkretno kod njih sam video jednu Hondu CBR 600RR 2004, presla 4000 km, plava, nije padano itd. E sad daleko sam ja od nekoga ko se nesto razume u motore ali recimo primetio sam da zmigavci nisu fabricki ( originalni), zadnja viljuska je crna (gde god sam vido taj model ona je sive boje), srafovi koji drze oklop (plastiku) su strasno oguljeni i tako. Motor je lep na oko, inace je na komisionoj prodaji. Da li mozda neko zna koji je konkretno bajk u pitanju? I ko bre prodaje takav motor posle samo 4000 km. :shock:

Inace cena je 6500e. Znam da je pravilo da se cena ne komentarise javno ali eto ako je neko ko je upucen raspolozen moze da pusti pp i na tu temu.

 

P.S. ako nije ovaj post za ovde slobodno ga pomerite ili izbrisite.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Dobili svezu robu.Ja uzeo nove pantalone i rukavice.Imaju dosta dobre cizme i cini mi se da su malo korektniji sa cenama,pre su bas sisali.Devojka sto radi mi rece da im polovinom aprila stize jos jedna tura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Tako je, stiglo im je stosta. A i ja sam pazario nesto... :-#

Ali o tome kasnije :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Sve preporuke. Konacno neka radnja gde su mi rekli 'Sve sto vidis na internetu (od Alpinestara) mozes da narucis kod nas'. Cene su OK, roba je raznovrsna, lager je poprilican. Probao sam desetak jakni i razne pantalone, majice i sl., kupio na kraju samo pojas i kupac je i dalje bio jako ljubazan. Cak sam dobio i poklon privezak za kljuceve. :)

 

btw, planiram da kupim neku od onih AirFlow jakni i pantalone, za leto, jako fino izgledaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Izadjem sa posla ranije da stignem do njih (opet isti problem radnja radi isto kad i ja) pojavim se tamo pola sata pre kraja radnog vremena i sacema me cuvar u gacama maltene (covek dosao na smenu pa se presvlaci) ja riknuo znojav nervozan prodao auto a jos nisam bio kupio motor (rekoh da uzmem opremu prvo) pitam gde se ulazi u radnju a on mi kaze aaaaa pa oni su zatvorili pre 5 minuta! ja reko pa kako radno vreme im je jos pola sata zar ne? on: pa da ali valjda je momam morao da ide negde pa je zatvorio ranije  ???

Dosao sam u subotu ponovo i pobegao glavom bez obzira-oprema je stvarno kvalitetna,ljubaznost i usluznost takodje na nivou ali savetujem vam da ne skidate kacigu sa glave kad budete ulazili jer ce da vam se jako crvene usi koliko udaraju!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

i kada sam manju kolicinu robe narucio, zoran mi je licno dovezao u pozarevac. ja imam pretezno njihovu robu i veoma sam zadovoljan i sa cenom i sa savetima i sa uslugom i sa dostavom. joca moto shop pzarevac. nikad nisam bio kod njih u radnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

dosao ja u subotu da vidim sta ima, trebaju mi rukavice i patike...

 

nazalost one koje ja hocu http://www.alpinestars.com/Guys_Stroke_Shoe/pd/np/113/p/251104.html nemaju na stanju

 

rukavice http://www.alpinestars.com/Alloy_Gloves/pd/np/141/p/358264.html imaju velicinu koja savrseno odgovara  mojim rukama samo jos da svarim cenu od 80e...

 

elem, utisak o radnji, pa...los

 

sa spoljne strane izgleda kao da ne radi posto su ugasena svetla. ulazimo unutra, i dalje niko ne ukljucuje svetla, razgledamo robu u polumraku [subota pred oluju]

 

devojka koja radi apsolutno nezainteresovana, smorenog izraza lica, ni dobar dan, ni rec jednu da progovori, jedva je cekala da izadjemo napolje pa da nastavi da kunja

 

cene su onako, ni male ni velike, ocekivane, izbor je dobar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Te od 80 eura sam ja bas prije neki dan kupio. Vjerij mi, da AS oprema vrijedi te pare ;)

 

trebao si poci samnom, sigurno bi bio bolje usluzen :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Vjerij mi, da AS oprema vrijedi te pare ;)

 

nisam siguran. Mene je mrzelo da cekam da odem ponovo u USA ili da cekam Svabu da dodje pa sam pre koji mesec kupio ove rukavice. Platio sam ih preracunato u americke dolare $210. U Americi su iste te $100. Rukavice su stvarno dobre (zato sam ih kupio  ;D), nepromociva koza (jedva cekam da proverim tu glupost!), kevlar, duboke. Bas onakve kakve sam trazio

 

t4gZ5_motostrano1992176530712yv7.jpg

 

 

Ove cizme sam platio $300:

 

dxmBv_alpinestarstech2noirph5.jpg

 

u Americi su $150

 

AS je kvalitetna oprema, ali ne vredi para koje oni tamo od nas traze. Da se razumemo, kupujem ja tu i dalje, usluga je sasvim zadovoljavajuca....dobijem popust tu i tamo ili neki poklon, ali cene su visoke. No, to nam je sto nam je. Bolje da je skupo ali da ima, nego da je jeftino ali da ga nema  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Mislim da su malo sada smirili strasti, manje su im cijene i imaju neke popuste. Opet, to nije jeftino ali je dobro kako je bilo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

I meni su cudne malo njihove cene..kupio sam SP2 za 100e,sto i nije tako lose(moja preporuka za rakavice,nikad su bolje).Prosle godine sam za iste pare uzeo OCTANE S,cija je cena u americi nekih 50-tak dolara ???

 

post-1309-12878995668787_thumb.jpg

post-1309-1287899566907_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja