Jump to content

Moto Zajednica

"back to the village" Festival u selu Nisevac

Recommended Posts

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

Ako neko zeli da poseti priroda je fenomenalna

 

Program

 

petak 31.jul

17.00 - Obilazak Starog grada

19.00 - Prezentacije rada omladinskih NVO, Kancelarija za mlade i manifestacija namenjenih mladima

21.30 - Cadillac Lovers

22.30 - Orthodox Celts

01.00 - After Party

 

subota 1.avgust

14:00 - 17:00 - Od grnci do Ceptera - Dan’s, jučer, neknja, а za od zajutre… će vidimo - tradicija i baština pored Vodenice

17.00 - Obilazak izvora i kupališta Banjica

21.00 - Turnir u stonom tenisu

22.00 - Dj Vuttek, Dj Bomber i Dj Mitja

 

nedelja 2.avgust

19.00 - Izložbene postavke domaće radinosti, promocija rada udruženja za očuvanje tradicije, centara za kulturu i etno manifestacija

20.30 - Poetska pevaonica Srđana Živkovića

22.00 - Galija

00.00 - Zatvaranje festivala

 

 

Cena ulaznice za sve tri večeri festivala iznosi 600 dinara.

 

Cene pojedinačnih karata za 31.juli i 2. avgust su 300 dinara a 200 dinara za 1. avgust.

 

Ulaznice od subote 18.07. možete kupiti u Nišu u MAMUTU (bivši IPS) u Obrenovićevoj i u Merkatoru, u kafeu Zion i Kancelariji za mlade u Knjaževcu i u Novoj Šansi u Svrljigu.

 

Niševac je selo udaljeno 5km od Svrljiga koji je udaljen 25km od Niša na putu prema Zaječaru. Kako stići i ostale informacije možete naći na sajtu festivala http://dolinafest.com

 

Za sve goste festivala obezbeđen je besplatan kamp. Kamp se nalazi na 10 min hoda od mesta održavanja koncerata. Grupnih šatora neće biti tako da je potrebno da svako obezbedi sebi šator, ponese vreću i tople stvari (noći su hladne u Niševcu). Za sve kampere biće organizovan basplatan ručak.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Od mene imate najtoplije preporuke za odlazak na ovaj festival. Niševac je rodno selo mog oca i tamo sam godinama letovala. Priroda jeste fantastična i mnogo mi je drago da taj kraj, koji je inače bio mrtav godinama, ponovo oživljava. Mi ćemo se potruditi da odemo i da obiđemo familiju koja još uvek živi tamo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja