Jump to content

Moto Zajednica

Kod Londona-Kawasakijem oborio pandura 12.07.2009

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Čujem na vestima da je lik sa crnim Kawasakijem (nisam ja) na raskrsnici kod Londona oborio saobraćajca i uz pun gas pobegao na crveno svetlo.... Policajac je zadobio lakše povrede, a kako rekoše, policija intenzivno traga za počiniocem. Na motoru je bilo njih dvoje tj devojka kao suvozač. Da li neko ima još informacija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

imam ja informaciju da su nas drzali sat ipo u centru nas 12 na motorima zbog jedne zelene ninje,

 

dakle ne crna nego ZELENA.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1429 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Stajem juce na semaforu u Visnjickom bulevaru, gde 25 skrece desno uzbrdo, i prolazi lik sa GSXR-om sa devojkom pozadi i posle 3 sekunda panduri u puntu sa sirenom i upaljenom rotacijom. Ali ovo je bio plavo-beli motor.

 

Pa ne znam sta da je uradio pandur, nema bre prava da udari coveka tj. pandura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Jao bre, kad pocnu "oborio saobracajca, lakse povrede.. nagnjeceno mu levo jaje. Ma daj bre, lik nije hteo da stane. prozujao pored njega a ovaj po navici odmah "pakuje" pricu (dobro mu nije gurn'o paket vutre u dzep, pa da decko ispadne i diler) Pa posle, zasto bravo Ninja?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Jao bre, kad pocnu "oborio saobracajca, lakse povrede.. nagnjeceno mu levo jaje. Ma daj bre, lik nije hteo da stane. prozujao pored njega a ovaj po navici odmah "pakuje" pricu (dobro mu nije gurn'o paket vutre u dzep, pa da decko ispadne i diler) Pa posle, zasto bravo Ninja?!

 

Jesi ti mozda bio tamo ? Vidim da znas sve detalje... ajde podeli sve to sa nama, malo detaljnije molim te.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Pandur je bio na pogresnom mestu u pogresno vreme ,ili je hteo da izigrava ''hvataca''.

 

Bitno je da si ti uvek na pravom mestu da dolijes malo benzina na varnice...

 

A raskrsnica kod Londona je jedna od najfrekventnijih u gradu, tako da tu uvek ima i treba da ima policije. Na toj raskrsnici su jako ceste ozbiljne nesrece sa povredjenima i mrtvima , i to bas zbog prolaska na crveno.

 

Na toj raskrsnici uvek gledam levo i desno i kad mi je zeleno na semaforu. Posebno u dane vikenda i nocu.

 

;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Jao bre, kad pocnu "oborio saobracajca, lakse povrede.. nagnjeceno mu levo jaje. Ma daj bre, lik nije hteo da stane. prozujao pored njega a ovaj po navici odmah "pakuje" pricu (dobro mu nije gurn'o paket vutre u dzep, pa da decko ispadne i diler) Pa posle, zasto bravo Ninja?!

 

Jesi ti mozda bio tamo ? Vidim da znas sve detalje... ajde podeli sve to sa nama, malo detaljnije molim te.

Sto , da forwardujes post u muriju, vidim da ih gotivis!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Jao bre, kad pocnu "oborio saobracajca, lakse povrede.. nagnjeceno mu levo jaje. Ma daj bre, lik nije hteo da stane. prozujao pored njega a ovaj po navici odmah "pakuje" pricu (dobro mu nije gurn'o paket vutre u dzep, pa da decko ispadne i diler) Pa posle, zasto bravo Ninja?!

 

Jesi ti mozda bio tamo ? Vidim da znas sve detalje... ajde podeli sve to sa nama, malo detaljnije molim te.

Sto , da forwardujes post u muriju, vidim da ih gotivis!

 

 

 

 

 

 

 

Hehehehehehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12376 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nema nikakvog opravdanja ako je udario čoveka, to je odraz nekulture, nevaspitanja i bahatosti. Šta treba, da krenemo u "otvoren lov na ljude", bili oni u uniformi ili ne?

 

Posle tolikog truda da se nekako zbližimo sa policijom sa kojima smo i na BJB Reliju imali odličan odnos, sada opet problemi, opet negativne reakcije.

 

Koliko jedna budala može da pokvari, sto pametnih ne mogu da poprave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Nema nikakvog opravdanja ako je udario čoveka, to je odraz nekulture, nevaspitanja i bahatosti. Šta treba, da krenemo u "otvoren lov na ljude", bili oni u uniformi ili ne?

 

Posle tolikog truda da se nekako zbližimo sa policijom sa kojima smo i na BJB Reliju imali odličan odnos, sada opet problemi, opet negativne reakcije.

 

Koliko jedna budala može da pokvari, sto pametnih ne mogu da poprave.

 

 

 

 

 

 

Ne znam zasto imate konstatntu potrebu da se zblizite sa policijom,ne razumem cemu to.mozda ocekujete da ce panduri zbog toga biti blazi prilikom kontrole.Ja recimo uopte nemam zelju da se ZBLIZAVAM SA PANDURIMA  pa bih voleo da mi neko objasni razloge intimiziranja sa organoma reda bio bih mu zahvalan....Gremline?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Nema nikakvog opravdanja ako je udario čoveka, to je odraz nekulture, nevaspitanja i bahatosti. Šta treba, da krenemo u "otvoren lov na ljude", bili oni u uniformi ili ne?

 

Posle tolikog truda da se nekako zbližimo sa policijom sa kojima smo i na BJB Reliju imali odličan odnos, sada opet problemi, opet negativne reakcije.

 

Koliko jedna budala može da pokvari, sto pametnih ne mogu da poprave.

 

E moj druže nikad od tebe bajker neće biti. ;)

 

Minimum 1 pandura da nabodeš u toku meseca....ili 2 vatrogasca ili 3 poštara...bitno je da je uniformisano lice  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

Pre nekih petnaestak godina pandur kod Lazarevca izleti na put ( u sred noci ) i pocne da mase palicom.. Nas pet na motorima smo prozujali oko njega a da ga pukom srecom niko nije zakacio. Naravno vratimo se i pitamo coveka dal je normalan. Nije znao da odgovori...

       K. Milosa...Mozda se covek zaleteo na zuto a pandur hteo da ga zaustavi ... E sad to sto nije mogao da stane i strah od posledica, verovatno su uzrok bezanije.  Ovi ce definitivno da naduvaju stvar. To ja standard. Jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

 

Ne znam zasto imate konstatntu potrebu da se zblizite sa policijom,ne razumem cemu to.mozda ocekujete da ce panduri zbog toga biti blazi prilikom kontrole.Ja recimo uopte nemam zelju da se ZBLIZAVAM SA PANDURIMA  pa bih voleo da mi neko objasni razloge intimiziranja sa organoma reda bio bih mu zahvalan....Gremline?

 

 

Možda i nema potrebe da se sa njima zbližavamo ako zbog bilo kog ružnog iskustva od ranije prema njima imamo animozitet, ali to ne znači da ne treba da imamo normalnu, civilizovanu komunikaciju. Ona je nama mnogo potrebnija nego njima, veruj mi. A ovo što je uradio ovaj lik nikako nije za podršku i stvarno ne znam nikoga kome je IQ veći od broja cipela koji bi mogao da podrži to što je uradio ovaj kreten. Ako je na crveno prošao motorom, prošao bi vrlo verovatno i kolima u nekoj drugoj prilici, a zbog takvih morona ginemo, zar ne? Ljudi koji ovde postuju trebalo bi da malo razmisle o težini onoga o čemu pišu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9269 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Sto ljudi sto cudi...ne opravdavam udaranje pandura,neoprezni vozac je mogao motor da osteti! Udarac u "tup" predmet uvek ostavi tragove na plastici...

Elem,ljudima u uniformi ne zelim nista lose,ali ni dobro...Kada shvate da zakon nije tu da bi se selektivno sprovodio mozda cu promeniti misljenje.

 

Pozdrav Nenad.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Nema potrebe da se uzrujavate oko toga. Ljudi zaboravljaju da je u gradu postavljeno 50tak kamera, kao i na toj raskrsnici. Sve je to lepo snimljeno pa ce ga naci ako im treba. E sad ko je tu napravio gresku pandur ili motociklista, niko od vas ne zna, a policija ce to da iskoristi u svoju korist, to je sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 

Ne znam zasto imate konstatntu potrebu da se zblizite sa policijom,ne razumem cemu to.mozda ocekujete da ce panduri zbog toga biti blazi prilikom kontrole.Ja recimo uopte nemam zelju da se ZBLIZAVAM SA PANDURIMA  pa bih voleo da mi neko objasni razloge intimiziranja sa organoma reda bio bih mu zahvalan....Gremline?

 

 

Možda i nema potrebe da se sa njima zbližavamo ako zbog bilo kog ružnog iskustva od ranije prema njima imamo animozitet, ali to ne znači da ne treba da imamo normalnu, civilizovanu komunikaciju. Ona je nama mnogo potrebnija nego njima, veruj mi. A ovo što je uradio ovaj lik nikako nije za podršku i stvarno ne znam nikoga kome je IQ veći od broja cipela koji bi mogao da podrži to što je uradio ovaj kreten. Ako je na crveno prošao motorom, prošao bi vrlo verovetno i kolima u nekoj drugoj prilici, a zbog takvih morona ginemo, zar ne? Ljudi koji ovde postuju trebalo bi da malo razmisle o težini onoga o čemu pišu.

 

Ne znam samo gde si video da ja ili bilo ko u ovoj temi daje podrsku ili opravdava motoristu za ono sto mu se predpostavlja da je uradio ali policija je poznata po tome sto hoce da izvrce cinjenice i naduvav stvari tako kako im odgovara a sto se neko prima na jadne policajce to je samo odraz njegovce naivnosti.Pa vi zaboravljate u kakvoj zemlji zivimo i sa kime imao posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Pre nekih petnaestak godina pandur kod Lazarevca izleti na put ( u sred noci ) i pocne da mase palicom.. Nas pet na motorima smo prozujali oko njega a da ga pukom srecom niko nije zakacio. Naravno vratimo se i pitamo coveka dal je normalan. Nije znao da odgovori...

       K. Milosa...Mozda se covek zaleteo na zuto a pandur hteo da ga zaustavi ... E sad to sto nije mogao da stane i strah od posledica, verovatno su uzrok bezanije.  Ovi ce definitivno da naduvaju stvar. To ja standard. Jbg...

 

E nek si im/nam rekao..

Pominjes jedan slucaj od pre 15 godina i jedno potpuno nagadjanje za slucaj iz Kneza Milosa. Pa takvih situacija gde "nasi" (motorasi) naprave prekrsaj (od crvenog svetla, neregistrovanog motora, voznje bez kategorije... opremu i prekoracenje brzine i ne pominjem) ima bar 30 puta vise nego kad plavac "izigrava hvataca". Jel sad treba i mi da osudimo sve plave zbog njega jednog od pre 15 godina? Da je tako ja ne bih sedao na motor, jer pobogu, mi sto vozimo motore smo masni prljavi, ne postujemo nikakav zakon, krademo, ubijamo... jel da?

 

E pa nije.

 

Ima mnogo ljudi koji su proveli mesece i mesece, a neki i godine na ovom forumu, a i dalje NE ZELE da shvate ideje BJB.

Koja je poenta reci: "...Pa vi zaboravljate u kakvoj zemlji zivimo i sa kime imao posla." ako ne kategorisanje svih na osnovu jednog ili nekoliko slucajeva?

Ja prvi ne dozvoljavam da iko kaze da su svi motorasi losi, a onda necu da pricam to isto i za komsije, postare, djubretare pa i policiju. Nije realno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

Nesa XX ... Druze moze biti da si me pogresno razumeo.  Pretpostavka i opis davnog dogadjaja ni u kom slucaju ne znace da opravdavam postupak doticnog. Samo dajem komentar kao i svi ovde. Imam dozvolu i registrovan motor i dovoljno godina i iskustva da bih sigurno stao u slicnoj situaciji, bez obzira dal sam kriv ili ne. Verovatno je vozac mlad. Bez obzira na prekrsaj ne treba ga "ubiti" nego nauciti sta je sigurna voznja. Verujem da se u tome slazemo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Podrzavam Gremlina, i nema smisla da se sad preko foruma delimo na dobre i lose. Ocigledno ovih drugih ima malo i to je OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja