Jump to content

Moto Zajednica

Zlatibor 07,08,09 avgust 2009

Recommended Posts

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

Ajde braćo pomažite ko zna Zlatibor ;D recite mi koji je smještaj najbliži kampu, jer se može desiti da popijem koje pivo (jelenizacija je počela) :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ajde braćo pomažite ko zna Zlatibor ;D recite mi koji je smještaj najbliži kampu, jer se može desiti da popijem koje pivo (jelenizacija je počela) :D :D

 

Sad posto imamo i flajer za moto susret, mozes slobodno i naslov teme promeniti, odnosno izbaciti "?" a ubaciti tacan datum odrzavanja moto susreta! Vise nema misterije u vezi Zlatibora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

lepo, lepo, hocu da kazem prelepo :D, nego jel ima tu u blizini i neka  sumica ili se sve desava  na livadi? Jel i kamp na livadi? :)

Hvala  za slike, srecan rodjendan,  vidimo se na Zlatiboru! ;)

Kamp je u sumici a scena na livadi.Ja cu malko odvojeno od kampa da postavim sator pa mozete i vi sa mnom ukoliko niste vampiri preko 4 ujutro. ;D.Jer od buke pijanih se ne moze spavati.Dozlogrdili su mi oni sto ostaju budni do 5,6 ujutro i vicu.Ebi ga,moram da lalam :D

 

Odgovara!!! Sacuvaj mesto pored! :D Stizemo u petak  oko podneva ili nesto posle podne! Samo da vreme posluzi, a prognoza za sada obecava! :)

 

Vazi.Docicu medju prvima da odshacujem neko dobro mesto za shator.Za svaki slichaj evo ti br.fontala 064 818 8536.Mada mislim,ako na Zlatiboru nema mesta onda nema nigde na svetu :D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Prosli moto skup na Zlatiboru je bio dobar nema sta od organizacije,poklona,klope, cene pica,provoda znaci vrlo dobra ocena.

Jedino malo pokvari ta letnja kisa koja bas udari pred sam rucak pljusak oko pola sata i to je to zasija sunce.

Sto se tice smestaja tu smo imali problema ne ponesmo sator pa na jedvide jade iako poznajem ljudi gore nekako pred mrak nadjosmo i smestaj za nas dvojicu 20e.Retko ko hoce da primi gosta u apartman za jedno vece a plus u to vreme puna turisticka sezona.

Provod u trznom centru je ludilo do zore a pogotovu u pivnici kod JOKE.

Sedeti uvece u basti i piti pivo u majici kratkih rukava tesko znaci noci hladne nepitajte.

Policija kao i da ne postoji ne osecaju se ama bas nigde jedino preventivno deluju sto je i normalno.

Sto se tice klope toplo preporucujem restoran KOLIBU to je odmah iza hotela Brace Sekulic,kod stanice autobuske desno 50m.

Prosle godine za vreme skupa bilo je oko 12000 turista pa vidite da li se isplati doci ali iskljucivo 2 dana.

Vidimo se i ove godine na najlepsoj planini Zlatiboru!

Puno pozdrava iz Lajkovca!

Dopuna sto se tice smestaja ali provereno> Mirko Stojkovic 031841872, Rada 031 831737, Milan 063 682342 i Hotel Brace Sekulic 031 841864

 

Ne bilo ti tesko , molim te , reci mi koji je od ovih dolje "smjestaja" najblizi mjestu zbivanja (pivu,jagnjetini,bini....:-)) ? ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lijeni motoras na skuteru, 30 postova
  • Lokacija: Bd
  • Motocikl: Africa twin rd07a

lepo, lepo, hocu da kazem prelepo :D, nego jel ima tu u blizini i neka  sumica ili se sve desava  na livadi? Jel i kamp na livadi? :)

Hvala  za slike, srecan rodjendan,  vidimo se na Zlatiboru! ;)

Kamp je u sumici a scena na livadi.Ja cu malko odvojeno od kampa da postavim sator pa mozete i vi sa mnom ukoliko niste vampiri preko 4 ujutro. ;D.Jer od buke pijanih se ne moze spavati.Dozlogrdili su mi oni sto ostaju budni do 5,6 ujutro i vicu.Ebi ga,moram da lalam :D

pridružujem se naebo sam u užice prvu noć ne spavali a drugu noć u hotel, od šatorovanja ne odustajem čuvaj još jedno mjesto.

"dok u šumu ima jelenaka zlatibor neće pasti"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E superiška, znači ima još normalnih koji se zabave pa idu spavati, i mi se pridružujemo Darku i Željku sa šatorima!!!!

A nije loša ideja ni da putujemo zajedno do tamo Transalpićima! :)  možemo biti u kontaktu , kad tačno bi krenuli i te munje  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

E superiška, znači ima još normalnih koji se zabave pa idu spavati, i mi se pridružujemo Darku i Željku sa šatorima!!!!

A nije loša ideja ni da putujemo zajedno do tamo Transalpićima! :)  možemo biti u kontaktu , kad tačno bi krenuli i te munje  :D

 

Videcete sta znaci kampovati barem 200 metara dalje.Od manijaka nocu nema sanse da zaspis na skupovima.A posle premor na bajku nije pozeljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Cacak

da li neko zna koliko je smestaj ? ima nas 5-8 koji bi iznajmili neku kucicu ili par soba!

Vidi na netu imas sve sto te interesuje u vezi smestaja dok ja ne pronadjem neke brojeve tel. Pozz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E superiška, znači ima još normalnih koji se zabave pa idu spavati, i mi se pridružujemo Darku i Željku sa šatorima!!!!

A nije loša ideja ni da putujemo zajedno do tamo Transalpićima! :)  možemo biti u kontaktu , kad tačno bi krenuli i te munje  :D

 

Videcete sta znaci kampovati barem 200 metara dalje.Od manijaka nocu nema sanse da zaspis na skupovima.A posle premor na bajku nije pozeljan.

 

Znamo, znamo, još od Ade!!! Bilo je jezivo celu noć ko motorne testere iznad glave!!!!!

I (da nezaboravim) hvala na fotkama... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

E superiška, znači ima još normalnih koji se zabave pa idu spavati, i mi se pridružujemo Darku i Željku sa šatorima!!!!

A nije loša ideja ni da putujemo zajedno do tamo Transalpićima! :)  možemo biti u kontaktu , kad tačno bi krenuli i te munje  :D

 

Videcete sta znaci kampovati barem 200 metara dalje.Od manijaka nocu nema sanse da zaspis na skupovima.A posle premor na bajku nije pozeljan.

 

Znamo, znamo, još od Ade!!! Bilo je jezivo celu noć ko motorne testere iznad glave!!!!!

I (da nezaboravim) hvala na fotkama... ;)

 

Odlicno, znaci krecemo u petak ujutru! Cujemo se u medjuvremenu! Mi  cekamo drugara iz Srbobrana na OMV pumpi u NSu ili tu negde, tako da se mozemo tamo naci! Jos se cujemo za mesto i vreme! :)

 

A kolega DArk nam cuva mesto za kamp na Zlatiboru! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

E superiška, znači ima još normalnih koji se zabave pa idu spavati, i mi se pridružujemo Darku i Željku sa šatorima!!!!

A nije loša ideja ni da putujemo zajedno do tamo Transalpićima! :)  možemo biti u kontaktu , kad tačno bi krenuli i te munje  :D

 

Videcete sta znaci kampovati barem 200 metara dalje.Od manijaka nocu nema sanse da zaspis na skupovima.A posle premor na bajku nije pozeljan.

 

Znamo, znamo, još od Ade!!! Bilo je jezivo celu noć ko motorne testere iznad glave!!!!!

I (da nezaboravim) hvala na fotkama... ;)

 

Odlicno, znaci krecemo u petak ujutru! Cujemo se u medjuvremenu! Mi  cekamo drugara iz Srbobrana na OMV pumpi u NSu ili tu negde, tako da se mozemo tamo naci! Jos se cujemo za mesto i vreme! :)

 

A kolega DArk nam cuva mesto za kamp na Zlatiboru! ;)

 

Uh.Ja se budim oko 10.Krecem oko 11.Stizem oko 13.Prognoza kaze da ce biti kise do vikenda.Za vikend suncano.Za svaki slucaj,poznajuci Zlatibor,ponesite kisne kombinezone. Sto se tice satora,ima mesta svuda.Samo cu da prosetam i snimim neko prijatno,hladovito mesto.Sad ne znam,koliko dalje od kampa ali pokusacu da ne bude ni mnogo daleko.Cisto da smo tu ali da nismo "every body na gomilu "  :D u onom sumarku od proslog puta gde su urlali kao ludi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Uh.Ja se budim oko 10.Krecem oko 11.Stizem oko 13.Prognoza kaze da ce biti kise do vikenda.Za vikend suncano.Za svaki slucaj,poznajuci Zlatibor,ponesite kisne kombinezone. Sto se tice satora,ima mesta svuda.Samo cu da prosetam i snimim neko prijatno,hladovito mesto.Sad ne znam,koliko dalje od kampa ali pokusacu da ne bude ni mnogo daleko.Cisto da smo tu ali da nismo "every body na gomilu "  :D u onom sumarku od proslog puta gde su urlali kao ludi.

Jel ovo vazi za petak ? Ja u subotu ujutru krecem na Zlatibor i tamo sam oko 12-13h. Subota uvece prespavamo i nedelja ujutru pravac CG na more :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Ima li dobrovoljaca za grupnu vožnju u petak?

Predlog...oko podneva krenuti sa mesta okupljanja, recimo Ušće ili Zmaj, pa preko zagrebačkog, pa na obilaznicu za Ostružnicu i tako izbeći gradsku gužvu na Gazeli i Sajmu!!

Ili neki drugi predlog......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Uh.Ja se budim oko 10.Krecem oko 11.Stizem oko 13.Prognoza kaze da ce biti kise do vikenda.Za vikend suncano.Za svaki slucaj,poznajuci Zlatibor,ponesite kisne kombinezone. Sto se tice satora,ima mesta svuda.Samo cu da prosetam i snimim neko prijatno,hladovito mesto.Sad ne znam,koliko dalje od kampa ali pokusacu da ne bude ni mnogo daleko.Cisto da smo tu ali da nismo "every body na gomilu "  :D u onom sumarku od proslog puta gde su urlali kao ludi.

Jel ovo vazi za petak ? Ja u subotu ujutru krecem na Zlatibor i tamo sam oko 12-13h. Subota uvece prespavamo i nedelja ujutru pravac CG na more :)

NAravno da vazi. :) Bice ljudi iz Petrovca i Budve pa mozemo sa njima nazad ili da nam barem kazu gde mozemo da  zabodemo satore a da nas ne oderu stanodavci. ;D A u Radovice idemo obavezno. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Dogovoreno :D prepoznaćete nas po majcama mk Poseidon Budva; pijemo pivo i u Nedelju palimo nazad zajedno.

Ista prica.Pa vidimo se na Zlatiboru. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

E ljudi! Sutra ceo dan idem da obezbedjujem smestaj za bajkere. Popodne vam javljam gde je slobodno i brojeve telefona! Pozdrav svima!!!

 

SAmo  obezbedite neke dobre bendove. Nacrnise Belu crkvu na ovom skupu svi za bendove. :o Nadam se da nas necete razocarati jer niste ni prosli put :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja