Jump to content

Moto Zajednica

Srbija-Maroko za 22 dana - 10.000 km

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Molim nekog od urednika da ako moze SKINE jedan od ova dva puta sto sam ubacio drugi dan...........ja ne znam kako.  ??? ??? ???

 

Sredjeno je, uzivaj! Nego, zna li Marie-Noel da kuva srpsku kafu??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

:D :D :D..........E, moj Lalajko..........pa, Marie Noel ne samo da kuva izvrsnu domacu (Srpsku) kafu nego i prica Srpski i to vrlo dobro............moj drug Njuma je bio dobar ucitelj...........

Hvala na "skidanju" duplikata............i veliki pozdrav tebi i tvojoj postovanoj mami......

 

Ciao.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Isao sam po grickalice.....stavio jastucice na stolicu i......ti stade......hoces da te "zamrzimo"......nago, ti hoces da ovo bude kao kada smo nekada gledali "DINASTIJU", davala se jednom nedeljno i 90% gledalaca je cele nedelje cekalo taj dan......

Daj nam okvirno kada "ide" sledeci nastavak.....I sta da napisem nego da je ovo jedan od putopisa koji mi je u startu privukao ogromnu paznju.....

A da ne pominjem onu izreku o "starcima", sto je svi znaju....BRAVO  :):):):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

6. DAN ............Toulouse – Burgos (Španija)............oko 650 km:

 

Opet na motoru...................opet na putu..............sada je sve OK............srce puno.

Prvo sipanje goriva između Tuluza i Bijarica (Biarritz) i gle !.............Francuzi podigli spomenik biciklističkoj trci ˝Tour de France˝ .................lepo

 

676Aa_putzamaroko123dan013res.jpg

 

0HT8U_putzamaroko123dan015res.jpg

 

drKI0_putzamaroko123dan016are.jpg

 

Nastavljamo, i polako stižemo nadomak Biarritz-a

 

8Wmjo_putzamaroko123dan023res.jpg

 

Verica dokazuje da je fotograf vredan svake hvale................uspeva da slika naš odraz u izlogu neke radnje u Bijaricu............

 

StHiJ_putzamaroko123dan027are.jpg

 

Biarritz je mondensko letovalište gde francuska buržuazija letuje. Razlika recimo izmedju Sen Tropea i Bijarica je pre svega u tome da ovde već generacijama dolaze vrlo bogati ljudi....................imati stan ovde je statusni simbol medju vrlo bogatim ljudima Francuske.

Uostalom pogledajte ...............zaista je lepo

 

1GHFq_putzamaroko123dan034res.jpg

 

geoMd_putzamaroko123dan036res.jpg

 

Atlanski okean je slan ................kao i svaki drugi...........probali smo.

 

JTkck_putzamaroko123dan045res.jpg

 

aCJMT_putzamaroko123dan048res.jpg

 

Prelep pas, jako lepo ošišan je oduševio Vericu ..........a izgleda da se i ona svidela njemu.

JyoWK_putzamaroko123dan052res.jpg

 

mD1nl_putzamaroko123dan053are.jpg

 

Ručali smo u ˝Bistrot de la Huitre˝, restoran na obali............hum..........odlično i za divno čudo nije preskupo..............imajući u vidu gde se restoran nalazi......ručak za nas dvoje oko 50 evra.

 

pTaB2_putzamaroko123dan062res.jpg

 

V0HVG_putzamaroko123dan064res.jpg

 

I tako, nastavismo mi put i uđosmo u Španiju...............ubrzo smo prošli kroz jedan manji grad ERDIA............vrlo lep

 

d6hGo_putzamaroko123dan072res.jpg

 

yy2QN_putzamaroko123dan074res.jpg

 

Zatim autoputem za Burgos

 

S03BC_putzamaroko123dan077res.jpg

 

Temperatura je porasla na nekih 30 stepeni i promenio sam rukavice ..........na Shell pumpi iza koje na brdašcetu je motrio na nas Bik...............ogroman pano u obliku bika (znak Španije.......očigledno su vrlo ponosni na svoje bikove)................

 

s01WV_putzamaroko123dan085are.jpg

 

xv44J_putzamaroko123dan082res.jpg

 

Cena benzina na autoputu u Španiji je jedna od najnižih u Evropi........samo 0,974 € za litar bezolovnog benzina...............začudilo me je da nema V-power bezolovnog benzina, ali zato ima V-power dizel goriva ???

 

xpnvf_putzamaroko123dan084are.jpg

 

Put smo nastavili, po lepom vremenu.........u daljini planine

 

hllvD_putzamaroko123dan089res.jpg

 

sxGN4_putzamaroko123dan092res.jpg

 

i primećujem da od kad smo ušli u Španiju stalno duva neki vetar..............kasnije će mi biti jasno zašto imaju toliki broj vetrenjača kojima prave struju...............džabe !

 

hZ001_putzamaroko123dan095res.jpg

 

Stigli smo u Burgos............hotel ˝Corrona de Castillo˝.......odličan hotel, sa garažom i doručkom..............76 evra + garaža 11 evra.

 

ZsNtM_putzamaroko123dan102res.jpg

 

Presvukli smo se, složili moto odeću............

 

LOpiV_putzamaroko123dan100res.jpg

 

BsvZX_putzamaroko123dan101res.jpg

 

I otišli da se prošetamo gradom..........pa i da večeramo. Ja naivan, obukao sam šorc (pa zar nije bila temperatura oko 30 stepeni), Verica je u trenerci – što je sigurno ........sigurno.

Ispostavilo se da je Verica bila itekako u pravu...............smrzo sam se p...a. Temperatura je pala na 8 stepeni !!!

Svejedno...........stari deo grada nam je bio vrlo blizu hotela pa smo iskoristili da malo slikamo

 

lPb5E_13052009943resize.jpg

 

qqaiH_13052009945resize.jpg

 

JYxAs_13052009947resize.jpg

 

Na klupici u društvu nekog bronzanog isposnika, sveca ili............

 

pdOgt_13052009950resize.jpg

 

Videli smo lokalnu policiju kako vozi skutere

 

LYoj7_13052009951resize.jpg

 

Tabla na kojoj je ispisan jelovnik restorana ˝El Pelegrino˝ nas je privukla i tu smo večerali.

 

AJWlT_13052009952resize.jpg

 

Zatim još par slika (na Vericino insistiranje), ja sam se smrzo..........jedva sma čekao da se vratimo u hotel.

 

kp8Im_13052009956resize.jpg

 

tvgCN_13052009958resize.jpg

 

UtiOc_13052009955resize.jpg

 

I tako prodje još jedan dan......................

 

 

N.B.  sada sledi pauza od par dana...............dok ne pripremim nekoliko dana putopisa.............ne zamerite na sporosti, ko zna zašto je to dobro...............tako se bar kaže.......

 

Uskoro nastavljamo................biće sve lepše i lepše..............

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Daj nam okvirno kada "ide" sledeci nastavak.....I sta da napisem nego da je ovo jedan od putopisa koji mi je u startu privukao ogromnu paznju.....

 

Recimo..........okvirno...........sledeci vikend ) subota 11 juli, probacu da napakujem nekih 5 - 7 dana puta...........znas sada ima sve vise fotografija ..........pa treba i izabrati pa ih obraditi  itd ..............

 

Pozdrav.........matorac - matorcu............. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

 

 

N.B.  sada sledi pauza od par dana...............dok ne pripremim nekoliko dana putopisa.............ne zamerite na sporosti, ko zna zašto je to dobro...............tako se bar kaže.......

 

Uskoro nastavljamo................biće sve lepše i lepše..............

 

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............sta nam radi coveeekk......... :o :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Charuga prijatelju,

 

imam zaista mnogo posla ovde, radim 7/7 dana u nedelji.................i kao i svaki covek malo se i umorim............potrudicu se da bude sto pre.........

 

Pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Charuga prijatelju,

 

imam zaista mnogo posla ovde, radim 7/7 dana u nedelji.................i kao i svaki covek malo se i umorim............potrudicu se da bude sto pre.........

 

Pozdrav,

 

Salim se malo...samo polako...hteo sam samo da izrazim koliko mi se dopada putopis i vas avanturisticki duh a siguran sam da se i drugi koji su citali slazu samnom...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Svaka chast na svemu! Jedino sto moram priznati je da sam ocekivao one chorbe "iz limenke piva"  ;D prije nego ove obroke od 50 e :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

;D ;D ;D.............HVALA ! na lepim recima...........prija.

 

Nastavak ce biti jos interesantniji.............videcete uskoro.

 

Pozdrav svima.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Svaka čast na turi! Ne znam ko ne bi odsanjao ovaj san! :)

 

Inače gospodu Marokanca i Bokija sam imao prilike da sretnem u Slončetu, jer često tamo sedim sa društvom, ali iz prevelikog respekta nisam imao hrabrosti da im priđem. Možda sledeći put...

 

Veliki pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Matori, smisao onog ADVENTURE  u nazivu motora u tvom slucaju nije samo sminka. Ti si to opravdao 100 %. Valiki pozdrav tebi , a narocito i pogotovo Verici . Nemam reci za hrabrost i istrajnost. Cestitke najiskrenije i samo napred "panasoniche"  :) :) :)  (tako sam te nekada davno imao u tefteru - Zoki -panasonic)  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Svaka cast na avanturi!!!  :o  :o  :o Kad omatorim i kupim pravi motor za duze relacije,moracu da krenem put Maroka!! To mi je zelja koja ce se kad tad valjda ostvariti!!!  Pozdrav!!  ;)  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

7. DAN.........Burgos (Španija) – Porto (Portugal)..........oko 600 km:

 

 

Jutro je ..........i vreme je da se pakuju stvari, snesu torbe i sve to popakuje na motor.

 

Prvo doručak, zatim pakovanje kompletnog prtljaga na motocikl i tako svaki dan. Posto sam se sinoc malo smrzo, jutros sam želeo da spavam malo više........ali, sam sam sebe naterao da siđem i spakujem stvari.........i odosmo mi iz Burgosa...........

 

Posle nekog vremena smo stali u jedno malo mesto nedaleko od autoputa da popijemo par kafa..........po faci mi se vidi da se nisam još razbudio.........iako smo prešli nekih 150 km od Burgosa......

 

2kMGP_putzamaroko123dan106res.jpg

 

Put nastavljamo i posle nekog vremena .................ja gladan – pa podne je prošlo a moj stomak navikao da kad dođe podne..........on pun.

Kažem Verici da skrenemo sa autoputa i idemo da ručamo u neko manje mesto, verovatno je hrana odlična a sigurno je i jeftinije (mada, ja sam razmišljao samo da hrana bude dobra.........na autoputu je hrana bez veze).

 

Skrenusmo i posle par kilometara.............ni manje ni više nego  GUARDIA CIVIL.......... to mu dodje kao neka policija. Diže ruku prijatelj ˝pandur˝ iz španije i mi stadosmo. Kaže on, dokumenta molim................a ja mu kažem na engleskom – prijatelju, dokumenta imamo sva, jer inače ne bismo bili ovde, zar ne? Jel može da ne vadim dokumenta ? jer su mi u leđnom džepu prsluka koji je ispod jakne.

Kaže simpatični ˝gardista˝ ..................MA MOŽE, ja sam vas zaustavio da pogledamo motocikl........jako je lep.

 

yi2Ai_putzamaroko123dan110res.jpg

 

Tu se mi pozdravimo, slikamo i odosmo do obližnjeg restorana za koji je i gardista rekao da je odličan.

 

uCaOO_putzamaroko123dan114res.jpg

 

vtam2_putzamaroko123dan116res.jpg

 

Verica je naručila Bakalar sa suvim groždjem i crnim lukom ..............izuzetno ukusan.

 

dTV0N_putzamaroko123dan119res.jpg

 

A ja, pošto sam bio gladan, rekao sam konobarici da mi donese neko DOBRO parče mesa..............kaže mi ona – jel može juneći kotlet.........ima 1,2 kg !!!..................ja joj hrabro odgovori..............NORMALNO DA MOŽE.......... i to polu-pečen.

 

naMNW_putzamaroko123dan120res.jpg

 

f6jd9_putzamaroko123dan122res.jpg

 

Najeli smo se ................pošteno, i gas ka PORTUGALU.......

 

uX3qu_putzamaroko123dan125res.jpg

 

Prednost autoputa je da može i pod teretom da se vozi dosta brzo .............tako da smo mu dali po gasu ....................pravac PORTO u Portugalu.

 

CdRce_putzamaroko123dan130res.jpg

 

Navigacija – Garmin Zumo 550............radi fantastično, nepogrešivo nas dovodi do samog hotela koji smo prethodno veče rezervisali putem interneta – sajt www.booking.com . Našao sam hotel sa 5 zvezdica za samo 67,60 evra ...........promocija kažu.............e pa odlično, nama odgovara.

 

563aR_putzamaroko123dan133res.jpg

 

xQrWf_putzamaroko123dan134res.jpg

 

NuSHh_putzamaroko123dan136res.jpg

 

Hotel je prelep...................pogledajte sami...........

 

ncT5E_putzamaroko123dan138res.jpg

 

Aq8K1_putzamaroko123dan140res.jpg

 

BkmHH_putzamaroko123dan141res.jpg

 

AaGHs_putzamaroko16i170509002.jpg

 

s13R6_putzamaroko16i170509007.jpg

 

Naš prijatelj portugalac Oktavio je došao po nas i izveo nas na večeru............pre večere nas je malo provozao po gradu ............vrlo ponosan na svoj grad – Porto.

Grad je prelep, i Oktavio sa pravom je ponosan, čist, izuzetno lepo osvetljen noću, još lepši danju...........pogledajte (izvinite za slike noću, snimao sam iz ruke, bez blica........)

 

1xHF3_putzamaroko16i170509008.jpg

 

xBWQ5_putzamaroko16i170509010.jpg

 

6v3XN_putzamaroko16i170509012.jpg

 

U restoranu, gde je Oktavio stalni gost i odličan prijatelj osoblja i gazde...........primljeni smo kao prijatelji...............odlično smo jeli, na portugalski način...............

 

xJBbX_putzamaroko16i170509019.jpg

 

1VUsF_putzamaroko16i170509020.jpg

 

Posle večere, ponoć je prošla odavno.........odveo nas je kolima do hotela Oktavijev prijatelj Sergio Costa Pinto, inače direktor ekspoziture banke Santander (vrlo jake banke u Španiji a i u svetu). Sergio je motordžija, vozi GS 1200. Oktavio vozi FJR 1300 i Afriku Twin a ovo veče je bio kolima i posle večere je otišao za Lisabon (oko 300 i nešto km ) jer je imao sastanak poslovni ujutru. Čovek nas je sačekao, ugostio i tek onda otišao poslom................to je pravi domaćin........i ovim putem mu se zahvaljujemo Verica i ja na toplom dočeku.

 

Pa, normalni ljudi.................bajkeri............

 

Odosmo mi na spavanje......................ujutru nastavljamo..................

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

8. DAN.........Porto (Portugal) – Serpa (isto Portugal)..........oko 600 km:

 

Jutro je...................posao isti kao i juče ujutru............pakovanje.

 

A4l1P_putzamaroko16i170509027.jpg

 

kGmym_putzamaroko16i170509028.jpg

 

I odosmo da malo razgledamo Porto..........tako nam rekao Oktavio.

Porto je lučki grad, koji je svoje ime podario jednom retko dobrom piću ˝Porto˝, što mu dođe kao neko desertno vino..................izvrsno, ali brzo ˝hvata˝.........

Porto ima prelepe mostove i između ostalih ima i Ajfelov most............da, da.........inž. Ajfel je napravio još mnogo stvari sem Ajfelove kule u Parizu...........njegova dela su vrlo prepoznatljiva jer su to metalne konstrukcije bez ijednog vara........sve je spojeno melatnim zakivcima.

 

f3C3v_putzamaroko16i170509037.jpg

 

Kh3Ip_putzamaroko16i170509057.jpg

 

VMdPX_putzamaroko16i170509058.jpg

 

404.jpg

 

Arhitektura vrlo interesantna, posebno fasade........imaju i dvospratne turističke autobuse, divne trgove........

 

xgrZA_putzamaroko16i170509045.jpg

 

404.jpg

 

aYtHj_putzamaroko16i170509053.jpg

 

404.jpg

 

YRSIi_putzamaroko16i170509055.jpg

 

KvByx_putzamaroko16i170509061.jpg

 

Gde ja odmah sednem i naručim kaficu, dok Verica malo švrlja i slika..........

 

emmv9_putzamaroko16i170509065.jpg

 

JGMM5_putzamaroko16i170509067.jpg

 

63SZu_putzamaroko16i170509071.jpg

 

Imaju moderan metro.........

 

iCyZ3_putzamaroko16i170509087.jpg

 

Prošli smo kroz Ajfelov most.........

 

AeQsx_putzamaroko16i170509076.jpg

 

Verica je kupila piće ˝Porto˝ u prodavnici, gde smo na fasadi ustanovili da je Zoro u Španiji poznatiji kao SANDEMAN.

 

9O1T1_putzamaroko16i170509083.jpg

 

I polako izadjosmo mi iz Porto-a sa nekom malom tugom...........želeli smo da ostanemo duže.

 

43BQd_putzamaroko16i170509077.jpg

 

44m3S_putzamaroko16i170509086.jpg

 

Oktavio nam je predložio da ručamo u gradu NAZARE koji se nalazi negde na pola puta do Lisabona, na moru............poslušali smo ga...........prvo na karti smo pogledali gde je........

 

U8SmE_putzamaroko16i170509088.jpg

 

Na putu .........ustanovili da i u Portugalu imaju jako lepo cveće......

 

Auwap_putzamaroko16i170509092.jpg

 

e7qGP_putzamaroko16i170509104.jpg

 

Kad smo već u prirodi..............prirodne potrebe se ne mogu zaobići.......

 

6ZMrf_putzamaroko16i170509094g.jpg

 

Pa malo odmor............leškarenje............

 

wGrbK_putzamaroko16i170509096.jpg

 

Pa onda čišćenje od ˝boca˝...........za koje uvek ustanovimo da ih ima.............ali posle.

 

KkiG1_putzamaroko16i170509097.jpg

 

Zatim kafica........

 

syu2s_putzamaroko16i170509107.jpg

 

I tako stigosmo u Nazare............

 

Šta obično uradi Srbin turista kada udje u nepoznat grad ?.............

 

aProH_putzamaroko16i170509113.jpg

 

On se parkira tamo ................gde ne treba..............jer, ne gleda............

 

Plaža je predivna..........i ogromna

 

4iTZk_putzamaroko16i170509116.jpg

 

XVRMQ_putzamaroko16i170509123.jpg

 

pKN8O_putzamaroko16i170509124.jpg

 

Ali, tu je Bubas Bar.................zbog njega smo i došli u Nazare..........Oktavio je rekao da je klopa (riblji specijaliteti) o d l i č n a !!!

 

vqRCE_putzamaroko16i170509118.jpg

 

Klopa je ODLIČNA, i obilna.............pošto su meni uvek ˝gladne˝ oči, ja naručio porciju sardina svežih, porciju bakalara i porciju lignji.........i normalno predjelo pre toga.......šunka, sir.......vino.......porto.......................i    J E D V A   smo pojeli..............

 

s5nMx_putzamaroko16i170509119.jpg

 

c8Xvb_putzamaroko16i170509121.jpg

 

Dooooooobroooooooooo, Verica je pojela samo sardine (ali bilo je bar 600 gr.)............a ja ostalo...... ;)..........koje je bilo sve ukupno drastično manje.............he, he, he.... :D :D :D......ako mi verujete.............onda ste naivni........he, he, he..... :D :D :D.....

 

Morali smo da nastavimo...........u društvu stalno prisutnih vetrenjača

 

yOyKL_putzamaroko16i170509135.jpg

 

Jer STALNO duva vetar.........

 

3kg2z_putzamaroko16i170509136.jpg

 

Zatim smo upali i u saobraćajnu gužvu............zastoj od više kilometara...........koji smo rešili kao i svaki Srbin..............gas, izmedju kola.........levo.........desno..........i polako mi prođosmo...............oni ostadoše.

 

Gf86K_putzamaroko16i170509141.jpg

 

Mnogo lepo vaspitan ovaj svet u zapadnoj Evropi, niko mi nije trubio, niti mi otvarao vrata već naprotiv.............ako su mogli pomerali bi auto kako bi motor mogao da prođe.................svaka im čast.

 

Stigosmo mi tako do Lisabona i pređosmo preko nekog ogromnog mosta, jako dug most ......preko 10 km....(bar mi je tako izgledalo)..........gde na kraju mosta sa leve strane je izgradjena statua Hrista na postolju koji je visok bar 60 m.............Ali.........uvek ima neko ali...........baterija na foto aparatu je prazna...........tako da imamo Isusa samo iz daljine............

 

nvrp1_putzamaroko16i170509144.jpg

 

DqvBm_putzamaroko16i170509144p.jpg

 

Posle mosta smo malo dali gas i prešli ostatak puta do gradića Serpa dosta brzo...........

 

A u Serpi............................. :o :o :o  čudo od hotela i MIR.................kakav nisam osetio ...............lepota..........

 

N.B. nastavljamo uskoro sa 9. danom ..................Serpa - Algeciras - trajekt (Gibraltar-Tanger) i stižemo u Maroko...........gde smo nastavili u istom danu od Tanger - Rabat...........i u Rabatu.................iznenađenje................u hotelu smo sreli Kusturicu i Neleta sa "No smoking Orchestra".........to veče bili sa njima na koncertu i...............................nastavak sledi...... ;)

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Fantasticno,fenomenalno.Sanjam slicne snove...Moj cale otiso sa kevom u Siriju na more ali vozom to im je kao fora...Moracu da im pokazem Vas bmw kad se vrate,mozda i promene prevozno sredstvo drugi put ;)

 

Jedva cekam nastavak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Svaka cast druze moj. Ovo je stvarno san svakog bajkera. Prelep putopis, predeli, klopa.....prava uzivancija!

Jako mi je zao sto ne popismo pice onaj dan, ali posao je posao, i sam znas kako je to ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

E Marokanac izvukao si se sa danasnjim slikama, a taman sam hteo da te kritikujem ;D ;D ;D

 

 

@Mali OFF

Porto ima prelepe mostove i između ostalih ima i Ajfelov most............da, da.........inž. Ajfel je napravio još mnogo stvari sem Ajfelove kule u Parizu...........njegova dela su vrlo prepoznatljiva jer su to metalne konstrukcije bez ijednog vara........sve je spojeno melatnim zakivcima.

 

Za one sa jeftinijim ulaznicama

 

Ne morate da idete do Portugala da bi videli Ajfelov most ;) Imate jedan, doduse dosta manji, u Zrenjaninu

5519199.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja