Jump to content

Moto Zajednica

D. Milanovac 26. novembar

Recommended Posts

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Bili, majke mi, samo ja nemam slike, sve cekam Koma i Zozon ce da okace :D

 

Nedelja lep dan, plan je bio da se Koma i ja nadjemo u Smederevu, posto je Koma bio u Kg, posle voznje sa Hitmanom i Mikkom, pa sa Zozonom i njegovom grupom na Srebrnom jezeru. Kako im skela nije radila, sacekali smo ih u Smederevu i onda pravac D. Milanovac. Super voznja, 10 motora, 11 ljudi. Nabosmo neku nesretnu kafanu, nit rakije nit 'rane.

Ajmo Zozon, Koma slike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
Bili' date=' majke mi, samo ja nemam slike, sve cekam Koma i Zozon ce da okace :D

 

Nedelja lep dan, plan je bio da se Koma i ja nadjemo u Smederevu, posto je Koma bio u Kg, posle voznje sa Hitmanom i Mikkom, pa sa Zozonom i njegovom grupom na Srebrnom jezeru. Kako im skela nije radila, sacekali smo ih u Smederevu i onda pravac D. Milanovac. Super voznja, 10 motora, 11 ljudi. Nabosmo neku nesretnu kafanu, nit rakije nit 'rane.

Ajmo Zozon, Koma slike...[/quote']

 

Ko zna gde si se ti wozio i s`kim :weedman:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

a nece te ga majci....evo druze stizu slike..

ja sam malo preterao sa kafanom predhodnu noc pa mi nije bilo bas do slikanja jer sam doruckovao kiseo kupus kod moje dobre majke...nekako sam se uz redbull dovukao do Smedereva da se nadjem sa Danetom ali posto drustvo nije moglo da predeje skelom imali smo dovoljno vremena da popijemo jos koju nes kafu,limunadu i sinalko...grozna slika..

0KRKD_img0001mp8.th.jpg

 

momci dolaze,upoznajemo se i krecemo dalje...jako dobro drustvo ...a uzgred i oni su dosli sa neke svadbe pa ni njima nije bilo bas do divljanja :lol:

404.jpg

 

put je bio jako vlazan uz Dunav pa nije bilo nekog divljanja...nisam bas slikao jer mi je bilo zlo od kafane pa eto jos par slikica cisto da vidite da smo zaista isli i da drug Dane nije vozio negde sam :weedman:

 

cbdMu_img0006ib5.th.jpg

404.jpg

ZhOpY_img0010wa4.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

S obzirom na neuspelu kombinaciju moje ekipe de se skelom prebaci na onu stranu Dunava, cela prica je dosla pod znak pitanja. Kljucnu odluku doneli su Dane i Koma "...cekacemo vas..." rekose oni sedose u kafanu a mi krenusmo put Kovina i Smedereva! Drugarski gest stvarno!!! Vozeci kroz Deliblatsku Pescaru naisli smo na ekipu motokrosista koji su dosli da treniraju, Branko Radanov, Srdjan iz Panceva i rekao bih Rajko Ljumovic iz Obrenovca sva trojica sa klincima. Da ne bude zabune, klinci nisu publika...oni voze motokros! Nismo se zadrzavali, stigli smo na mesto sastanka raspalili svi zajedno u D. Milanovac. Dosta vlaznih deonica nateralo nas je da vozimo oprezno (znamo da je Cope bas na tom putu pao) ali je kompletan dozivljaj bio za 5+!!! Promasaj sa nazovi restoranom nije uspeo da pokvari lepu voznju i celokupni utisak tog dana!

Cim provalim kod koga je foto aparat okacicu i ja neku slicicu.

Na kraju dana rastanak, Dane i Koma autoputem u Bg a mi preko Panceva u B.N.S. Na mom "trip masteru" je stojala cifra od 458 km...26 novembar, nije lose a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Dane i Koma autoputem u Bg

 

e kako mi je ovo samo poznato.... :lol:

 

uglavnom vama svaka cast, ja kad pocnem da vozim motor javicu vam se da vam se pridruzim, ako me Koma i Dane primaju... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Ovaj imageshack me ubi...0Dh2s_donjimilanovac26novembaqz0.jpg

Svi vec znaju...Golubacki grad i vesela druzina, obratite paznju sta se pije i kolike su to boce...prethodni dan je bio naporan za mnoge od nas!URL=http://imageshack.us]404.jpg[/url]

...sta reci...404.jpg

Dogovor je da svratimo u Lepenski vir, jedni su otisli do hotela Lepenski vir a mi do muzeja Lepenski vir...nesporazum! Nego ovde se dobro vidi, pogledajte sta pise na sedistu one sive afrike... ko li je taj srecnik!!!muBSJ_donjimilanovac26novembaby5.jpg

Konacno odmor, ovde smo jos uvek nasmejani, ako krenete na tu stranu i iznad puta ugledate ogromni zuti natpis koji nudi kuvana jela za svega sto i kusur dinara a sve to u restoranu sa tradicijom koja seze do rimskih imperatora-NE DAJTE SE ZAJEBATI!!! Klopa je bedna i ispada skupa za to sto dobijas, a da ne pricam da nisu bili u stanju da kompletiraju dve casise Viljamovke i flasu kisele vode

Ostatak puta nismo mnogo stajali niti slikali!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
Ovaj imageshack me ubi...

 

Nice pictures, poznat mi kraj al sa Rumunjske strane. Kada uploadaš na

shacku odaberi opciju resize picture 800x600, ovako su fotke prevelike

za ekran, a da o èekanju linkanja ne prièamo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja