Jump to content

Moto Zajednica

Pokusao me covek zgaziti automobilom i izgurati iz trake.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Moram priznati da mi ovakva scena prolazila kroz glavu kad sam pricaio sa kretenom:

 

Da li si podnio prijavu?

Kazu da dodjem sutra.........mislim sta reci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Moram priznati da mi ovakva scena prolazila kroz glavu kad sam pricaio sa kretenom:

 

Da li si podnio prijavu?

Kazu da dodjem sutra.........mislim sta reci...

 

 

E to je Srbija i policija koju placamo nasim parama od poreza,treba prvo neko da te ubije pa tek onda da reaguju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Obrati se dobrom advokatu,koji će te zastupati,taj nesme proći nekažnjeno,ovo su neki od članova Krivičnog zakonika RS po osnovu kojih sud mora postupiti,a na osnovutvoje krivične prijave za pokušaj ubistva.Sud ga može kazniti većom kaznom nego ne daj Bože da ste nastradali,jer mrtva usta ne govore.

2. Pokušaj krivičnog dela

Pokušaj

Član 30.

(1) Ko sa umišljajem započne izvršenje krivičnog dela, ali ga ne dovrši, kazniće se za pokušaj krivičnog dela za koje se po zakonu može izreći kazna zatvora od pet godina ili teža kazna, a za pokušaj drugog krivičnog dela samo kad zakon izričito propisuje kažnjavanje i za pokušaj.

(2) Učinilac će se za pokušaj kazniti kaznom propisanom za krivično delo, ili ublaženom kaznom.

 

 

1. Svrha kažnjavanja, vrste kazni i uslovi za njihovo izricanje

Svrha kažnjavanja

Član 42.

U okviru opšte svrhe krivičnih sankcija (član 4. stav 2), svrha kažnjavanja je:

1) sprečavanje učinioca da čini krivična dela i uticanje na njega da ubuduće ne čini krivična dela;

2) uticanje na druge da ne čine krivična dela;

3) izražavanje društvene osude za krivično delo, jačanje morala i učvršćivanje obaveze poštovanja zakona.

Vrste kazni

Član 43.

Učiniocu krivičnog dela mogu se izreći sledeće kazne:

1) kazna zatvora;

2) novčana kazna;

3) rad u javnom interesu;

4) oduzimanje vozačke dozvole.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

ubishe sudovi od postupanja po zakonu,evo danas choveka pravosnazno osudjenog na 4 godine robije pustishe na slobodu umesto da ga proslede na izdrzavanje kazne..ne daj boze da imate posla sa sudovima,mozete samo zivce da pogubite i osedite chekajuci presudu..rochishta se zakazuju 2 puta godishnje,osim ako se ne pojavi on,ti,njegov advokat,tvoj advokat,ako nije letnja pauza u julu i avgustu,ako nije dojavljena bomba u sudnici,ako nisu nestala dokumenta iz predmeta..sve ono shto gledate u americhkim filmovima,samo mnogo gore..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Odem lepo na Novosadski Najlon, kupim onu sipku na razvlacenje i onda kad dodje do ovakve situacije lepo puc preko soferke ODMAH pa nek on posle trazi mene!!! Pa sledeci put kad vidi bajkera ima da se sklanja u stranu od nas "LUDAKA"  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 842 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

@El Muerte

 

Nemoj da se nerviras, kao sto sam ti rekao... znas koja su kola... to je... vise nego dovoljno.

 

Nazalost i sud i policija su takvi kakvi su (nikakvi :(), a posle kada neko preuzme nesto u svoje ruke najebe, a oni koji trebaju da najebu, nikom nista :(...

 

Zasto ne bi lepo jedno vece prosetao uvece... eto... ima toliko parkiranih automobila... raznih tablica... poznatih  :), mozda ti neka bude interesentna (skloni je iz prvog posta...) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Zato sto mnogi od vas smatraju da nema nista od toga, zato se budale i provlace bez kazne.

 

Mozda i ne bude nista od isterivanja pravde i izvuce se nekaznjeno, ali kada ga sledeci put neko prijavi malo drugacije ce ici.

Ako nista drugo mozda ce se budala bar malo potruditi da do toga ne dodje, makar u prvo vreme, pa ce mozda preskociti nekog bajkera, koji bi mozda bio na meti u slucaju da ne bude prijavljen.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Meni se takva situcija desila jednom davno,covek me prtice u krivini,iz suprotnog smera nailaze kola i on naravno krece na nas(supruga iz mene),ja odmah bezim desno jer bi me oborio sigurno samo da nisam na vreme shvatio sta ce da se desi,malo me dodirnuo krilom po nozi,pretice me i odlazi,ja mu sviram i blicam da stane,normalno ne pada mu na pamet da se makar izvini.Vec resim da mu izlupam par vaspitnih i krece jurnjava,behu neka novija kola ali slab vozac i ne uspeva da mi pobegne(ja i supruga na MZ 250)medjuti zena se poplasi kaze pusti kretena,mozda i bolje sto ga nisam sustigao posle u gradu.Pitam jednog advokata ima li sta od toga kaze- nemoj dzaba da se cimas,nema nista od toga-tesko dokazati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

ubishe sudovi od postupanja po zakonu,evo danas choveka pravosnazno osudjenog na 4 godine robije pustishe na slobodu umesto da ga proslede na izdrzavanje kazne..

A jel znas za sta je trebalo da lezi? Maltretirao je zenu i seksualno zlostavljao maloletnu cerku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa sad bi seksualno zlostavljao majke celom vanraspravnom vecu i sudiji i predsedniku suda i svima...... Pa i da je lezao te 4 godine, sta je to?!?! Kakva je to kazna?!?!

Eto kakva se poruka salje javnosti, a mi se ovde nerviramo i preporucujemo jedni drugima legalnu proceduru, prijavljivanje, bla, bla, bla..... Ako mozes i smes, presudjuj sam, ako ne smes, cuti i trudi se da zaboravis i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

E kakvih sve lepih boja moze da se nadje u spreju , da se ucimo malo farbati auta  ;D ;D ;D

 

pa naravno, odraditi mu amaterski custom paintjob je najbolja ideja, ne moze nikako da te prijavi jer nece znati ko je  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

E kakvih sve lepih boja moze da se nadje u spreju , da se ucimo malo farbati auta  ;D ;D ;D

 

pa naravno, odraditi mu amaterski custom paintjob je najbolja ideja, ne moze nikako da te prijavi jer nece znati ko je  ;D

 

pa fora je da zna ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

E kakvih sve lepih boja moze da se nadje u spreju , da se ucimo malo farbati auta  ;D ;D ;D

 

pa naravno, odraditi mu amaterski custom paintjob je najbolja ideja, ne moze nikako da te prijavi jer nece znati ko je  ;D

 

pa fora je da zna ;)

 

znace cim premota film ali nece moci nista dokazati na sudu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Takvi idioti nikad ne znaju sta su uradili, jer da mogu da premotaju film, oni bi se malo i preispitali... Daklem, cisto sumnjam da bi se setio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Moju nije ni video.

A za uspomenu mu nacrtam mali motorchic na vratima, pa ce sigurno znati ko mu je to odradio.Mada mi to ne bi bilo pametno, jer kakav je konj onda bi podivljao jos vishe pa bi mozda nekog od vas pokushao pogaziti. ???

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Najbolje bi ti bilo da ga zaboravis i zivis dalje.

Nije on zadnji, a vjerovatno ni prvi.

Posaljes ga u qrac i zavrsis posao.

 

Skroz dobar savet

i to bi i trebao da uradis

u nekom idelanom drustvu..

 

ali ovo nije idelano :)

nacrtaj mu motorcic  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja