Jump to content

Moto Zajednica

KINROAD 200XT enduro

Recommended Posts

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

struja sredjena u kompletu , malo novih zica , prelemljeno gde mi delovalo loshe , nove papuchice za akumulator , svetla sredio , jedino me nervira shto nemogu da provalim kako je vezan prekidach na copavoj gasi motor i kad spustish copavu a u leru si , vezan je redno al gde poshto ide u snop zica , jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Имаш жељу да склониш прекидач из "ћопе" или не ради како треба?

 

Хајде, не било ти тешко, ишкљоцај она ојачања на раму пре него све склопиш. То ме интересује да видим.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

a pa okrenuo sam prekidach sa  copave mnogo nervira ... elem slike ovih dana poludela mi glava od posla a i one plastike nece da se ofarbaju dve me zezaju opasno dizu podlogu ... poludeo sam shpricam treci put ... tako da i kad budem ofarbao ide prvo u belu akril na metar dana da vidim da ne pukne , pa onda ako sve bude u redu ide u narandzasto ipak sam dao 60e za boju ne bih da mi ispuca ... elem zamenio ruchku gasa puko mi nosach kraja sajle , i novi regler 1500din je pao , poshto je stari odluchio da ne radi  ??? novi radi tako da nema veze ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

Brate ako nisi nashao, evo kako izgleda taj drzach za prednji lanchanik:

 

052009110.jpg

Ovo je na hondi, ali isto je tako i kod tebe verovatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

nashao u Keeway-u tj dao mi Trovach ali malo se razlikuju rupe u odnosu na moj pa sam uzo i novi lanchanik 800din ali dva zuba manje , sad ide 140kmh ;) ... hvala u svakom sluchaju na info ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

E, da, ako nisi razvlacio nove zice, kontakt od copave ima konektor ispod sedista, zelena zica, samo ga raskopcas, i vise ne gasi motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Seti se kad stignes baci neku sliku ojacanja na ramu, zanima veoma... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

evo malo slika iz CG , nikako da se dovatim nekog neta ... kao shto rekoh farbanje obustavljeno do povratka sa mora , za sad ce da bude beo , zali boze shto sam dao 50e za narandzastu , ovako mi se svidja extra

 

IMG_3046.jpg

 

IMG_3044.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Oпа - машина се котрља!

 

Ма стави ту наранџасту - има да засија.

 

А ја чекам да видим наставак приче о срећивању.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Auuuu, ne da sam ljubomoran, nego nemas pojma ;D Sjajno. Nadam se da si ga vozio do mora... Pozuri kuci moram da ga vidim uzivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

nije me ufatila ljubomora zbog tocka, nego zbog tocka na pescanoj plazi :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

A pa gume tako sam ga uzeo , a obe su nove pa ce tako stati josh neko vreme , poshto imam neke fix ideje kad se vratim ... trenutno jedini problem predstavlja shto sve ima tendenciju da se rashrafi od voznje iako ja kao vozach i neshto ne mislim da su vibracije velike , al shta je tu je jedan cilindar je to ... inache provereno ide Jadranskom magistralom 140kmh i extra povozan motor  nemogu da opishem koliko sam zadovoljan tako jeftinom stvarchicom ...

 

bice josh slika samo polako ... slab mi gprs ovde ... muchi se da okachi sliku po pola sata

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

hmmm pazi se gprs na moru skup je do bolaaaaa. Bar meni je bio. Svaka chast kako si ga sredio i josh plus shto si odma zapalio na put. Reci samo gde si i koliko josh ostajesh pa se mozda i sretnemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

A pa gume tako sam ga uzeo , a obe su nove pa ce tako stati josh neko vreme , poshto imam neke fix ideje kad se vratim ... trenutno jedini problem predstavlja shto sve ima tendenciju da se rashrafi od voznje iako ja kao vozach i neshto ne mislim da su vibracije velike , al shta je tu je jedan cilindar je to ... inache provereno ide Jadranskom magistralom 140kmh i extra povozan motor  nemogu da opishem koliko sam zadovoljan tako jeftinom stvarchicom ...

 

bice josh slika samo polako ... slab mi gprs ovde ... muchi se da okachi sliku po pola sata

 

140kmh nizbrdo ili?

 

Inace svaka cast kako si ga sredio. Od "onoga" napravio motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Utjeha kod Bara , tu sam do 10tog .

 

140 na ravnom , nizbrdo u cg ne nikako preko 80-90 ...

 

hvala hvala na lepim komentarima , mogu reci da je motorche prevazishao sva moja ochekivanja ... jedino shto sam primetio da me zeza je slavina , dal je zachepljena il neznam shta ali samo u polozaju na dole radi motor kako treba , tj rezerva zeza ... dodushe i rezervoar mi pushta tamo gde je krpljen , pa smrdi ubija koliko isparava , ne kaplje al nerviraju isparenja ....

 

navikao sam se na menjach , i extra je fazon skroz , plus shto shalta savrsheno bez kvachila da ne poverujesh ... jedina mana uske gume za pesak , potanja iako sam iskusno smanjio pritisak ... al nije za Dakar :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Reci, kako radi menjac  ;D

 

Ubedljivo najbolji deo na motoru :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Blackbite dobicesh krug da testirash mashinu , jbg izgleda da je kombinacija zupchanika koja je sada na motoru idealna , jbg merio sam 110 pored GS500 suzane i pokazuje isto , tj deluje da ne laze cajger , al nije ni bitno realno voznja je najlepsha na 90 gore dole kmh , barem po ovi putevima ovde ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Blackbite dobicesh krug da testirash mashinu , jbg izgleda da je kombinacija zupchanika koja je sada na motoru idealna , jbg merio sam 110 pored GS500 suzane i pokazuje isto , tj deluje da ne laze cajger , al nije ni bitno realno voznja je najlepsha na 90 gore dole kmh , barem po ovi putevima ovde ...

U odnosu na snagu agregata trebalo bi da bude nekih 110-120kmh, a za tih 140kmh vec bi bilo potrebno oko 30ks ako gledamo neku fiziku i prosek snage kojom motori dostizu odredjenu brzinu, zato mi ovih 140kmh zvuce previse, da ne kazem nemoguce, osim ako je nesto radjeno i na agregatu. Uostalom, max brzina i nije toliko bitna, vazno je da mozes uvek da racunas na tih 90-100kmh u normalnoj voznji i da do tih brzina ima snage da dobro povuce.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja