Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup na Bovanskom jezeru pored aleksinca ovog vikenda....

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

Cudi me da niko nije objavio ovde  da ce ovog vikenda na Bovanskom jezeru u organizaciji mk Andjeli da se organizuje moto skup ,pa vidimo se tamo....Jedan od organizatora mi je na skupu u Palanci rekao da je ulaz za dzabe....kuvace se pasljulj riblja corba,bice zive svirke....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Nije dzabe ulaz...pishe: karta za ulaz-kupace gace  ;D da se ne frljamo u jezero goli

MK Beli Andjeo organizuje...gledam, imaju zanimljiv program...bice dobro...ponesite shtapove za pecanje  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Chetvrtak:

-Rock-blues band

 

Petak:

-Gulash i riblja chorba gratis

-Svirke:

-Rock-blues band

-Orion rock band

 

Subota:

-Pasulj gratis

-Rock-blues band

-Orion rock band

-Moguce iznenadjenje  :D

 

Nedelja:

laka chorba i domaca za srecan put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

E braco bajkeri pridruzujemo se skupu uz pozitivno raspolozenje MC WHITEANGELS Paracin i eto nas u velikom broju. Ovde nam je posebno drago da gostujemo. Pozdrav za Aleksincane i sve sa bojama Andjela. Jedna grupa dolazi jos danas a druga jutrom ranim na rakicu i kaficu :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ubila nas je kisa nocas.... vetar grmljavina i kisa... sve u svemu bilo je super. Nismo hteli da rizikujemo pa smo krenuli kuci cim se smirilo vreme, negde oko 3h (mozda nesto kasnije). Zao mi je sto je prekinuta odlicna svirka, ali dalje se nije moglo svirati.

Ozbiljno razmisljam o tome da prestanem posecivati moto skupove, jer ni sa jedenog nisam kuci dosao suv, kud ja tu i kisa, kao da mi nevreme stalno kruzi nad glavom, a to traje vec godinama.  :-[ :-[ :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ja bio u subotu i odusevio se .Svaka cast orgnizatorima na izboru lokacije fenomenalna je .Odlicno sam se proveo mada je kisa malo zeznula stvar pred pocetak svirke ali uprkos svemu mnogo je dobro bilo.Kupanje ,alkohol ,,,,,,,  JEAHHHHHHHHHH

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Hej ma sve je OK i mi Paracin krenuli ali posle 10h i opet stigli kuci suvi dzaba ste nas budili chopper u 3h sto ne odspavaste duze no drndaste sa te chezetke :-)

E ljudi Ok je sve je bilo solidno dobro jbg. kisa, vetar to se podrazumeva i ja nesto redovno kisnem kad idem na taj kraj. Nadam se da nece i kad odemo na zavrsetak relija 4jula na Borskom jezuru da opichi kisa, jer preprosle godine ja najeba mokar sam bio kao u jezero da sam pao. Ostavio motore u Boljevcu pa kolima sa prijateljem ali sutra dan odemo mi opet po bajkove i u povratku za PN oluja , grad, kisa opet najebemo sudjeno brate. U patofne sam isao 2 dana dok se dve preobuke susile :-)

Pozdrav i pohvale za trud Andjeli. Bice bolje sledeci put :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Hej ma sve je OK i mi Paracin krenuli ali posle 10h i opet stigli kuci suvi dzaba ste nas budili chopper u 3h sto ne odspavaste duze no drndaste sa te chezetke :-)

 

Ma kazem i ja da je bilo fino, i vise nego zadovoljan sam ovim skupom. A sto se tice CZ-tke bila je od onog mladica iz Pirota, Mi  jesmo imali Jawu ali "twinku" ne CZ  ;D ;D ;D  Pa vidis kako mislimo na vas, da nismo zadimili motorima pojeli bi vas komarci. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb 750 boldor

Na skupu je bilo extra... organizacija- sve... Samo je kisa malo  ometala stvari ali smo i to preziveli. Ja i burazer smo se vracali nocu i bili smo mokri do nisa ko misevi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: HONDA CBR 500

Bilo je super.Moj teca brojao motore,kad dogurao do 400 posle mu bilo dosadno, ali bilo ih je vise,neznamo tacan broj raspitacemo se kod organizatora oni su vodili evidenciju.A odaziv je bio super,sledece okupljanje ce biti jos bolje i masovnije.Jbg ..fali nam medijska reklama,inace bi bilo jos vise bajkera.Slike da malo sredimo i okacicemo sigurno.Pozdrav iz Aleksinca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja