Jump to content

Moto Zajednica

Jeste li videli ovo chudo do sada?

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja moram da priznam mi je prvi utisak bio kada sam citao par prvih komentara ovog posta, da je se lako posrati na stotine i stotine sati TUDJEG kreativnog rada, truda, godina iskustva, i stvaranja neceg novog. Ja to cenim, pa makar mi se i ne svidjalo . . . .

 

Znam kad meni kenjaju, to su uglavnom ljudi koji rade za 200 evra po nekim rupccagama, i samo kenjaju a nista u zivotu ne naprave. Ovo kazem onako, i naravno da na nikog ne mislim, nego generalno, onako, razgovaramo....

 

Alal vera svakom ko napravi nesto dobro , kvalitetno i novo (al da radi heheeh :twisted: )...

 

Zastava 101 i Yugo, su mozda djubre, a mozda i nisu, ali AKO UZMETE U OBZIR nas STANDARD, i izadjete iz BG, videcete da sa nasim zaradama 70% ljudi ne bi imalo prevoz da Zastave nema! Drugo, to je koncepcijski jako dobar auto, i izuzetno dobro projektovan motor, a to sto se lose izradjuje od pocetka rata, to je vec neka druga pricca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
Ja moram da priznam mi je prvi utisak bio kada sam citao par prvih komentara ovog posta' date=' da je se lako posrati na stotine i stotine sati TUDJEG kreativnog rada, truda, godina iskustva, i stvaranja neceg novog. Ja to cenim, pa makar mi se i ne svidjalo . . . . [/quote']

nije stvar u radu i trudu, to treba da se ceni, nego u svrsi. al opet, kazem, svako je umetnik, a tu svrha gubi smisao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: bijela,montenegro

znam koliko je truda i para ulozeno da se napravi ovaj motor ali mi ipak ne ide u glavu da pored toliko uradjenih stvari na njemu, covjek nije bio u stanju da onu svu instalaciju lijepo slozi u buzir i sve bi imalo drugaciju sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja