Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Yamahu Virago XV 125

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Kao sto oglas kaze: 125 ccm 1999 godiste, preshao 17 500 km.

Redovno servisiran, sa komplet papirima, uvoz iz Nemacke, ima svoju servisnu knjizicu.

Ima par ogrebotina na auspuhu i vilama, od raznih kamenchica kao potvrda da je ovaj motor vozen na otvorenom putu a ne samo u gradu.

Nikada nije padano sa motora, nema rdje na njemu, lickan garaziran, cuvan.......mislim sta da vam pricam....kad sam prava picajzla.

Kao sto se na slici vidi ima nove rucke, sissy bar i mali ram oko agregata.

Uz njega dobijate i dodatke tipa: Cirada, MDS kaciga (velichina M),Nikada korishcene kozne pantalone iz LOUIS-a (EU velicina: 48, ima i etiketu na sebi jos uvek ), dodatni prednji lanchanik, performance vazdushni filter (na slici prisutan za potrebe slikanja).

PRednji lanchanik je nov, lanac isto, kocnice zamenjene.

Na bilo kakva dodatna pitanja nazovite me ili mi pisite , zaista svejedno, a oni blizi uvek mogu da dodju i pogledaju motor.

Motor cenim 1800 eura, mislim da je to sasvim solidna cena za ovakav motor u ovakvom stanju.

Moze i zamena za neki ocuvan XV 535 ili Dragstar 250 uz moju doplatu naravno.

MOB: 064/23 11 642 (Marko)

DSC_3812.jpg

DSC_3804.jpg

DSC_3808.jpg

DSC_3802.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Ubava makina,ama da nije malce skupa?

Pa pazi i nije, vodio sam se trzistem i stanjem motora.Cena je sasvim solidna.Niti preskupo niti prejeftino.

Ako pogledas oglase videces da se stariji modeli (1997-98 god) sa vishe predjenih kilometara prodaju po istoj ceni, plus sto ne znas u kakvom su stanju(gde su drzanii preko zime, da li su garazirani itd,), + sto poklanjam opremu + neke delove tipa filter i lanchanik, a na kraju krajeva raspitaj se i videces da 90% njih nema servisnu knjizicu.

Zato predlazem svima da samo pogledaju ako zele pa onda daju svoju ponudu i iznesu neke predloge a ja garantujem da ovako ocuvanog polovnog Viraga sa servisnom knjizicom nece naci.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja