Jump to content

Moto Zajednica

GLASANJE NA TEMU "LETO"

Koja je fotografija najbolja?  

60 članova je glasalo

  1. 1. Koja je fotografija najbolja?

    • No. 1
      0
    • No. 2
      24
    • No. 3
      36


Recommended Posts

  • Skuteras, 3633 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja nisam ucestvovao u poslednjih nekoliko takmicenja tj. od trenutka kad sam postao profi. Nije ovo vise za mene, sad imam neke nove izazove :D

Salu na stranu, ja nikako nesto da se uklopim sa vremenom. Cak ne zaboravim i iz arhive nesto da iskopam. Valjda cu se popraviti drugi put, ako se ovo nastavi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja ladno nisam stigao da posaljem fotku al sledecu saljem. Glasao za 2, jer je zanimljiva za oko, ima super prijatan DOF i ocigledno da je leto osim ako nije ruska plaza ;D Salim se , sve 3 su super, ali mi ova nekako najvise prirasla srcu;) 1va je odlicna ali samo malo mutnjikava, a 3 isto super samo za razglednicu, jer moze biti i prolece;)

Svaka cast svoj 3ci;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ja ne poslah, jer neimadoh sta (kao ni vremena da napravim neku fotku) :-[

 

Numero due po meni najinteresantnija i idejno i tehnicki, sto ne znaci da su ostale lose, cak naprotiv...

Bravo ucesnici!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Glasao za 3. Svidja mi se ideja na 2. ali ono sto je u fokusu nije preterano cisto(ima suma). Na 3. je i dobra ideja i kvalitetno slikana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ni jedno opravdanje vam nije valjano :P:D Vi ste mi zaspali dok mene nije bilo. Imam u četvrtak odbranu maturskog, a kad to završim baciću se na postrojavanje vas lenjih. Neću više da čupam glasanje da ne propadne nego ću da vas nateram da se potrudite malo. Ko pobedi sledeću častim ga kafom na ušću, a i ostali mogu da se priključe :) Možemo da organizujemo mali foto sešn ;D A razmišljam možda i neku radionicu. Imam nameru da idem na Veliko Ratno ostrvo ovog leta da uslikam one divne male, šarene žabe što ih ima na sve strane, a i ostalo što mi se nađe na putu (ako me ne pojede!), pa ko hoće da pešači, može samnom. Samo moram da nabavim fotoaparat, pošto ga prijatelji moji N E M A M. Ali zato imam dobru volju! :D

Budite se pospali!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Sve tri fotografije su super ali sam se ipak odlucio za 3. po redu. Nekako mi najvise prija u ovom trenutku. :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

ima li lepseg prizora? krivine, dobar asfalt, more, stene ... ma idi begaj .. :D

glasao sam za 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Moja je treća fotka, bilo vas je lako kupiti:) Ustvari sam htela da fotkam noge u lavoru, ali su me ispiti omeli, pa sam okačila prvu fotku koja je imala neke veze jer nisam mogla da okačim dve fotografije, ne bi imalo smisla. Valjda prepoznajete Jadransku magistralu i divni hrvatski asfalt, slikano ove godine na putu za Umag preko Grčke:D

 

NOVA TEMA ZA VAS JE "VRUĆINA".

 

To nam je neizbežno u narednom periodu. MOLIM VAS AKTIVIRAJTE SEEE! Bez pet fotografija neću da pravim takmičenje. Ajmo sad zapnite malo, ovu temu ne možete da promašite, svuda je oko vas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja