Jump to content

Moto Zajednica

Poseta Crnoj Reci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ja retko citam zutu stampu pa i nisam znao o cemu se radilo ovih dana. Procitao sam putopis, pa me to nateralo da malo prelistam i saznam sta je u pitanju. Stvarno bi bila velika steta da se obrise putopis. Cak bi valjalo da se jos negde objavi ne bi li pojedini nesto ukapirali. Marko svaka cast na nekih par recenica iz putopisa, da ne navodim sad citate

 

Mala digresija.Ovo nije bilo samo u zutoj stampi vec prava medijska hajka koja je,na zalost,uspela.Nista vise necu reci da ne bih ugrozavao temu.

P.S.Rado cu se odazvati svakoj inicijativi za pomoc i opstanak Crne Reke.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Putopis je dobar, fotografije jos bolje.  Dobio sam zelju da se provozam do manastira Crna reka.  Mislim da bi valjalo tokom leta organizovati neku voznju do tamo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 952 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Ja retko citam zutu stampu pa i nisam znao o cemu se radilo ovih dana. Procitao sam putopis, pa me to nateralo da malo prelistam i saznam sta je u pitanju. Stvarno bi bila velika steta da se obrise putopis. Cak bi valjalo da se jos negde objavi ne bi li pojedini nesto ukapirali. Marko svaka cast na nekih par recenica iz putopisa, da ne navodim sad citate

 

Mala digresija.Ovo nije bilo samo u zutoj stampi vec prava medijska hajka koja je,na zalost,uspela.Nista vise necu reci da ne bih ugrozavao temu.

P.S.Rado cu se odazvati svakoj inicijativi za pomoc i opstanak Crne Reke.

 

 

  Putopis je dobar, fotografije jos bolje.  Dobio sam zelju da se provozam do manastira Crna reka.  Mislim da bi valjalo tokom leta organizovati neku voznju do tamo .

 

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

  Putopis je dobar, fotografije jos bolje.  Dobio sam zelju da se provozam do manastira Crna reka.  Mislim da bi valjalo tokom leta organizovati neku voznju do tamo .

 

Imali ste priliku proslog avgusta da grupno posetimo Crnu reku, na BJB vikend voznji iz tog meseca.

 

http://www.bjbikers.com/smf/index.php?topic=22506.0

 

Do duse, mi nismo posetili rehabilitacioni centar, vec manastir Crna reka. Na usponu ka manastiru postoji mali putokaz koji pokazuje ka centru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Putopis je predivan...

Ta divlja, netaknuta priroda, ta zdrava, zelena boja flore. Taj narod goroštački...Sve to deluje po malo nestvarno, pogotovo nama, deci asfalta.

Smatram da reportaža nikome ne može smetati pod uslovom da ostane u svom domenu a ne da se pretvori u ono u šta je počela da se pretvara.

 

Branislava (vi kažete oca) pozivam da me kontaktira na PP (ako je vec član ovoga foruma) a ja ću se lično potruditi da mu pokažem kako izgleda njegov humanitarni rad i šta rede njegovi bivši štičenici sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja