Jump to content

Moto Zajednica

Josh jedan smrtni sluchaj - Vladičin Han 19.05.2009

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Sinoc u mom gradu (Vlad. Han) poginula jedna devoka...26 godine, i to skuterom, kopali ovi neshto, bio pesak na putu i glavom u kanal   :-[

Znam da nije nosila kacigu, tu stoji i ogranichenje od 20km/h ali je rupa bila na samom putu, i moj drug je upao, ali je rupa taman toliko shiroka da upadne samo tochak od skutera...inache je ovo prvi smrtni sluchaj ove godine na motoru u pchinjskom okrugu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

Jel bilo neke naznake o rupi na putu???

Saucesce :'(

Pa bio je ovaj znak od 20 na sat...mislim da nije znala za taj kanal zato shto je ishla nocu a ovi radili preko dana...a i mislim da nije brzo vozila, nash grad je mali pa niko ne vozi u trecu, samo je preletela preko skutera kad je tochak upao...shteta, a bila je ok devojka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Da je barem slemic nosila, mozda bi se izvukla.. :'(....pa koliko nas treba da ode sa ovog sveta, da bi shvatili da glava mora da se cuva :'(. Iskreno saucesce....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

nazalost nesreca nebira ni brzinu ni vreme ni dogadjaj ovo je cist primer da i pari maloj brzini moze da se nastrada u lokalu . saucesce porodici i prijateljima a onima koji nenose kacigu na glavi nek razmisle jos jednom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Jadna devojka, kakva nesreca.  :(

 

Ako uopste postoji bilo kakva zakonska drzava, za ovo neko MORA da odgovara!!!

Ko je taj, koji ima pravo da ubija tudju decu?  >:( >:(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

prvo, moje saucesce, zaista tuzno.

 

greska sefa gradilista je sto nije pravilno obelezio rupu na putu, za to sad treba da pukne zestoka tuzba, na zalost to nece umanjiti gubitak zivota ali ce drugi put uraditi kako treba.

 

drugo, bez obzira na propust gradjevinaca da se devojka drzala ogranicenja verovatno bi se samo ugruvala, kada neko postavi znak 20 km/h sigurno da ima razloga sto je to uradiradio.

 

radim u putarskoj firmi i smucilo mi se da i pored znakova za radove na putu i ogranicenja od 30km/h pored mene prolecu vozila sa 100 + km/h.

i najmanji kontakt sa mojim bagerom ili kamionom punim materijala za njih znaci sigurno izletanje sa puta ili nesto mnogo gore.

 

vodite racuna o znakovima nisu slucajno postavljeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 877 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: BMW S1000R

I ja sam iz tog istog gradica gde je poginula ova devojka... nije bilo znakova  koji obelezavaju radove na putu, to svako postuje, ili bar oni koji imaju makar psp, a ogranicenja brzine retko ko... A znali su i radnici da od te rupe moze svaki motorciklista da strada, prav put, saobracaj nije gust, da nisu zavrsili i zakrpili te rupe sutradan, ko zna sta bi bilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja