Jump to content

Moto Zajednica

KTM 950 Super enduro R

Recommended Posts

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Eeeee sad smo jebali cvorka u ledja !! Hoces ga voziti i po gradu???  ;D ;D ;D

 

 

 

(Alal vera znash da sam radostan zbog tebe i voleo bik da njusnjem  vrutj motorce i sednem na nj a i da se provozamo...).

Em sto je raga, em sto je prelep i brutalan, em sto ce ti verovatno dobro stajati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Eeeee sad smo jebali cvorka u ledja !! Hoces ga voziti i po gradu???  ;D ;D ;D

 

 

 

(Alal vera znash da sam radostan zbog tebe i voleo bik da njusnjem  vrutj motorce i sednem na nj a i da se provozamo...).

Em sto je raga, em sto je prelep i brutalan, em sto ce ti verovatno dobro stajati!

 

Jel se vas dvojica muvate?  ;D

 

Mislim, obojicu znam kao zenskaroshe, ali....mozda..  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hehe, dada , ja jjaaaako volim veeeelike momke na veeelikin crno narandzastim motorrrima  ;D ;D ;D

 

Zato mi se Dane ne svidja, pikljav je a ima velik motor  ;D

 

 

 

Aj da ne smaramo temu, salu na stranu makina je vrh!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Hvala svima na lepim zeljama. Bio sam malo i do F.Gore. Idealan za teren ali opet kazem mora da je suvo jer kada krene da kliza i pada u blatu, tu nema zadrzavanja vise. Ipak je 200kg dosta. Po suvom je strasna zabava, makadam ne oseca. U prevodu gde god je za cross motor malo laksi teren za ovaj motor je idealan.

 

kojom brzinom se kreces u off roudu po ravnom i suvom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

  Cestitam na izboru!

  Na onom  snimku sa staze se vide nevolje teskog motora, da su pustili na tu istu stazu jednu cveju od 85, ccm letela bi oko velikih  KTM-ova  brzinom svetlosti!

    Koma zelim ti da se sit navozas i naravno da dodjes u Plavu Damu da zalijemo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Hvala svima na lepim zeljama. Bio sam malo i do F.Gore. Idealan za teren ali opet kazem mora da je suvo jer kada krene da kliza i pada u blatu, tu nema zadrzavanja vise. Ipak je 200kg dosta. Po suvom je strasna zabava, makadam ne oseca. U prevodu gde god je za cross motor malo laksi teren za ovaj motor je idealan.

 

Čekam te sa CR-om kod O.K. korala sutra tačno u podne.  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala svima.

2Endurac: Ipak me i dalje volis  ;D  ;D  ;D. Ma naravno da se vozim po gradu, to je univerzalan motor, nije to BMW  ;D  ;D  ;D

 

2Cope: nadam se da si konacno popravio testeru i da mozemo da idemo da se vozimo. Od ponedeljka jedan dan.

 

2Zozon: Zalivamo sigurno u Plavoj dami. Ovaj motor je izmisljen za pescaru samo da mu stavim TKC ili neke takve gume. U stvari imamm prednje od crosa, zamenim nju, pozadi ce da se kotrlja i ova guma po pesku.

 

2Gremlin: pa cika Gremline znas gde nam je mesto okupljanja  ;) Cevapi su najmanji problem, a treba i da probas masinu pa da odustanes od F800 ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

E pa i ja da ti javno cestitam !!! Mnogo blata, trena, makadama, suma i potoka... i po neka cica !!! ;D ;D ;D

Jos uvek sam pod utiskom od pre neko vece kad si mi ga uvalio na 15 minuta po gradu ! ;D

Sto ti rece u prve tri ne smes da zavrnes gas jer skace ko magarac ! Motor je brutalan u svakom smislu ! KTM mozda jeste "pojurio" BMW HP2 ali ga je i prestigao !!! Oba bajka su jako slicni, ali moj utisak da je 950R mnoooogo brutalniji !!! Elem, HP2 sam vozio nekih 60km i to samo po asfaltu a 950R 15 min po centru i poplasio mnooogo ljudi !!!  ;D tako da ne mogu udariti neku konacnu paralelu ! ali ipak 950R je ostavio jaci utisak !!!

 

 

Eto toliko, bolje slike idu iz prve ruke kada ovi moji sastave BMW ove  ;D ;D ;D ;D ;D

Do tada moram sam da se vozim. ;D

 

 

Ma sastavicu ga ja sa sekirom !!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Hvala svima.

2Endurac: Ipak me i dalje volis  ;D  ;D  ;D. Ma naravno da se vozim po gradu, to je univerzalan motor, nije to BMW  ;D  ;D  ;D

 

2Cope: nadam se da si konacno popravio testeru i da mozemo da idemo da se vozimo. Od ponedeljka jedan dan.

 

2Zozon: Zalivamo sigurno u Plavoj dami. Ovaj motor je izmisljen za pescaru samo da mu stavim TKC ili neke takve gume. U stvari imamm prednje od crosa, zamenim nju, pozadi ce da se kotrlja i ova guma po pesku.

 

2Gremlin: pa cika Gremline znas gde nam je mesto okupljanja  ;)Cevapi su najmanji problem, a treba i da probas masinu pa da odustanes od F800 ;D ;D

    Dobro Koma kad bas insistiras

      ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

  Prava Neman, razjurices nas sve sa ulica... samo da ne stavljas onu sprdnju od kofera na takav motor, to je jeres! Kao da glavni frajer u kraju prima decji dodatak. Skini to, molim te!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1437 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Hvala svima na lepim zeljama. Bio sam malo i do F.Gore. Idealan za teren ali opet kazem mora da je suvo jer kada krene da kliza i pada u blatu, tu nema zadrzavanja vise. Ipak je 200kg dosta. Po suvom je strasna zabava, makadam ne oseca. U prevodu gde god je za cross motor malo laksi teren za ovaj motor je idealan.

Drago mi je da sam ovo čuo za blato od nekoga ko poseduje jedan od moćnijih enduro motora a ako si ti onaj Koma koji prikolicom vuče 3 motora Meganom na Taru onda mora da ti verujemo jer si probao to isto i sa motorima od 100kg

Naime ja sa malim KLE sam prošle godine počeo da se malo vrtim po nekim planinama i ukapirao sam vrlo brzo da je veličina motocikla i njegova težina presudna za teži teren i za blato. Takođe motor mora da bude zaštićen da šteta bude što manja ako dođe do pada i da sve važno za rad motora ostane funkcionalno da može da se nastavi da se vozi jer je prvi servis obično mnogo daleko.

Sa druge strane mene non stop nagovaraju kupi neki GS1200 ili slično a ja taj motor uopšte ne vidim na težim offroad terenima gde ne mora da bude blata dovoljno je da ima velikih nagiba sa velikim zavojima, krupnog kamena i dubokim vododerinama na putu.

Ako je neko probao na Durmitoru Ćurevac-Tepce ili Mala Crna Gora-Trsa onda zna o čemu pričam.

Sa druge strane teško je izabrati model koji može da te pristojno po asfaltu odveze 350km do tačke gde ulaziš na offroad a da ima max 150kg ili manje

Verujem da je KTM dobar izbor

Srećno sa novom mašinom  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stevan Husqvarna

Vidim da je tema stara i mrtva, ali moram da pitam, msm da je ovde pravo mesto. :) imam neku ponudu da menjam Husky i doplatim za 950sm, pa me zanima koliko trosi, kakav je za voznju, da li menjati, mane...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Vidim da je tema stara i mrtva, ali moram da pitam, msm da je ovde pravo mesto. :) imam neku ponudu da menjam Husky i doplatim za 950sm, pa me zanima koliko trosi, kakav je za voznju, da li menjati, mane...?

i ti se razmisljas?????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Duke 2

Vidim da je tema stara i mrtva, ali moram da pitam, msm da je ovde pravo mesto. :) imam neku ponudu da menjam Husky i doplatim za 950sm, pa me zanima koliko trosi, kakav je za voznju, da li menjati, mane...?

i ti se razmisljas?????

 

Čuj, mane ?

 

Videh ovaj super enduro kod airporta. Trebalo mu pranje, eto zasto ja nisam za zemlju, picajzla sam :)

Samo je jedan motor bolji od ovoga - Super Duke :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Kako koji put ga vidim uživo, sve mi se više svidja.

Al kad ga čuješ kako ide kroz šumu, tad je najbolji. Kao da ide nabildovani djavo i ruši stabla kao čačkalice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

a 690 koji je 50tak kg laksi , sto on radi ..

 

on je često u servisu,, hebe ga jedan klip  ;D

690 je navodno korigovao bolesti koje je imao 640. Na prvu, ono sto sam cuo je vrlo interesantno u vezi sa tim motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1437 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Kolko ja vidim na mom SM690 jedino što se pati je zadnja guma ostalo je sve ok, ne smeta jedan cilindar na 140kg (fabrički 150)

Motorče troši ko upaljač ako dodje do 5.5 ubio si ga od gasa

Sa dva klipa dobiješ nešto na snazi ali i na gabaritu i težini pa kome šta treba neka bira

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Kako koji put ga vidim uživo, sve mi se više svidja.

Al kad ga čuješ kako ide kroz šumu, tad je najbolji. Kao da ide nabildovani djavo i ruši stabla kao čačkalice.

 

ti si se baš upecao  ;D samo je pitanje vremna kad ćeš promenuti tabor  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

a 690 koji je 50tak kg laksi , sto on radi ..

 

on je često u servisu,, hebe ga jedan klip  ;D

 

jedan cilindar, jedan problem  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja