Jump to content

Moto Zajednica

TOPOGRAFSKE KARTE

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

probaj u Vojnogeografskom institutu  (kod hale pionir )  ali imas i jako detaljne karte ( sa makadamskim putevima, konjskim stazama ... ) u geo-karti  sa razmerom 1:50 000 za ne vise od 500 din ( mislim da je i manje ).  Ja sam uzeo kartu Tare  ali nisam još imao priliku da isprobam njeu tačnost..... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova

probaj u Vojnogeografskom institutu   (kod hale pionir )   ali imas i jako detaljne karte ( sa makadamskim putevima, konjskim stazama ... ) u geo-karti   sa razmerom 1:50 000 za ne vise od 500 din ( mislim da je i manje ).  Ja sam uzeo kartu Tare  ali nisam još imao priliku da isprobam njeu tačnost.....   

 

Koliko su ažurne te karte (i jedne i druge), pošto sve što nalazim je uglavnom 20-30 godina staro? Mislim reljef je vrhunski precizan (to se nije mnogo menjalo :)) ali džaba kad nedostaju čitavi putevi, naselja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Vojna karte su toliko precizne da je ucrtan i najmanji izvor u prirodi a da ne pricam o putevima i puteljcima,u zadnjih 20 god vrlo malo puteva je napravljeno tako da nemas problema sa tim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Takodje pokazuje ERROR!

 

Nema tih karata više na tom serveru, na žalost. Da li je MOŽDA neko to sve downloadovao pre nego što su netragom nestale?

I još da je voljan da sve to podeli sa nama.... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ja javi se da vidimo kako ide dostava

 

Au, svaka cast na brzom odgovoru ;D i dobroj volji!

Koliko toga ima? Imam server sa 10Mbit liom na internet pa ti mogu tamo otvoriti FTP pristup da uploaduješ, a ja ću posle ovde ostaviti adresu a da svi zainteresovani to mogu da downloaduju. Vreme je da nekako već uposlim taj moj internet link, a ovo mi se čini sjajna prilika ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8180 postova

OK, pišem ti uputstvo na PP, da ne gušmo temu. I hvala ti unapred!

 

Nemojte na PP, ima puno zainteresovanih. Evo, na primer i ja... ;)

 

Ako zafali mesta i/ili treba jos neki mirror, javi se na PP. Mogu mnogo toga da organizujem. Naravno, samo ako nije u pitanju copyrighted materijal.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Nemojte na PP, ima puno zainteresovanih. Evo, na primer i ja... ;)

 

OK :)

Evo onda parametara za FTP:

 

hostname: red.smartdoit.com

username: bjbftp

paswsword: bjb2009

 

Jevta68 mi je na rapidshare poslao tih 700Mb (nije mogao direktno na server zbog restrikcija u firmi). S obzirom da nemam premium account, tek danas cu to (polako) uspeti sve poskidati, pa cu ih postaviti kod mene na server.

To nemojte uploadovati. Sve ostalo, sto nije u tom paketu moze da se trpa tamo. Ja cu posle sav taj materijal uobliciti u neku web stranu za jednostavan download svim zainteresovanima.

 

@Mrva

Ako si na ADSL-u trebace ti pola zivota da uploadujes sve to sto imas :( No ako te ne mrzi... pusti upload i lezi spavati :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8180 postova

 

Jevta68 mi je na rapidshare poslao tih 700Mb (nije mogao direktno na server zbog restrikcija u firmi). S obzirom da nemam premium account, tek danas cu to (polako) uspeti sve poskidati, pa cu ih postaviti kod mene na server.

To nemojte uploadovati. Sve ostalo, sto nije u tom paketu moze da se trpa tamo. Ja cu posle sav taj materijal uobliciti u neku web stranu za jednostavan download svim zainteresovanima.

 

Savrseno!

 

Baci obavestenje kada postane dostupno & veliko HVALA na trudu...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

 

Jevta68 mi je na rapidshare poslao tih 700Mb (nije mogao direktno na server zbog restrikcija u firmi). S obzirom da nemam premium account, tek danas cu to (polako) uspeti sve poskidati, pa cu ih postaviti kod mene na server.

To nemojte uploadovati. Sve ostalo, sto nije u tom paketu moze da se trpa tamo. Ja cu posle sav taj materijal uobliciti u neku web stranu za jednostavan download svim zainteresovanima.

Savrseno!

Baci obavestenje kada postane dostupno & veliko HVALA na trudu...

potpisujem :) javi se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

@Mrva

Ako si na ADSL-u trebace ti pola zivota da uploadujes sve to sto imas :( No ako te ne mrzi... pusti upload i lezi spavati :)

 

Nažalost ADSL 128k upload >:( tako da će bi mi trebati dosta ali puštam.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja