Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Generic trigger 50 je lepši,al je slabiji od apola,pa onda ima cpi sm mnogo kep motor isto 50cc.

Ja sad snimao zvuk apola,mislim da nije kamera opet lepo uhvatila zvuk, ali je zato vatru odlično uhvatila.

Do večeras cu da ubacim link sa yt.

 

Skinuo si top ili prepravka neka?

 

 

Epa ovaj sto vozio moj burazer je skoro isti kao generic samo je drugaciji far i nazad generic ima sirok pljosnat i sicusnu rupicu od auspuha mnogo ruzno. A ovaj sto je on vozio isto je na sredinu ali lep okrugao odlican. Lepsi od generica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

 

to je snimak od danas sa svim da kazem upgrade-ima koje sam uradio. 

 

zvuk je retardiran jer ova kamera ne moze da ga uhvati,pa se cuje bas bezveze,inace uzivo je sasvim drugaciji zvuk. 

 

iznesite misljenja slobodno :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Bas je lep ovaj triger,takav far bi ja namontirao na apola,a uklopio bi se jer se dole isto zavrsava u spic. 

video sam i neki kros 400cc na alibabi kao kopija aprilie rxv,mnogo lepo izgleda,a verovatno i ide,ipak je 400cc,verovatno je agregat kopija od suzuki drz400. 

 

 

a sto se tice generica bolje da da je ostao 2t,slazem se sa Miletom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

МТ, дај да видимо тај од 400 кога си видео.

 

А једини "Кинез" који личи на "Априлију" је благопочивши "Аполо" АГБ-31. Има и један XGJAO, али ипак није као 31-ца.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Sad ne mogu da nadjem konkretno taj,ali evo su drugi od 400cc. 

http://www.alibaba.com/product-detail/Dirtbike-400cc-with-eec-coc-epa_1925503621.htmlevo ga kineski drz. 

 

http://www.alibaba.com/product-detail/Popular-400cc-Euro3-Dirt-Bike-400cc_1662853535.html evo i ovaj,mada ne mogu konkretno da odredim na koji model lici.  bitno da je euro 3 

 

 

 

http://www.alibaba.com/product-detail/MIXED-ROAD-AND-OFF-ROAD-400CC_1747024236.htmli evo ovaj isti ko drugi samo druga boja,ali ima vise slika. 

 

Moguce da sam se zeznuo u proracunu i da ne lici na rxv,jer sam taj video jos u septembru i sacuvao link,ali vise ga nema. 

 

 

 

EDIT:  

Izvinjavam se,setio sam se,evo sad sam naso taj sto sam onda gledao,ne lici na apriliu nego na klx250,pomesao sam ih hehe,nije ni cudo,kolko ih ima :D

http://www.qrbiz.com/product/1915482/400cc-Water-Cooled-Dirt-Bike-EEC-EPA.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Оно ти је "Шинђу" 400. Није неки новитет, а продавала се једна од варијанти и код нас, док у Македонији можеш и сада да га купиш http://motori.hamachi.mk/index.php/en/moto/2014-03-07-14-42-8/xy400-4t-111-detail.

 

Мотор на њему је бастард главе и цилиндра неког "Кан-Амовог" квадроцикла и мењача и квачила неке од "Хонди" XL, да ли 250-ке или неке друге, не знам.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Zamolio bih da napravis klip sa skinutim topom i da ga nekoliko puta isturiras da izbaci vatru :D

 

A primetio sam da kad je miran radi na oko 1.9-2k obrtaja to je malo vise nego sto treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ufazi sklapanja ... :) tek smo na pola pakovanja..auspuh..od yamahe,,cevke od rostfraja rucni rad.. :)

tek sa sluskama se cuje bas onako...kako treba,nije mi preko kompa taj zvuk..kao sto bi trebalo da se cuje...ktm hladnjaci,i tako svasta nesto :) sad pakujemo struju..majstori koji su to ranije odrzavali nigde sajbnu..nigde mast,kap ulja,sve smo radili skoro od pocetka..zice svaka za sebe,seci menjaj :)inace sad smo tek na polovini pakovanja motora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Zamolio bih da napravis klip sa skinutim topom i da ga nekoliko puta isturiras da izbaci vatru :D

 

A primetio sam da kad je miran radi na oko 1.9-2k obrtaja to je malo vise nego sto treba.

Pa na prvom videu ima dovoljno vatre,ako bi skinuo top zapalio bi mi sve,haahaha.

 

Tako mora da radi i moram da menjam svecicu,ako smanjim ler gas da bude 1500 dok je zagrejan onda kad je hladan ne mogu da upalim,premali je ler gas,tako to mora,sve nabudzene masine rade na većem broju obtraja od normalnog,pa tako i ovaj apolo.

 

@Bokilic

Biće to lep apolo,svaka čast za ideju :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Бокилић, јеси ли се загледао у машину? На коју јапанску машину теби личи?

nemam pojma..meni sve to postalo isto :) mada....kawa.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Ау брате мили, ала су власници "Апола" постали докони!

 

Некада је овде ишла дискусија о техничким питањима мотора.

Svi tehnicki problemi su prevazidjeni, sada se na apollo-a montiraju grajferi i haubice :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Od Apolla nema lepseg kineza posteno :D

Jeste apollo prelep i agresivnog je dizajna, ali slazem se sa ostalima, ima jos dooobrih modela.

Pogledaj u temi "Moto noviteti...", Zorge pise o raznim modelima. Oni iz naked klase su predobri i prelepi. :D

E za nalepnice mozes da vidis u jacim kopirnicama da ti naprave ili da narucis preko neta. Imas u mojim ranijim postovima broj od onih od kojih sam ja narucivao. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Da mnogo ima lepsih, evo moj burazer vozio isto nekog kineza 2T 50cc ali ide 100-ku ladno mnogo lep motor al jebiga ukradosemu ga...

 

Jel to onaj na tvom profilu sa onim cudnim svetlima?

Stvarno je prelep, nekako mi se cini da SM klasa sto cudniji far ima to bolje izgleda, tj. bolje se uklapa u liniju motora. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja