Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad XT50GY. Mali kineski endurac

Recommended Posts

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

E pa ako znash koju onda znash i da ce mi trebati mangulaja nalepnice ;) nema smisla bude onako go i bez obelezja :D, al bre chekajte ljudi josh koji dan shto bi rekli stari "tek kad skochish reci hop" ili nesto slicno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Izgleda se Mare ponovio sa nekom XL-kom ali otom potom, josh nije sve zavrseno (chastim kad bude) :) tako da od kupovine 200-tke nema nista ;) a bice ludjih izivljavanja. A XT ce valjda sutra da bude gotov al sa starim agregatom. Mislim da ce da bude gotov to se iskreno nadam jer mi bash treba sad. Usput Kinroad ce zimus morati da ode na malo budzenja seckanja i stavljanja one honde to sam zacrtao, a i nije neko muchenje nego vishe slatka neizvesnost ;) (ma k...c moj slatka)

Aj obavi to pa da mozemo da cestitamo kako dolikuje. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Evo da javim XT je ponovo u mojim rukama. Opsti utisak nije kao kad je bio mlad, ali znachajno bolje nego pre 20 dana. Na dugim usponima (ala ulica kneza milosha) bash primetno gubi snagu (dodje na 35km/h). Vazno da je on opet kod mene :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Stvarno mi nije jasno kako si mogao da ga dovedes do generalne za svega par meseci. Ja sam moj skuter ganjao pune tri sezone i evo cetvrte sam ga prodao decku koji ga vozi konstantno pun gas i jos se nije zalio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Stvarno mi nije jasno kako si mogao da ga dovedes do generalne za svega par meseci. Ja sam moj skuter ganjao pune tri sezone i evo cetvrte sam ga prodao decku koji ga vozi konstantno pun gas i jos se nije zalio.

Vidi se da se ne druzis sa nama da se druzis onda bi znao kuda je taj motor prosao sa NAMA a kuda ga je marko

terao sam. Sobzirom da ima vazdusno hladjenje a 50-80ccm-a sa konstantnim gasom i povremenim pauzama krene covek iz BGD-a do Temerina 100km...opusteno. Marko kralju ja iskreno ne znam kako je taj motor uopste i proziveo do sada... ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Evo da javim XT je ponovo u mojim rukama. Opsti utisak nije kao kad je bio mlad, ali znachajno bolje nego pre 20 dana. Na dugim usponima (ala ulica kneza milosha) bash primetno gubi snagu (dodje na 35km/h). Vazno da je on opet kod mene :)

А да нађеш неки мотор од "Томоса", па да иде барем 50 на сат? Озбиљно питам...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

pa nije iskljuceno od nekog ctx-a (razmisljao sam o tome). Ipak je ona cbr-ka previse komplikovana da se uglavi na ovaj moj ram. Al sad sam bezdinarevic morace saceka zimu pa da mi tad i ne bude zao da stoji 20 dana kod nekog dok se ne sredi. Idealna bi bila kineska 125-ica horizontalna, ona shto pashe shraf na shraf.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nemoj od CTX-a motor, neces ga naci u dobrom stanju (i ako ti bude izgledao u dobrom stanju kad ga otvoris videces na cemu si), tesko je naci dobre delove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Pa onako moze za po gradu, da odesh po novine i tako to. U principu vuche samo u 4. ovo ostalo je nekako ... Morace nesto drugo na njega da ide, ali to na zimu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

:D Hvala Dutch, morace malo da sacheka. Shto kaze nash narod leba ne jede pa ce na zimu nesto se nabudzi. Josh uvek nisam odustao od toga :)

 

@skijash

A jes malo neobichno sad kad sednem na 50icu :D. Ali ram je dobar , ogibljenje takodje, kosnice, tj sve je dobro osim ageregata. Ako se pojavi u narednih nekoliko meseci nesto shto pasuje shraf na shraf super, ako ne shat ces otici ce u Kraljevo a tamo ce vec neki budz majstor da ubaci nesto u njega (vec imam ponude da ubace mz-125). Ovde u BG-u to ne znaju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Zahvaljujuci Dutchmanovim vezama :) motorche ce uskoro opet otici na pokushaj (ovog puta nadam se uspeshan) budzenja. Vesti slede,  projekat ce malo duze trajati pa ce otprilike ici u slikama ceo postupak onako kako je Dutch izvestavao. Ima se bre napravi nesto od njega :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja