Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad XT50GY. Mali kineski endurac

Recommended Posts

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Inache nema vibracija, za razliku od starog agregata. Mozda novi nosachi imaju neku absorbojucu ulogu (mada po zakonu o odrzanju energije ne znam kako bi to moglo) ili je jednostavno agregat takav.

 

Pre ce biti da agregat ima uravnotezujuce vratilo, koje smanjuje vivbracije... ;)

 

E, da, poceo sam da balavim... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

On se negde vozika po snegu... ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Nema na chemu  ;D najbitnije da si zadovoljan i drago mi je da si isterao do kraja ... ja sad dodjoh iz CG pa nemogu da se nachudim ovom snegu

 

elem nadam se da ce i ostali kinezofili da ramisle u ovom pravcu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Nema na chemu  ;D najbitnije da si zadovoljan i drago mi je da si isterao do kraja ... ja sad dodjoh iz CG pa nemogu da se nachudim ovom snegu

 

elem nadam se da ce i ostali kinezofili da ramisle u ovom pravcu ;)

 

Mom agregatu nista ne fali, osim mozda 300-400cc... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Imenjace, jesi li ga testirao po snegu...? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

veoma malo, ali sneg nisam ni osetio kao ni meku zemlju ispod, samo cepa pravo. Po ledu me je odusevio, znachi cela ulica od jedno 50tak metara pod ledom, mali gas i nema klizanja. Ali ipak je to do guma :).

Zeza me shto po ladnom mu treba iha haj da se zagreje, razmishljao sam da ispraznim malo vode iz hladnjaka, ali ipak do proleca ide honda vazdushara :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

veoma malo, ali sneg nisam ni osetio kao ni meku zemlju ispod, samo cepa pravo. Po ledu me je odusevio, znachi cela ulica od jedno 50tak metara pod ledom, mali gas i nema klizanja. Ali ipak je to do guma :).

Zeza me shto po ladnom mu treba iha haj da se zagreje, razmishljao sam da ispraznim malo vode iz hladnjaka, ali ipak do proleca ide honda vazdushara :)

 

A ona se sigurno brzo ugreje... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

ne igraj se da vadish anfifriz ...

 

Mislio je da ce da vozi XL 600... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Марконато, шта би са оном кинеском машиницом која је била на твом коњчету? Шта је још остало употребљиво?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

mene zanima samo kako se propinje sa ovim chudesom od lanchanika pozadi

 

I mene, i mene... ;D Mislim da bi trebalo da ide na zadnji na gas, sve do cetvrte brzine... ;D ;D ;D ;D ;D Sacuvaj Boze...ccc ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

@Zorge

Zorge druze pazi u principu je sve upotrebljivo osim klipa, mada bi i cilindar trebao da se hilzne pricham o 80 kuba kitu i stavi veci klip. Kit od 50 kuba je nov, presho 100km. Dihtunzi su malo otishli pa su neki menjani i stavljeni oni "kartonski", ali nishta strasno. Curka ulje na shrafu jednom ali to se sredi teflon trakom.

 

Shto se vuche tiche nije bash tako kako mislite :) . Naime do odredjenog broja obrtaja ima veoma malu snagu a onda djipi. Veoma nezgodno kad se provlachish izmedju kola. Mislim da karb treba da se nasteluje i ipak da se malo smanji zadnji lancanik. To cu na prolece :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Cudno, to nisam ocekivao... Mozda je stvarno do karba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Vozim ga i to bash onako dosta i grubo, medjutim to ima svoj danak, malo odu lezajevi , pa odu zbice, pa lanac, pa se slomi po neka ruchka sve u svemu akam ga a on trpi jadan :). Trenutno chekam custom lanac i lanchanike iz Engleske da stignu (gde su vishe nego duplo jeftiniji), ali sve to mi stize polako pa ce tek krajem maja da bude onako kako sam isprogramirao.

Inache vuche kako treba, ali tek kad sam sam dva dana shtelovao karb i skidao filtere vazduha i stavljao tanje. Posledica je chesce menjanje ulja. Uglavnom ga koristim za off road i za po gradu mada je skoro nas dvoje vozio na neka aj kazemo srednje duga putovanja.

U sushtini da chuknem u drvo ram je za sada dobar. Ovi potroshni delovi su klasichno kineski i kapiram da ce ukoro svi biti zamenjeni evropskim mnogo kvalitetnijim. Tako gledam sta ce sledece da crkne, ali osim prednjih lezajeva nista drugo mi ne pada na pamet (mada me stalno iznenadi nesto novo). Josh jedamput da kazem, motor ne shtedim uopshte i ukupno sam zadovoljan kakav je u blatu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Да... требало је да те прво неко пита, па да напишеш нешто...

 

Је ли, а каква ти је то варијанта са Енглеском? ОК роба, али ме више интересује све остало око тога.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Pazi ovako to je neka bensedinska varijanta. kupish nekoliko kutija bensedina i pratish aukcije. Onda sachekash nadjesh nekog u Engleskoj ko moze ti kupi to. (Dok trazish tu osobu ode oko 3-4 kutije bensedina). Onda ta osoba poshalje robu po nekim ljudima i ti chekash da stigne (chekanje traje izmedju 8 i beskonachno kutija bensedina) i kad stigne onda vidish da nije sve poslato pa opet chekash :). Mala shala, ozbiljno ima ljudi koji donose robu iz Engleske, ali on samo moze da uzme robu od nekog i da je donese za odredjenu kintu nishta ne kupuje i slichno samo prenosi. Tu se malo ushtedi na carini a nekom verovtano ode povracaj PDVa u dzepchic, ali kazem nijedamput mi nije stigla sva roba odjedamput stalno se nesto zaboravi ili se uzme pogreshno a evo dva puta sam naruchivao sve za ovu moju KinHondu a jednom i za Hondu i josh nisam sve dobio nego polako na kashichicu. Npr komplet lanac i lanchanici dobijam iz dva puta, CDIove, karbove, i slichno sam chekao 5 meseci naravno opet iz vishe puta. Toplo preporuchujem za sve shto moze Nemachku samo Englezi imaju vecu ponudu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja