Jump to content

Moto Zajednica

Potreban savet sektasa (V-strom)

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Nisam truo nego mi je krivo sto ja NEMAM takvog prijatelja

 

Cekaj jebote, pa ja te vodio na Grobnik da bi upoznao jednog. Sta vise da uradim?! Da si ga pitao za zajam i rekao mu da se njegov najbolje cuje, dobio bi GS :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

nisam vozio 650 ali mislim da ako ne planiras da ides na velike puteve u dvoje da ti je 650 prava mera...ja sam imao Transalpa i to je mnogo!!!!!!!!! dobar motor ,udoban,vozljiv i da sam imao 20konja vise nebi ga verovatno nikada prodao,a to upravo ima 650 pa nije i cudo sto se tako dobro pokazao na testovima...

hiljadarka je stvarno zver i ne znas koliko je jak i dobro ide jer sedis kao kralj u fotelji ,nista se ne uvija,ne trese,ne duva i ides mnogo brze nego sto i predpostavljas...kocnice su jedina stvar za koju mozes reci da su katastrofa,pricao sam i sa Chalom koji je kao sto Djura rece sve promenio i dalje je to lose...ali ipak ima taj motor malo meksu suspenziju,ide kao sportski motor pa je normano da ne koci isto...

po gradu nema nikakvih problema,na sve se naviknes...ali iskreno 20 dana sam vozio skuter po gradu i mnogo je lepse i prakticnije od stroma,ako nista barem sto 3 puta manje trosi :lol: ...definitivno strom nije za grad,ubi ga guzva,sve vreme si u prvoj i drugoj,na kvacilu i jednostavno mu ne prija,pali ventilator cessto,tek kada predje 80 on proddise i osetis kako peva masina ispod tebe od srece i trazi da ga cepas koliko mozes...ali naravno ne kupujes 1000cc da se vozis po gradskoj guzvi..ovo je moj eiskustvo sa njim a ja ga vozim po strogom centru gde se ii skutereom jedva provlacis...

za van puta koliko sam ga probao ,nije ni porediti sa africom,dominatorom i slcnim motorima...meni je bila malo frka jer ima onu homoseksulnu plasticnu zastitu motora koja sluzi samo za kurcenje pa se stalno tripuje da je nizak i da cu da ga odvalim negde odozdole...to je velika masa i moras da znas da ga vozis jer je visoko teziste....ali bez ikakvih problema ces ti proce gde i svi enduro motori od 650cc ali sporije :( ....da bi isao van puta moras da imas i gume za to...

na kraju :

-ako ne planiras u dvoje da dosta putujes(mislim na ture preko par iljada kilometara) slobodno uzmi 650

-ako hoces da ides cesto van puta odma stavi neke gume sa kramponima i teraj i jedan i drugi ali mislim da ce biti lepse na 650

-u gradu 1000 se namuci sto ti govori i potrosnja koja je za litar veca nego kada ga cepas 160...

pa sto onda ljudi kupuju 1000 kada sve ovako bacis na papir i vidis da je bolje uzeti 650???

1.da bi se kurcio,sto je jako bitno

2.definitvno ide bolje jer 25konja nije uopste malo

3.kada se dvoje voze jako je udobno,ne osecas da ikoga imas pozadi(ima i mesta a i snage) i 1000cc je pravljen upravo ako hoce dvoje da putuju po svetu,motor se manje napreze i ne smeta mu nista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Jos jedno razmisljanje zasto uzeti 1000 a ne 650ccm - kada su pitali autora i dizajnera Y2K, bikea sa mlaznim motorom od helikoptera

 

"why on Earth would anyone put a jet engine into a motorcycle?"

 

odgovor je bio

 

"BECAUSE I CAN!"

 

Dakle zasto 1000 a ne 650? Zato sto ti se moze!

 

:wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

1.da bi se kurcio' date='sto je jako bitno[/quote']

 

Kurcenje je jedna od najvaznijih karakteristika kod izbora motora.

E tu opet dolazimo do moje tvrdnje da je za kurcenje ispred Strome 650 jedini izbor BMW GS 1200 Adventure. Jedino ce u tom slucaju SVI zavidno na semaforu gledati u tvoj motor , a ne u crnoga Stromu 8) Bas kao razlika izmedju mlaznog Y2K i svih ostalih zestokih makina. Ovako NIKO sem vlasnika Strome ne vidi razliku izmedju 650 i 1000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
Mislis da su devojcice toliko ne upucene. Te znaju modele i cene motora bolje nego mi svi ovde na forumu zajedno' date=' xaxaxa[/quote']

Pa sta se onda ''bacaju'' na moga kad nemam ni 1000 kubika ni Djurinu muskulaturu :D ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Mislis da su devojcice toliko ne upucene. Te znaju modele i cene motora bolje nego mi svi ovde na forumu zajedno' date=' xaxaxa[/quote']

Pa sta se onda ''bacaju'' na moga kad nemam ni 1000 kubika ni Djurinu muskulaturu :D ?

 

Provalile su da si dobar covek!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Pa sta se onda ''bacaju'' na moga

 

PA pokusavaju da se bace iz ocaja POD tockove :wink: ali ih ti lukavo docekujes na sediste :baeh:

 

 

"E a jel to taj strasan frajer o kome si nam pricao?"

"Da, da... da vas upoznam: ovo je moj drug, smrt za zene!"

"Zilijen, drago mi je..."

 

:wink: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
Mislis da su devojcice toliko ne upucene. Te znaju modele i cene motora bolje nego mi svi ovde na forumu zajedno' date=' xaxaxa[/quote']

Pa sta se onda ''bacaju'' na moga kad nemam ni 1000 kubika ni Djurinu muskulaturu :D ?

 

Provalile su da si dobar covek!

 

 

Buuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaaaaahhhaaaaaaaaaa =D>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja