Jump to content

Moto Zajednica

tzr, cudan zvuk ... ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

da ne davim ... motor je bio kompletno rastavljen , bez masine oklopa tockova itd. ofarban sredjeno par stvari i sastavljen ( skroz provereno dobro , sastavio ga je kolega sa foruma i u njega ne sumnjam  ;D ) ali ... sve je ok dok sam sam na motoru ... kada imam suvozaca i to preko tacno ( tacno jer kad vozim devojcicu  :) a sa njom se ne cuje ) 50 kila ... cim je bilo sta preko toga cujem zvuk kao da metal tare o metal ... pa me to malo brine , simptomi su znaci sledeci zvuk se cuje samo kad je motor samnom i suvozacem kapiram opterecen , kada sam sam nista , i zvuk se na leru ne cuje kada ubrzavam cuje se ali cak i ako ne kocim i ne diram menjac ili kvacilo a probao sam sve :) cim pustim gas zvuka nema ...? ako neko ima bilo kakvu ideju sta se desava neka kaze bilo sta  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1086 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Proveri lanac, nesto sa njim nije uredu definitivno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nepravilno istegnut lanac, ili si ga pretegao pa još kad sedne devojče zategne se k'o struna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

hvala na odgovorima, ako nekom padne jos nesto na pamet sve je dobrodoslo :) lanac je prva stvar koja je i meni pala na pamet ali sam zagledao sa suvozacem i bez gde bi mogao da kaci i nisam provalio ... mozda ako se zbog opterecenja menja i neki njegov ugao u delu koji ne vidim tj. kod prednjeg lancanika pa da tu kaci ... pogledacu jos jednom  :) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 759 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

Pa dve stvari . Posadi neko dvoje  ili dvojicu na motor sa dovoljnom kilazom  a ti gledaj da li se nesto dodiruje sto nebi trebalo ( lanac  auspuh  neki deo ogibljenja ) ili pusti da struze pa ce se vremenom samo pokazati ( struganje)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125

da ne otvaram novu temu.

 

meni se na skuteru 2T kais pogon cuje kad dajem gas kao udaranje serpi??

 

nema lanca. ajde pomoc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja