Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

Ljudi jel neko od vas ide na avalu na moto skup MK FAMILIJA?

Ja idem sa curom ako bi josh neko isho pa da se svi nadjemo negde pa svi djuture?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw F650gs twin

Ljudi jel ima neko ko bi isao na ovaj skup http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=40089.0  ( posto sam takodje iz kineske cetvrti da pitam ovde....)  .

ja bih isao tamo i da kampujem....subota noc + nedelja u podne nazad...

btw ne znam nikoga od ove vase ekipe... al to se brzo promeni.....

ne verujem da moze da bude lose ... dobra svirka... (bas mi se slusa Yu Grupa...) ... pivo... itd...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ajde dajte mi vase misljenje...Da li se sa 125-icama (SM ili cross), kinezima naravno, moze krenuti na neku duzu turu tipa 500-600km? Ili da ganjam Apollo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Moze sto nebi moglo.Uz normalnu voznju i povremene pauze svugde se stigne ali ako tek treba da pazaris motorin onda ti je bolje da kupis Apola jer ce ti 125-ca brzo dosaditi pa onda sex ,prodaj ovo kupi ono..Ovako ces biti miran jedan perod,mnogo duze nego sa 125-com.Pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Kao sto rece kolega aspar svuda mozes da stignes i sa 125-icama ali je za duze putovanje ipak bolja 250-ica. Ja bih odabrao Chalengera jer mi se vise svidja takav tip motora a i udobniji je. Ako vise volis supermoto slobodno uzmi apoloa. neces da pogresis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Kao sto rece kolega aspra svuda mozes da stignes i sa 125-icama ali je za duze putovanje ipak bolja 250-ica. Ja bih odabrao Chalengera jer mi se vise svidja takav tip motora a i udobniji je. Ako vise volis supermoto slobodno uzmi apoloa. neces da pogresis.

Da da, imas sada jeftinih po oglasima npr, Foresst prodaje svog za 1000e . Ako ti se ne svidja to onda pitaj BanetaBP on je nesto nameracio da proda svoj djindji za mislim istu sumu. pa sad ti vidi. Moj ti je savet da kupis kineza polovnog jer novi ima decije bolesti koje moras da lecis a ovako dobijas motor koji mozes da peglas i da te bas briga!

I jos jedna stvar odosmo u off...ovo nije tema za to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Kao sto rece kolega aspra svuda mozes da stignes i sa 125-icama ali je za duze putovanje ipak bolja 250-ica. Ja bih odabrao Chalengera jer mi se vise svidja takav tip motora a i udobniji je. Ako vise volis supermoto slobodno uzmi apoloa. neces da pogresis.

Da da, imas sada jeftinih po oglasima npr, Foresst prodaje svog za 1000e . Ako ti se ne svidja to onda pitaj BanetaBP on je nesto nameracio da proda svoj djindji za mislim istu sumu. pa sad ti vidi. Moj ti je savet da kupis kineza polovnog jer novi ima decije bolesti koje moras da lecis a ovako dobijas motor koji mozes da peglas i da te bas briga!

I jos jedna stvar odosmo u off...ovo nije tema za to...

Blackbite prodaje svog isto ::), msilim kad vec spominjes, ne izostavljaj. ;D

 

Pazi r3d, sve je moguce, ali sa 125ccm je frka kad treba da pretices i muci se na uzbrdici i trazi vecu turazu i posle prve duze voznje shvatices da ti nedostaje snage. Sa 250ccm malo je takvih momenata, bar sto se tice brzina do 100kmh, a razlika u voznji je ogromna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Alo moderatore, dominatore, nemoj da OFF-ujes temu! Nego se vidimo za vikend !

 

 

ako ces da uzimas motor kineski 250 je sasvim dobar izbor!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Alo moderatore, dominatore, nemoj da OFF-ujes temu! Nego se vidimo za vikend !

 

 

ako ces da uzimas motor kineski 250 je sasvim dobar izbor!

 

 

Citaj post opet, nema tu off-a, osim onoga sto nisam mogao da ti precutim ;) A za vikend se maksimalno trudim da iskombinujem da se ipak vidimo, al da ne pricam unapred.

 

r3d, juri 250ccm, eventualno Qingqi 200ccm (enduro ili SM), sve slabije od toga ne uzimaj u izbor. Posto planiras duze ture, bice tu i prtljaga, a 125-ica svaki kg oseti, i vidi uzbrdicu pre nego ti. Al da se moze - moze se, pogledaj putopise, pa ces videti koliko je kineza stiglo kojekuda bez problema, a i pisali smo dosta o tome, nego pazari ti motor dok jos ima sezone, pa da se u ovu temu ubacujes onako kako dolikuje, da se dogovaramo oko voznji i da vozis sa nama. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hvala svima na savetima! Challengera ne bih, ipak vise volim SM (mada sam shvatio sto ih ljudi vole kad sam seo na jednog :) ). Da skupim pare jos nekih mesec -dva pa kopam po oglasima neku 250-ku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

YUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuHuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

 

Ajde spremio sam kosacicu, i jos alatki treba ono tamo da se sredi  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Spremno vas ocekujem ......

Samo polako i pun gas....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Malo se  i radilo od jutros a kafica druga bisage prepune jos od sinoc a magare njace iz garage oce da jezdi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja