Jump to content

Moto Zajednica

Zavarivanje aluminijumskog dekla u Nishu

Recommended Posts

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Imam jedan problem koji me muci vec mesec dana. Slomilo mi se jedno malo parcence na deklu kurble tako da mi je pokvaren mehanizam kurble. Ko u Nishu moze da zavari taj mali aluminijumski deo? Slomio se jedno malo okruglo parce precnika 3-4 cm.

Kasnije cu da postavim slike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Imam jedan problem koji me muci vec mesec dana. Slomilo mi se jedno malo parcence na deklu kurble tako da mi je pokvaren mehanizam kurble. Ko u Nishu moze da zavari taj mali aluminijumski deo? Slomio se jedno malo okruglo parce precnika 3-4 cm.

Kasnije cu da postavim slike.

 

 

 

 

 

 

 

Ima u Niskoj banji jedan majstor koji vari aluminijum ,meni je vario neki dekli amlasera za auto .Nazalost nemam telefon ali kuca mu je bs preko puta cuvenog bosiste Banjca pa ga potrazi ,kad krenes uzbrdo prema banji prva ulica levo 1 km pa posle pitaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Nisam stoposto siguran, ali koliko se secam Dule bajker, vozi yamahu rd350 u Nikole Kopernika ulici ima aparat za zavarivanje, o5 kazem trebalo bi proveriti jer davno bese kad sam i ja trazio majstora,ako nista drugo sigurno ce te uputiti na nekog, ispred kuce mu je lokal sa elektromaterijalom a kad udjes iz Sremske sa desne strrane je kuca, negde na polovini ulice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ljudi imate li jos neki predlog? U utorak idem opet u nish pa bih voleo da sredim ovo sa kurblom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ljudi imate li jos neki predlog? U utorak idem opet u nish pa bih voleo da sredim ovo sa kurblom.

 

 

 

 

 

Aj pozovi me kad dodjes u Nis pa cu ja da te odvedem do Niske Banje kod tog lika sto vari ,moj mob ti saljem na pp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Hvala svima, a posebno Pit-u.

 

@Pit

Nisam hteo da te zovem da ti ne dosadjujem. Hteo sam prvo da probam sam da pronadjem tog majstora i uz pomoc par mestana nasao sam ga. Malo smo porazgovarali i posavetovao me je o tome. Kaze da ima mogucnost da i ne moze da se zavari, bar dobro. Ako uspe to bi iskostalo oko 1000 din. Ipak cu da porucim novi dekl kurble jer je nov 3200 ili 3500 din tako da mi ne vredi da se cimam oko njega. A i ti lageri kurble su rasklimani tako da mozda bi se to opet slomilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 738 postova
  • Lokacija: Severni pol
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Yamaha XT600, DL650 Adventure

Kolegi Redoranu je majstor vario alu deklu i nije bas nesto ispalo... Ako je stvarno 3.5K dekl - bolja kombinacija!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja