Jump to content

Moto Zajednica

Cagiva Roadster 125cc

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Ajde i ja da dodam

 

Cagiva Roadster je moj prvi motor i ostao mi je u prelepom secanju,presao sam sa njim 10ak hiljada km za sezonu ipo bez i jednog kvara,ne znam kako je sluzio sledeceg vlasnika  ;)  ali mene nikada nije ostavio

 

Srecno sa prodajom i evo par slikica moje bivse azdahe  :)

 

 

2vp1k_slika005.jpg

ZZ5Zr_dscf3561t.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

kul nalepnice na motoru :D konzumirao sam oba brenda patika dok sam vozio skejt,cak i kupovao kod smrdljivog slovenca sa trece nalepnice :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Ajde i ja da dodam

 

Cagiva Roadster je moj prvi motor i ostao mi je u prelepom secanju,presao sam sa njim 10ak hiljada km za sezonu ipo bez i jednog kvara,ne znam kako je sluzio sledeceg vlasnika  ;)  ali mene nikada nije ostavio

 

 

Nije ni mene nigde ostavio  ;D kada bih imao dovoljno love za par motora - ovaj bi bio jedan od njih  ;)

E, sad, sledeci vlasnik neka se javi da nam kaze gde je zavrsila Cagiva posle njega  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2464 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Ja sam naso jednu ovakvu Cagivo znaci potpuno istu samo sto umesto "Roadster" pise "Blues" i ima hladnjak i cini mi se drugaciji guvernal za jako male pare, pa videcemo sta bog da..  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Pozdrav momci,

zujka zavrsila kod mene, kupio je prosle godine od Jasminka.Priznajem, nisam je bas nesto mazio do sad jerbo stalno sam u nekoj guzvi ali mogu reci da je motor lud za sve pare.Treba malo da se ulozi u njega (lanac, lancanici i prednja guma je malo trulkasta, ceka ga jedno kvalitetno farbanje i jos nesto kozmetickih radnji...). Nisam ga nesto mnogo vozio ali sam isao na par malo duziih tura bez ikakvih problema.U toku zime mu se akumulator isusio skroz.Nije bilo tecnosti 1/3.rekoh da ga dopunim malo cisto sporta radi pa da kupuje nov, ali evo vozim ga jos uvek pali kao mina.sa 200 kg putnika ide samo suska  ;D .Jedina stvar koja meni smeta je polozaj u toku voznje zbog moje visine i sediste je neudobno skroz.Ali se i to da srediti drugim guvernalom i kvalitetnijim sedistem...

Eto,  za bivse vlasnike da ne brinu vise, cagiva jos uvek brekce :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Pozdrav momci,

zujka zavrsila kod mene, kupio je prosle godine od Jasminka.Priznajem, nisam je bas nesto mazio do sad jerbo stalno sam u nekoj guzvi ali mogu reci da je motor lud za sve pare.Treba malo da se ulozi u njega (lanac, lancanici i prednja guma je malo trulkasta, ceka ga jedno kvalitetno farbanje i jos nesto kozmetickih radnji...). Nisam ga nesto mnogo vozio ali sam isao na par malo duziih tura bez ikakvih problema.U toku zime mu se akumulator isusio skroz.Nije bilo tecnosti 1/3.rekoh da ga dopunim malo cisto sporta radi pa da kupuje nov, ali evo vozim ga jos uvek pali kao mina.sa 200 kg putnika ide samo suska  ;D .Jedina stvar koja meni smeta je polozaj u toku voznje zbog moje visine i sediste je neudobno skroz.Ali se i to da srediti drugim guvernalom i kvalitetnijim sedistem...

Eto,  za bivse vlasnike da ne brinu vise, cagiva jos uvek brekce :)

 

 

Drago mi je da to cujem  :D samo napred i uzivaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja