Jump to content

Moto Zajednica

Prodaje se hajaduka Vespa px 200 e

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Pa dobro bre ja znam max brzinu sa skoro svima sa kojima se vozim :) Pa reko mozda znash i ti. Pu da imam pare (vishak) sad bi je odma uzo. odo da kupim "ogrebi i blago tebi" pa ako izvuchem AUDI-ja prodajem ga odma i uzimam ovo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

neko je na moto-berza.com postavio oglas sa slikom tvoje vespe ali sa razlicitim godistem, preporucujem da pogledas da ne bude zabune

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Max brzina joj je oko 100km/h, zavisi od uslova na putu. Ako nema vetra ide i brže, ali ako je jak vetar nekad ne može preći ni 95.

Pošto ima povelik vizir malo više zavisi od vetra, ali ne moram ni objašnjavati da mi ne pada na pamet da ga skidam.

Proizvedena je 1987., a kupljena i registrovana 1990. na moto berzi sam napisao godište proizvodnje da nebi širio tekst. U svakom slučaju, hvala cedav  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova

ljudi mene ne interesuje krajnja brzina, interesuje me koliko je registarcija za nju i ima li delova posto je motor ipak (bez uvrede)star, kad tad krenuce da se kvari ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Pa Dukina se vespa ne kvari...  ;):D ;D

A delova ima, cak i predstavnistvo u Novom Sadu gde i sta nema moze se poruciti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1426 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

I koja je cena na kraju? Burazer hoce da kupi neki skuter, pa sam mislio da mu preporucim Vespu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Nemoj da se Duka uvredi, nije to neki skuter vec VESPA  ;):D ;D

 

To vozi ko zna i voli da unese stila u svoju voznju!

 

Mislim da pise gore da je cena 1500 evrica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

 

Mislim da pise gore da je cena 1500 evrica...

 

Ta je cena ali sa svim rezervnim delovima. Naime da nebi bilo zabune, Duki se pružila prilika pre izvesnog vremena da kupi jednu istu vespu ali udarenu spreda i da sa nje skine popriličan broj delova kao i samu mašinu. Hteo je da obezbedi delove zlu netrebalo.

 

Inače mogu da potvrdim da je vespa u odličnom stanju i da Duki savršeno služi. Duka se teška srca odlučio da je da u oglase i to pod ogromnim pritiskom ekipe iz NS-a. Naime pritiskamo ga da je proda i kupi nešto veće i prikladnije za duža putovanja kako bi mogli da idemo zajedno. Idealno rešenje bi bilo kada bi je Duka ostavio sebi a kupio još jedan enduro ali na žalost prilike nisu takve.

 

Duki sretno sa prodajom a onaj ko bude kupio ovaj motor sigurno neće pogrešiti.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Registraciju sam, u februaru, platio 7500 dinara plus zeleni karton 1000, jednako osam hiljada i petsto dinara, plus minus stotinak din.

Slobodno pitajte, pokušaću na sve da odgovorim.

Što se tiče rezervnih delova kao što je Makins napisao u cenu ulazi i ceo agregat, sajle, i sve što se moglo skinuti sa jedne slupane Vespe.

U Novom Sadu i Beogradu postoje predstavništva Piaggio (servis Cule i Moto Davor) i kod njih ima svih delova. Osim toga na e-baju ima gomila novih delova za nju.

Prodajem i rezervne delove posebno,

a cena za samu Vespu, bez rezervnih delova je 1200 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pre desetak godina je u Italijanskom " Tuto-moto " magazinu bila reportaza o putesestviju jednog italijana koji je sa ovakvom vespom napravio put oko sveta, pa krenuo opet jos jedan krug ( oko sveta ) .  Izmedju ostalog na pitanje o delovima je rekao da za delove nema problema jer se Vespa prodaje po celom svetu, pa samim tim i ima delova svuda, a i ne kvari se .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Vespa je babaroga,bio Duka prosle godine u Jagodini.Isao za Soko banju pa svratio da se upoznamo i malo da odmori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja