Jump to content

Moto Zajednica

PALA NAM MINA :(

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Veceras oko pola 7 Mina krenula za Sabac i naletela u Platicevu na klocnu od kamiona klizala 50-ak metara , sa njom je sve u redu malo je boli ruka i glava ali imala je mnogo srece posto nije bilo auta ni sa jedne strane a i naseljeno mesto je , motor ubijen sa desne strane pukla guvernala maska dekl ali sve se popravlja samo zivot ne moze. Natovarili smo motor malopre i ispratili je za BG javice se veceras kada se snimi da vidimo jesu li sve kosti na broju.NE DAJ SE MINA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne znam da li da se smejem ili....

 

Ipak cu da se smejem! Mina, samo da si ti OK. Jebes motor. Pogledaj Sparcov post. Tako se reaguje posle pada ako je sve u redu sa glavom!

 

Brzo da nam ozdravis i ako nesto treba, popni se 2 sprata :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Auuu, ne verujem. Majku im jeb..m kamiondžisku. Pa zar ne mogu da stave oznaku na put kreteni....

De nadje klocnu bre!!!

FUCK!!!

 

-Aj Mina javi se da si živa i zdrava, i kako si...

Èim pre možeš stavi post, a može i neko ko je u kontaktu sa njom, da se ne brinemo !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Usro sam se ziv kad sam procitao naslov. Sad mi je malo lakse posto izgleda da nije nista ozbiljno... Ajde neka neko javi sta je sa njom cim sazna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

sad sam se cuo sa Minom bila je na urgentnom snimila se i fala Bogu sve je ok aj pa da popravis trotinet pa ponovo po gasu :):)):):):):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

po vrlo logiènoj statitstici, može se zakljuèiti da više padamo na kraju sezone, nego u sezoni, možda smo se malo i opustili, kao još malo da se izvozam pa u garažu, ali opreza nikad dosta :cry: , brz oporavak Mini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ufff ljudi, dajte malo obzira sa tim naslovima!!! Stresaos sam se kada sam procitao u crnoj hronici.

 

Mina - brz oporavak pa da sredis makinu, i vidimo se na nekom od skupova naredne sezone!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

quasaar

Ufff ljudi, dajte malo obzira sa tim naslovima!!! Stresaos sam se kada sam procitao u crnoj hronici.

 

AreOut

Stvarno bi mogli malo prikladnije naslove da stavljate

 

Crna Hronika

Diskusija o nesreæama koje su se desile motoristima, o razlozima zbog kojih se to desilo i o tome gde je motorista pogrešio...

 

jebiga mogla bi da bude bar siva hronika, sta mislite kako je meni bilo kada me je Mina nazvala :(, jos sam otosao po nju sa polomljenim rebrima pa pravo da vam kazem nisam ni stigao da mislim o naslovu sry za prepadanje :(

P.S. MOZDA BI TREBALO UVESTI RUBRIKU PADOVI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Zelim Mini brz oporavak! Za bajk ce lako, bitno je da je u komadu!

 

Malo zapazanje - jos jedna potvrda da treba na svaki nacin izbegavati voznju van naseljenog mesta nocu... zbog kretena koji ostavljaju sve i svasta po asfaltu

 

Meni se proletos desilo isto kada sam se vracao iz Soluna, srecom sa kolima - epilog je bila slomljena poluosovina i iskrivljen prednji spojler. Da sam isao motorom, verovatno bi iznad mene rasli cvetici :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: London

Zelim Mini brz opravak i povratak na drum!

 

Offtopic:

Ja sam naleteo na BALVAN 100x20x20 cm, kad sam se spustao niz Venac. Sreca bio sam kolima, a i balvan je bio popreko i ja sam naleteo sredinom auta, pa se isti zaglavio medju prednjim tockovima.

 

Inace da sam naleteo samo jednim tockom, s obzirom da sa vozio 140, mislim da bi se pristojno isprevrtao.

 

Po putevima u Srbiji zaista ima svakakvog smeca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
Zelim Mini brz opravak i povratak na drum!

 

Offtopic:

Ja sam naleteo na BALVAN 100x20x20 cm' date=' kad sam se spustao niz Venac. Sreca bio sam kolima, a i balvan je bio popreko i ja sam naleteo sredinom auta, pa se isti zaglavio medju prednjim tockovima.

 

Inace da sam naleteo samo jednim tockom, s obzirom da sa vozio 140, mislim da bi se pristojno isprevrtao.

 

Po putevima u Srbiji zaista ima svakakvog smeca.[/quote']

 

Za ovo ti skidam kapu, put do Londona i nekako, ali ovo je cudo nevidjeno. Vece cak i nego ono na skadarskom jezeru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

dobro je, nista nije slomljeno a dosta je ugruvana ali ide dalje :)

 

Od motora nista zasad, kaciga je pukla od pada (da ne zamisljamo kako bi bilo da ne nosi kacigu a za nauk pozerima koji ne nose kacige, doduse, Mina i inace uvek ima full opremu) ali je Mina dobro i krece tako ugruvana na neki davno zakazan put pa cemo je verovatno cuti u ponedeljak. Eto epiloga ove price.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Kaciga je pukla od pada ?? Sreca da je Mina ok. s obzirom na takve okolnosti .. A koja je kaciga u pitanju ?

Kacigi nije bilo nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja