Jump to content

Moto Zajednica

F650Gs: Problem Sa Strujom

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Bg

Pozdrav svima a posebno Bavarcima ciji sektas postadoh pre neki dan....elem 2000-to god. i problemcic je u tome sto mu desni zmigavac i stop svetlo rade samo na malko jacem gasu inace na leru zmigavac cakne upali i ne zmiga a stop nista.....primetio sam i da mu na levoj rucici ne radi ono dugme za blend(duga). E sad dal da menjam osigurace il releje( za koje i ne znam gde su) i el to moram da narucujem ili ima da se uzme odma -racunam potrosna jeroba. Inace motor je fenomenalan....jos sam pod utiskom.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

Pa dal je moguce da nema nikog ko zna.....

Ima  ima    napon ti ne valja  ili je slabo punjenje ( alternator ) ili sto je verovatnije  otiso regler , procitao sam u jednom postu da je tip izmestio regler zbog boljeg hladjenja .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Proveri kod električara ili sam da li ti je dobra masa. Otvori (ž)migavce i proveri da li sijace dobro leže na svoje mesto. Ablender otvori (ima dva srafa dole) i istrumentom (ommetrom) proveri da li prekidač daje kontakt. Ako me nisi razumeo najbolje je da skoknes do nekog prijatelja električara da ti proveri instrumentom instalaciju.

 

A iiiii, šta to kandela?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Bg

aha, danas ga napadam.....hvala prijatelji pa se cujemo-a usput di mu je taj regler, ovo je model 2000g. , dal na masini negde ili oko baterije(u rezervoaru)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Regler na mom modelu je tačno ispod sedišta kod tebe na žalost ne znam :-\. Izgleda kao hladnjak procesora- aluminijumski sa rebrima, četvrtast i izlaze 6 žica (kod mene barem tako). Ako skidaš plastike naćićeš ga već negde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Bg

ne stizem danas nista ipak cu za vikend da ga isproveravam.....a regler mi je ladno na agregatu(vidi sliku)desno a tu mu je valjda i alternator....inace zet(elektricar) kaze da je mozda otiso i akumulator jer nije vozen od letos i cim se malo potera sve kao proradi al ipak na jacem gasu-zna on pa ce proveriti....a za zmigavce nema da cakce nego cakne prvi put i tako ga zalepi i svetli on, al ne blinka...a i oni s vremena na vreme prorade pa kao krenu da blinkaju....u svakom slucaju sve smo lokalizovali gde je da bar na tome ne gubimo vreme pa ce instrument da pokaze svoje...releji i akumul. su u''rezervoaru'' a meni je stvarni rezerv. ispod sedista to verovatno vec znas, hvala jos jednom i evo slike celog ata!!!

znam da ce vecina da me pljuje al ja vise volim da ga vidim u dvoristu neg da ga teram....

post-6439-12879028285285_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja