Jump to content

Moto Zajednica

BJB voznja Beograd - Rudnik - Beograd nedelja 5 april OPUSTENA TURA

Recommended Posts

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Po utiscima moje ćerke Sare, vožnja i ugođaj su bili neizrecivi. Nažalost, mlađi Komša je doživeo prvo "krštenje" zvano PAD koje je prošlo bez ozbilnijih posledica, ali nevaspitani i osorni vozač automobila koji ga je izgurao sa puta u jarak nije identifikovan. Srećom, posledice su samo materijalne bez preloma i povreda, sem ponosa. NOVAK-KOMŠA mlađi se oporavlja a motor se popravlja. Zahvaljujem svima koji su stali i pomogli, a posebno 3OPAH-u koji je dopratio Saru do kuće (bila je sa Markom na motoru) i raspitivao se za Komšu juniora. POZDRAV SVIMA I VIDIMO SE SLEDEĆI PUT NA VOŽNJI - KOMŠA SENIOR!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd

Po utiscima moje ćerke Sare, vožnja i ugođaj su bili neizrecivi. Nažalost, mlađi Komša je doživeo prvo "krštenje" zvano PAD koje je prošlo bez ozbilnijih posledica, ali nevaspitani i osorni vozač automobila koji ga je izgurao sa puta u jarak nije identifikovan. Srećom, posledice su samo materijalne bez preloma i povreda, sem ponosa. NOVAK-KOMŠA mlađi se oporavlja a motor se popravlja. Zahvaljujem svima koji su stali i pomogli, a posebno 3OPAH-u koji je dopratio Saru do kuće (bila je sa Markom na motoru) i raspitivao se za Komšu juniora. POZDRAV SVIMA I VIDIMO SE SLEDEĆI PUT NA VOŽNJI - KOMŠA SENIOR!!!

Da li je stao bar? Da vidi kako je....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja samo da vam svima kazem da je bilo divno, zaista sam se lepo navozao! Bice jos ovakvih vikenda, siguran sam! Jos jednom da pohvalim devojku koja je sama vozila! Malena, svaka ti cast! I da pozdravim mog novog druga Full-a. imali smo ekstra putesestvije ja i on u povratku nazad!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Ja samo da vam svima kazem da je bilo divno, zaista sam se lepo navozao! Bice jos ovakvih vikenda, siguran sam! Jos jednom da pohvalim devojku koja je sama vozila! Malena, svaka ti cast! I da pozdravim mog novog druga Full-a. imali smo ekstra putesestvije ja i on u povratku nazad!!!

 

Setio si se da pozoves dedu da Vam se pridruzi..... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Evo i ja da se oglasim  :) Nisam se prijavio da cu ici, ali sam ipak dosao. I sta reci posle onakvog dana!? Bolju ekipu nikada nisam upoznao. Sad naredjujem organizatorima ovog skUUUpa  ;D da organizuju josh. Eeej da, izvinjavam se kolegi Afrika Twin, zaboravio sam kako se zove...sto je morao da trpi moj otvoreni lonac pola puta, i nije mogao da slusa muziku....  ;D hahahhahah

Nije samo on trpeo tvoj auspufff!!!  ;D salim se cujes se ko pravi motor  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Jedno vreme sam isao iza tebe,znas da sam ti u GM pokazao rukom da ti se cuju neke eksplozije iz auspuha  ;)

 

Yeah !!!

Grmim kao pravi !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Jedno vreme sam isao iza tebe,znas da sam ti u GM pokazao rukom da ti se cuju neke eksplozije iz auspuha  ;)

 

Yeah !!!

Grmim kao pravi !!!

pusti sto grmi, neko ide kao lud!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Sasaistevan,ako se pozdrav odnosio na mene...puno ti hvala....malo sam se i ja uvaljala u blato,ko shto ste videli.... :) nek samo neko kaze da ja ne mogu da vozim off sa Kymcom...shto bi reko moj drug,Kupi juga(Kymca) pa se vozi :) hehehe....mogu reci da sam prilichno zadovoljna svojom voznjom....jeste da me i pchela napala i da sam zavrshila u jarku i da sam se uspavala ali ipak mi je sve drugo bilo dobro.....svaka chast svima....malo sam ukochena od polozaja na motoru,a i zaspala sam prilichno rano sinoc...sve u svemu....dobro je......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Sasaistevan,ako se pozdrav odnosio na mene...puno ti hvala....malo sam se i ja uvaljala u blato,ko shto ste videli.... :) nek samo neko kaze da ja ne mogu da vozim off sa Kymcom...shto bi reko moj drug,Kupi juga(Kymca) pa se vozi :) hehehe....mogu reci da sam prilichno zadovoljna svojom voznjom....jeste da me i pchela napala i da sam zavrshila u jarku i da sam se uspavala ali ipak mi je sve drugo bilo dobro.....svaka chast svima....malo sam ukochena od polozaja na motoru,a i zaspala sam prilichno rano sinoc...sve u svemu....dobro je......

 

I spalila si jaknu :)

 

Zao mi je sto nisam upoznao i ostale zene samohodne bikerke, zato ih ovim putem sve pozdravljam. Lepo je osecati sav taj adrenalin skoooro pa tokom celog dana :) I meni je bilo vatreno krstenje tj. prvi put sam isao ovoliko "van grada". Nije mi bilo dosta pa sam po povratku nastavio i po gradu  ::)

Zahvaljujem se i ekipici kojoj sam se ne znam ni ja kako prikacio i koji su me prihvatili  ;D Uglavnom su tu bili afrikanci, neki leteci konji, stromovi KTM-ovi (sve elita) i nadam se da ih nisam obrukao sa mojim ibrahimom  ;D Doduse...nisam smeo da ih pustim inace ne bih prosao bez potrage za putom do kuce ::) Kartu citaj, al' seljaka pitaj.

 

Pozdrav svima!

 

P.S.

    Uskoro ce i neke fotkice i klipovi od mene da budu okaceni.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Sasaistevan,ako se pozdrav odnosio na mene...puno ti hvala....malo sam se i ja uvaljala u blato,ko shto ste videli.... :) nek samo neko kaze da ja ne mogu da vozim off sa Kymcom...shto bi reko moj drug,Kupi juga(Kymca) pa se vozi :) hehehe....mogu reci da sam prilichno zadovoljna svojom voznjom....jeste da me i pchela napala i da sam zavrshila u jarku i da sam se uspavala ali ipak mi je sve drugo bilo dobro.....svaka chast svima....malo sam ukochena od polozaja na motoru,a i zaspala sam prilichno rano sinoc...sve u svemu....dobro je......

 

I spalila si jaknu :)

 

Zao mi je sto nisam upoznao i ostale zene samohodne bikerke, zato ih ovim putem sve pozdravljam. Lepo je osecati sav taj adrenalin skoooro pa tokom celog dana :) I meni je bilo vatreno krstenje tj. prvi put sam isao ovoliko "van grada". Nije mi bilo dosta pa sam po povratku nastavio i po gradu  ::)

Zahvaljujem se i ekipici kojoj sam se ne znam ni ja kako prikacio i koji su me prihvatili  ;D Uglavnom su tu bili afrikanci, neki leteci konji, stromovi KTM-ovi (sve elita) i nadam se da ih nisam obrukao sa mojim ibrahimom  ;D Doduse...nisam smeo da ih pustim inace ne bih prosao bez potrage za putom do kuce ::) Kartu citaj, al' seljaka pitaj.

 

Pozdrav svima!

 

P.S.

     Uskoro ce i neke fotkice i klipovi od mene da budu okaceni.

 

 

 

Svaka cast i Ferty_  i  Evil_baby bili ste odlicni sobzirom na manju snagu i na ne toliko veliko iskustvo van grada... a sto se tice malera i padova ... to mora da zadesi svakog bajkera  :D :D..

 

Pozzdrav za ekipu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

... i padova ... to mora da zadesi svakog bajkera  :D :D..

 

 

Maaaaaaaaaaaaa vala nece da me zadesi pa makar se slupao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Eeej da, izvinjavam se kolegi Afrika Twin, zaboravio sam kako se zove...sto je morao da trpi moj otvoreni lonac pola puta, i nije mogao da slusa muziku....  ;D hahahhahah[/size][/size]

  Ma nista brate,to mi je samo skola za sledeci put ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Manastiri su planirani posle uskrsa.

Ja cekam da forrest stane na noge pa da idemo za Golubac, ili gde on vec zeli.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pozdrav svima... Ctam sve vase lepe komentare o voznji i vise me boli "ne prisustvo" takvom dogadjaju nego ruka koju sam povredio prilikom pada... Zahvaljujem se svima na brizi i zelim da pozdravim sve one koji su bili tu da mi pomognu da skupim plastike... hehe =) Ja sam super, ruka je vec na pola puta da ozdravi pa da ponovo mogu da sviram klavir =), a motor ce uskoro biti spreman za nove ture!

 

 

Comsha Junior (Novak)-Mladenovac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Bilo je i kaskadera !!!

 

 

Xexe  :D ladno si okacio klip... zgazio u sam u blato i patike su mi se klizale zamalo da bude BUC!!!!  :) A da je bilo BUC klip bi bio mnogo bolji  ;)  obecavam neki spktakl cim bude malo toplije. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Pozdrav svima... Ctam sve vase lepe komentare o voznji i vise me boli "ne prisustvo" takvom dogadjaju nego ruka koju sam povredio prilikom pada... Zahvaljujem se svima na brizi i zelim da pozdravim sve one koji su bili tu da mi pomognu da skupim plastike... hehe =) Ja sam super, ruka je vec na pola puta da ozdravi pa da ponovo mogu da sviram klavir =), a motor ce uskoro biti spreman za nove ture!

 

 

Comsha Junior (Novak)-Mladenovac

 

Samo da si ti citav istao. *bes plastike.

 

Kada smo hornet i ja dosli ti svi vec bio i zivnuo.

 

Sada si i to naucio.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Evo malo i od mene...imao sam velike planove i motivaciju kad smo krenuli...ali kad mi je crkao osigurac i kad sam izgubio ekipu izgubio volju za fotkanjem...

Evo nesto od mene...a ovih dana ce biti i po neki video..

Pozdrav

Igor

 

Moj drug Mario & Bojana...

 

1-1.jpg

 

Pauza u gostima u Oplencu...svaka cast na gostoprimstvu...

 

2-1.jpg

 

...drugi deo ekipe..

 

3-1.jpg

 

...pozeri...

 

4-1.jpg

 

...svi vole HORNET-a...

 

5-1.jpg

 

6-2.jpg

 

...mala ali probrana ekipa :) ...

 

7-1.jpg

 

za sve one koji su kukali na ruzan profil...

 

8-1.jpg

 

9-1.jpg

 

...pauza da nahranimo motore i stomake...u Gornjem Milanovcu...

 

10-2.jpg

 

...ovo levo je najbolji vodja grupe... DJ Dusan kacarevic...desno Dule_pop & Borcanac (ne mogu se setiti imena  :-\)

 

11-1.jpg

 

Jimmi & lepsa polovina

 

12-2.jpg

 

Zeljkamp sa curom i Magy i ja...

 

13-1.jpg

 

...najsladje za kraj...da njega nije bilo ne bi sve ovo bilo ovako lepo isplanirano...

                      ...RS poznatiji kao bum bum puc put wroom trc...

 

14-1.jpg

 

...malo ali od srca...

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

Evo i ja da se oglasim  :) Nisam se prijavio da cu ici, ali sam ipak dosao. I sta reci posle onakvog dana!? Bolju ekipu nikada nisam upoznao. Sad naredjujem organizatorima ovog skUUUpa  ;D da organizuju josh. Eeej da, izvinjavam se kolegi Afrika Twin, zaboravio sam kako se zove...sto je morao da trpi moj otvoreni lonac pola puta, i nije mogao da slusa muziku....  ;D hahahhahah

Nije samo on trpeo tvoj auspufff!!!  ;D salim se cujes se ko pravi motor  ;D ;D ;D

  Aky ti si gotov od sada, presudjeno ti je...moraces cesce da trpis moj auspuuufff  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja