Jump to content

Moto Zajednica

michelin pilot road 2

Recommended Posts

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja moje uzeo kod njega. Potraži moju temu za kupovinu guma. Takođe, Matav16. ;)

Procitao sam da si platio 284e. Posto je toliko i u CRO, jel se moze kupiti tamo, montirati i uzeti PDV na granici?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Može. Nađi grof-ovu temu o odlasku u Osijek i zamjeni guma, pa ćeš dobiti i te informacije.

 

Mada, ja bi prije provjerio stanje sa matav16, jer bi možda ispalo jeftinije. Takođe, ne treba zaboraviti gorivo, putarine, klopu i piće od Osijeka i nazad. Ako ideš da se provozaš da ubijek nešto km pod guzicu, pa da ti ovo dođe usput - OK. Inače, skuplja pita neg' tepsija... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: sabac

Matu sam zvao pre desetak dana rekao je da ce mi javiti ,ali od odgovora niosta tako da cu verovatno uzeti bt-021 jer Radulovic daje sajamski popust.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Matu sam zvao pre desetak dana rekao je da ce mi javiti ,ali od odgovora niosta tako da cu verovatno uzeti bt-021 jer Radulovic daje sajamski popust.

 

Nemoj.  :D

Ako si vec resi da se otvoris za nove gume, onda bolje malo sacekaj za taj Michelin, jer je BT-021 po kisi nikakva.

Ja sam ih stavio nove prosle godine. Po suvom ok, ali kako vide kisu tako nastaje show sa klizanjima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Zna li neko gde se mogu kupiti ove gume a da pri tome imaju neku "normalnu starost".

Koje dimenzije ti trebaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: sabac

Gume su za fazera- 120 70 zr 17 i  180 55 zr 17. Ernesto to sam cuo i od drugih ljudi da su lose na kisi,ali je michelin u Srbiji tesko naci.Izgleda da ovih guma kod nas u radnjama i nema vec treba traziti "alternativna" resenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6468 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ako si neko ko "melje" kilometre bez obzira na vremenske uslove,razmisli o kupovini npr. Dunlop (Roadsmart) ili Metzeler (Roadtec).Za mokro ko moze da bude veci ekspert od svaba i engleza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: sabac

Sada su mi na motoru Dunlop Sportmax ali nisam bas nesto zadovoljan.Mozda sam i subjektivan jer sam na prethodnom motoru imao Michelin koji je bar se meni cini meksi i lepljiviji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6468 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Sportmax qualifier nikako nije za mokro.Ja na mom Hornetu imam D-208 i za sada nije bilo problema.Roadsmart ima drugaciju saru i "mesavinu",a Metzeler je za kisu zakon.Sve BMW-eidzije gledaju da se tako "obuju".Ne kazem ja da Michelin ne valja,daleko od toga.Pozabavi se malo i zadnjim amortizerom.Ista guma sa razlicito podesenim amortizerom moze da daje totalno drugaciji filing.Isto tako razlicite gume sa istim podesenjem,"rade" na drugaciji nacin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja