Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Baranda

Evo ga novi hondin malisan....prednja maska ukradena sa 600RR.....idalje je preslaba :arrow: bar za mene :!:

Ovu prvu sliku kako su slikali majku ti je*em, pomislio sam da je CBR600RR:shock:

Od karakteristika nisam nasao nista. Uskoro ce i to da stigne

xFILy_20061011bikepics699156800kf7.jpg

PhMXf_20061011bikepics699157800ja6.jpg

6NBfR_20061011bikepics699158800af0.jpg

d4DV1_hondacbr12507xq3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

izgleda opasno, a ono k..ac, sa cbr-om nema veze osim imena i malo izgleda. ja glasam za rs 125 i mito. u principu dobar motoric ali nema veze sa onim sto ime cbr pretstavlja u moto svetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Jer to samo mene po necemu podseca na touring motor :shock: ???!??!?

Nekako mi je previse izduzena,tanka,neproporcionalna (lichi mi na TDM)...Nema veze sa CBR.Cagiva Mito,Honda NSR,Yamaha TZR,pa i Aprilia RS su daleeeeeko bolje&lepshe...Lice na prave mahine,a pretpostavljam da i idu bolje...

Po meni,nista posebno...

A tek sto me nerviraju ove izdignute ruchice...Ko na GPZ-u!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Promenio bih samo oklop, ne znam zašto su ostavili onoliku rupu sa strane, gde se vidi mala mašina, kada je hlaðenje vodeno i ne zahteva znaèajan protok vazduha. Hladnjak je dovoljno veliki za tu kubikažu, a èini mi se da bi motor izgledao ozbiljnije da ima full oklop. Utisak koji je na mene ostavio? Veoma lep motor, i drago mi je što ima malo podignute ruèke, ipak kod njega nema "zaleganja", pravljen je da se èovek, relativno udobno, preveze sa taèke A do taèke B, a obe su u gradu. Oznaka R je verovatno tu samo iz marketinških razloga, svi bi da voze Hondu koja ima R na sebi. :wink:

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Xe,al' zakon je ta roopa izmedju rama i onolicnog agregata :D .

A posto je to R motor,kako tvrdi Honda,onda su one izdignute ruchice,barem po meni,bezveze.Imam utisak da su pokushali da spoje detalje sa vishe motora u ovu novu CBR 125 R.Nekako neoriginalno...

Uostalom,ciljna grupa su klinci do 18 (na vozackom),i klinceze (na suvozackom),tako da sa fenseraj&shminkericu ovaj motor sasvim ispunjava uslove :lol: ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Recimo,meni se vishe dopada stara NSR 125R,koja stvarno podseca na neki veci motor :

 

404.jpg

 

Ova CBR mi nekako sva k'o bicikla.I ruchice,i retrovizori na kormanu,i ovaj mali smeshni vizir,pa instrumenti izbaceni prema vozacu i zaliveni u plastiku,ogroman prostor izmedju repa i zadnjeg tocka,takodje ogroman prostor od prednjeg tocka do hladnjaka,koji nije pokriven maskom...Kao kod nekog endura :shock: ...Meni selicno ne svidja...Kao sto rekoh,dobar za shminku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Baranda

Stojimo jedan moj drugar (ne razume se u motore) i ja na ulici.....kad jedna NSR125, prozvizdi pored nas.....a on onako odusevljeno:"Ooo, kako je proleteo, ovaj ima sigurno 750ccm!", a ja se samo nasmejem... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: bijela,montenegro
ma' date=' bre, sta ima da izgleda? 125 -ica i tako i ide.

ja sam pre za varijantu da izgleda ko krs i smejurija a da KIDA, nego sminka i fenseraj i ...??[/quote']

 

potpuno podrzavam ovo misljenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250
Honda treba da izbaci slovo R iz naziva ovog modela podhitno :x

 

A umesto njega ubaci "F". :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Ljudi taj cbr ne spada u klasu sa mitom, rs-om, tzr-om, nsr-om... taj model je 4t i to je naslednik nsr-a. Motor je proizveden da ima dobru prodju na przistu, mala cena, 4t, mala potrosnja, klinci se loze na njega... sta vam drugo treba :D . Ni ne moze da ima deblje gume, bolji oklob, da bude glomazniji za 3000 i kusur eura...

Imao sam prilike da ga probam, posto je dosta lak i ima tanke gume ide solidno za 4 taktnu 125-icu. Kad sam ga bio probao imao sam varadera i mislim da ide za nijansu bolje od varadera, kao sto sam vec rekao jer ima tanke gume i dosta je lak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Sve mogu da podnesem, i tanke gume i to R u nazivu i mrsav izgled... Al kad vidim takav cbr125 u REPSOL boji (na koju sam inace jako slab), popizdim odmah... #-o

 

Meni jako ruzan motor. Mnogo bolje je to moglo da ispadne... Pre neki dan videh Yamahu neku slicne kubikaze. Izgleda do dzadza...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

He,REPSOL boja na 125 ccm :D ...Havarija!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Motor jeste koliko toliko ruzan i ta repsol boja je smesna na njemu ali za te pare taj nov motor ne moze da izgkeda bolje! Naprimer mito je oko 5000 evrica, rs 4500e...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08
Motor jeste koliko toliko ruzan i ta repsol boja je smesna na njemu ali za te pare taj nov motor ne moze da izgkeda bolje! Naprimer mito je oko 5000 evrica' date=' rs 4500e...[/quote']

 

A za te pare dobijes..

1.Odlicne performanse(cak i za 250 ccm)

2.Izgled(sirina guma,ukupan utisak na prvi pogled)

 

Ako oces izgled imas malog Cometica 125,on izgleda puno vece(a ide koliko i CBR) :wink: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
dal su moje dimenzije :lol: od 190cm i 85kg previse za cbr125?jel bih izgledao smesno na njoj? :P
Kao bioskop!!!! :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250
dal su moje dimenzije :lol: od 190cm i 85kg previse za cbr125?jel bih izgledao smesno na njoj? :P
Kao bioskop!!!! :roll:

 

 

:skuter: Axaxaxaxa :mrgreen: !

 

Ja sam 188/95 R19 :lol: ,pa izgledam smeshno i na GPZ 500,R6...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja