Jump to content

Moto Zajednica

Marketing akcija "SACUVAJTE ZEMLJAKA NA MOTORU"

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Danasnji udes 2 motora sa automobilom koji im je preprecio put skrecuci u levo kod SC "Banjica" me je jako potresao i nagnao da zapocnem ovu temu koju se nadam da cemo zajednikci realizovati. U mojoj firmi "Eko Zona Ada Huja" cu se potruditi da UO izglasa budzet koji bi mogao da odvoji za bilborde, TV reklame i sta jos bude osmisljeno kao akcija koju mozemo da svedemo na "PAZITE NA MOTORISTE KADA SKRECETE U LEVO". Takodje molim sve dobre ljude koji citaju ovo da u firmama ili institucijama u kojima imaju uticaj pokusaju da izglasaju budzet koji cemo izdvojiti u pomenutu svrhu. Molim BJBIKERS Upravu da koordinira ovu akciju i da napravimo sastanak na kome cemo definisati marketinski program. Smatram da mozemo puno da postignemo i mnogo da ucinimo za nase drugove, komsije, sugradjane i nase drustvo u celini ovom akcijom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

kod nas vec funkcionisu pripreme za slicnu kampanju, jedino sto ne mozemo iz razloga nedostatka sredstava da izadjemo bas na bilborde i televiziju, ali ako mislis da bi se moglo nesto u tom pravcu koordinisati, javi se slobodno sa konkretnim idejama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Pablo poslao sam ti mail sa konkretnim predlogom da krenemo sa flajerima koje bi delili vozacima,

a koji bi detaljno ukazivali na opasnost situacije kada auto skrece u levo a motor mu dolazi u susret.

Molim te pogledaj mail pablo@bjbikers.com kako bi uradili pripremu za stampu i krenuli u realizaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Odlicna ideja, svaka cast! Moze da koristi, nemoze da skodi, postoji tema za slogan, na temu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Svaka cast, odlicna akcija. Takodje, trebalo bi naci nacina da se podigne svijest o mogucim posljedicama nepaznje, ne samo kod vozaca automobila nego i kod vozaca motocikala, pogotovo mladih vozaca skutera. Ne znam kakva je situacija u Srbiji, ali u Banjaluci je katastrofalna.

 

Kako su na trziste dosli jeftini kineski skuteri, napravili su pravu revoluciju u transportu, pogotovo kod mladih (16 do 18 godina). Problem je sto vecina nema polozen vozacki, slabo ili nikako poznaju saobracajne propise, a letaju naokolo bez ikakve zastite, ne postujuci ni propise ni semafore. Policija slabo sta radi, izgledaju totalno nezainteresovano.

 

U interesu je svih motociklista da se nesto uradi po tom pitanju, jer se slika motocikliste kao ucesnika u saobracaju gradi upravo na takvim osnovama.

Bolje je da motociklisti zauzmu stav po tom pitanju, da od nas krene sirenje svijesti o mogucim opasnostima neodgovorne voznje, nego da se nakon neke vece tragedije ukljuce zvanicni organi koji nemaju puno veze sa motociklizmom i pocnu donositi ostre mjere, pravne i finansijske, a koje ce da pogadjaju sve nas.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Dobra je ideja. Na poslednjem moto sajmu u Beogradu je bilo flajera sa lepom ilustracijom na kojoj je u levom retrovizoru motocikl i poruka da smo i mi na putu. Dobra ideja za taj sajam, samo mislim da je bolje bilo da je flajer deljen na sajmu automobila (na kom nisam bio, tako da mozda gresim da nije deljen).

 

Sve moze, samo je pitanje finansija presudno.

 

Pozdravljam akciju i prijavljujem se za aktivno ucesce u svemu sto mogu da da pomognem.

 

Pozz.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja