Jump to content

Moto Zajednica

Glavi Gas - K7 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Mladenovac

U pitanju je k7 600.Pocela da mi glavi sajla gasa,ne znam zasto..Kada je volan okrenut u desno  sve ok a kada u levo  onda nece da vrati ni malo.Kada je ravno na sredini vrati sam ali koci malo .Gledao sam ,nigde se sajla nije prikljestila,prskao WD ,da nije neko imao slican problem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ne verujem da je u opste bilo kad skidana,radila je sve normalno i od jenom je pocelo da zeza....Prskao sam WD samo dole kod masine gde je onaj koturic sa povratnom a nisam otvarao na rucici  gde je taster za paljenje da i tu prsnem,mada mislim da niej do toga jer bi tako glavila isto uvek a ne da zavisi kako je okrenut volan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Najbolje da raskacis obe sajle, skines pa probas kako rade. Mozda ti je na nekoj sajli pukla licna u sredini pa koci ( oseti se ).

  Mozda se skupilo djubreta ( prasine, prljavstine ) - onda najbolje da spricem ubacujes benzin u sajlu, dok ne procuri skroz do dole ( naravno za to vreme teras sajlu gore dole da se opere ) dok ne procuri relativno cist benzin.  Ostavis da se dobro ocedi i osusi, pa onda uspricas VD 40 dok i on ne procuri , pa onda montiras.  Mozda je neko nekad podmazivao sajlu guscim uljem koje se u ove hladnije dane zgusnulo pa zaglavljuje .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2302 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Neverujem da je prljavstina....

Pre deluje kao da je lose provucena kao sto je neko gore rekao. Cim pomeras volan menjas ugao...

Da je unutra nesto, pravila bi u svakom polozaju problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja