Jump to content

Moto Zajednica

EKSTRA JEFTINA OPREMA..........

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Izvini unapred na komentaru, ali nemozes da prodajes stvari a da ih ne prodajes. Dva dana cekam tvoj odgovor , a ti nista. Ni na temi ni na pp. Malo obzira molim, ako mislis nesto da prodas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Indjija

izvini ali ja ne sedim po ceo dan kraj racunara po cekam takve likove , zato sam ostavio broj telefona za pismene ............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

izvini ali ja ne sedim po ceo dan kraj racunara po cekam takve likove , zato sam ostavio broj telefona za pismene ............

 

Sta treba ovo da znaci. Ti bi malo da se vredjas. Molio bih te da se smiris malko i da se okanes takvih komentara ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

izvini ali ja ne sedim po ceo dan kraj racunara po cekam takve likove , zato sam ostavio broj telefona za pismene ............

Ovakav odgovor je u najmanju ruku bezobrazan, jer sam bio zajedno sa Dakijem kada smo ti slali PP za zmigavce, a na koje danima nisi odgovarao, pa smo zmigavce kupili na drugoj starni,  a onda si Dakiju poslao privatni emai, ne PP u kome si napisao da si zmigavce poslao.... a koji nikada nisu stigli  ???

Na njegovu kulturnu opasku o tvom nekorektnom odnosu kao prodavca, odgovorio si nisko i uvredljivo  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Motocikl: Golden Dragon

A sto je problem pozvati ako vec ima broj tel? Em je brze, em lakse se dogovoriti....ne branim nikog, niti bilo koga od vas poznajem, samo dajem svoje misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

A sto je problem pozvati ako vec ima broj tel? Em je brze, em lakse se dogovoriti....ne branim nikog, niti bilo koga od vas poznajem, samo dajem svoje misljenje.

 

Ne zelim da ti objsnjavam zasto nevolim da se telefoniram, a postoji hiljadu razloga i ovakav vid komunikacije je sasvim korektan, a i nije ovo Halo Oglasi pa da se daje telefonom, nego Internet oglasi, pa smatram da na nacin na koji je oglas postavljen, na taj nacin treba i prodaja da prodje. To ti je kao da popunjavas obrazac na cirilici, latinicom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Indjija

broj telefona sam ostavio zbo tog razloga sto nisam stalno pored racunara , a ako ste se nasli prozvani to je vas problem ,

a kako vidim u drugim oglasima svi imaju ostavljen broj tel , stvarno nevidim u cemu je problem i zbog cega se neko vredja.

robu sam dao drugaru koi radi u AKS/u pa je vratio zato sto je kolega sa foruma odustao posle 12 sati kad je video da nema

odgovora na oglas. ja se izvinjavam jos jednom , ali ja imam ostavljene sve podatke na forumu  zato sto mislim da sam medju

  prijateljima koi mogu da se oslone na mene kad zatreba pomoc. HVALA....... ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ma neka smo mi zivi i zdravi i da docekamo neku voznju da ne odlepimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja